Vizovická 423
Zlín-Příluky 760 01
tel.: +420 577 432 013
email: autodanicek@volny.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 18.01.2016 11:09

Autoservis, pneuservis, elektronická diagnostika, STK

Autoservis Daníček, oficální partner Škoda Auto, zajišťuje kompletní servis pro Váš vůz - od seřízení geometrie kol a elektronické diagnostiky, přes servis klimatizací, výměnu autoskel a přípravu na STK, až po komplexní služby pneuservisu. Za naše zákazníky řešíme, mimo jiné, i pojistné události a rovněž nabízíme náhradní vozidla.

Autoservis DANÍČEK - kompletní servis pro Váš vůz

Geometrie, diagnostika, výměna a opravy autoskel

Ať už přezouváte letní a zimní gumy, nebo jste na cestách přejeli přes větší výmol, vhod Vám určitě přijde seřízení geometrie kol, které v Autoservisu Daníček provádíme. Kromě geometrie nabízíme také elektronickou diagnostiku všech vozů, a to pomocí zařízení BOSCH KTS 570, VAS 5051 B či VAS 6160 ODIS. Postaráme se i o opravy či výměny autoskel, včetně jejich tónování za použití homologovaných fólií.

Kvalitní elektronická diagnostika pro každý vůz

Klimatizace, montáž příslušenství, STK

Součástí našich služeb je samozřejmě také péče o klimatizace. Postaráme se o jejich kompletní servis - tedy recyklaci, vyčištění a plnění za pomoci plničky Valeo Climfill A50. Dále montujeme nejrůznější automobilové příslušenství, například autorádia, handsfree sety, parkovací senzory či GPS vyhledávací zařízení. Váš vůz připravíme i na STK a zajistíme kompletní provedení technické kontroly a měření emisí.

Recyklace, vyčištění a plnění klimatizací

Pneuservis, přezutí kol, montáž zinkového závaží

V rámci našeho pneuservisu nabízíme výměny či opravy pneumatik, stejně tak jako jejich přezutí, vyvážení, prodej a uskladnění. Samozřejmostí je také montáž zinkového závaží. K naší práci využíváme špičkové stroje německé značky HOFMAN MEGAPLAN, konkrétně pak vyzouvačku MEGAMOUNT 501 či automatickou vyvažovačku nejvyšší řady MEGASPIN 900.

Komplexní služby pneuservisu pro Váš automobil