Svatební salon Bonetka
Eva Procházková


Třebízského 98, Otrokovice 765 02

Svatební salon Bonetka Otrokovice zajistí koordinace svatebního dne, svatby na klíč, kompletní svatební servis.

Svatební agentka.

Nejsme jen půjčovna svatebních šatů.
Některé modely nabízíme na prodej a zajistíme výrobu, šití šatů na zakázku.

Půjčovna, prodej, šití:
- svatební šaty
- obleky
- šaty pro družičky
- boty
- doplňky, bižuterie.

Zajistíme:
- svatební oznámení
- prstýnky
- hudba
- svatební kytice
- fotograf, kameraman, video
- kosmetika, vizážistika, kadeřnice
- poradenství při hubnutí do šatů.

Prodej kosmetiky, parfémů, zdravé potravinové doplňky.

IČ: 40431258
DIČ:
Okres: Zlín
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Eva Procházková

Buďte královnou plesu! V dokonalých šatech od nás

Buďte královnou plesu! V dokonalých šatech od nás

Buďte za hvězdu a nechte ostatní závidět vám. Vezměte si nádherné šaty! Prodáváme a půjčujeme plesové šaty - jednoduché i bohaté se spodnicí. Z široké nabídky si u nás vybere opravdu každá. Máme modely roku 2014, kolekce Romantica, tureckou kolekci Ella Bella i mnoho dalších. Mrkněte se na náš web nebo si přijeďte vybrat přímo k nám do Otrokovic. Rádi se vám budeme věnovat a vybereme ty pravé plesové šaty jako dělané přímo pro vás!


Zimní svatba jako z pohádky, nová kolekce svatebních šatů, plesové šaty, šaty na polonézu Zlín, Otrokovice

Zimní svatba jako z pohádky, nová kolekce svatebních šatů, plesové šaty, šaty na polonézu Zlín, Otrokovice

Máte před sebou Váš svatební den? Chtěla byste se alespoň na chvíli stát oslnivou princeznou? Splňte si svůj sen! Vyberte si u nás šaty na zimní svatbu a staňte se Popelkou. Přijďte se podívat na naši novou kolekci svatebních šatů a my Vaše představy proměníme ve skutečnost! Jsme svatební salon Bonetka a jsme připraveni poskytnout Vám kompletní služby nejen pro Váš velký den: - svatební šaty - obleky - společenské šaty - šaty pro družičky - dětské obleky - ozdoby na auto – panenky, kytice, cylindry, holubičky - doplňky – bižuterie, svatební obuv, rukavičky, podvazky, peleríny, kožíšky, bolerka, kabelky, paraplíčka a další Zároveň Vám pomůžeme zprostředkovat: - svatební oznámení - zásnubní i snubní prsteny - svatební kytici - kadeřnici, kosmetičku, nehtovou modeláž - fotografa a videokameramana - dopravu kočárem s koňmi či limuzínou - hudbu - cukrářku - svatební vědmuDalší produkty a služby
  • šití zakázkových oděvů, obleky a kostýmy, šaty na míru, saka a kabáty, kalhoty a sukně
  • svatba na klíč, svatební šaty, šaty pro družičky, svatební oznámení, svatební doplňky, ozdoby na auto, svatební salon, svatební agentura


Související články
Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů
Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů

Kde Vám snubní prsten vyrobí dle Vašich požadavků a Vašich přání? Přece ve firmě Zlatnictví a svatební salon ADONIS. Zlatnická dílna se zaměřuje na výrobu snubních prstenů přímo na míru, zatímco ve svatebním salonu Vás na svatbu krásně obléknou. Ve Frenštátě pod Radhoštěm pořídíte také veškeré doplňky, kytice a mnoho dalšího.


Výšivky – loga, jména, názvy na jakékoliv oblečení
Výšivky – loga, jména, názvy na jakékoliv oblečení

Možná si myslíte, že aplikování výšivek na oblečení je už dávno pasé. Ovšem není tomu tak! Naopak v dnešní době se na to specializují různá pracoviště, protože výšivky jsou pořád velice populární. Jsou stálé, nesloupnou se, takže mají mnoho výhod. Vhodné jsou na kšiltovky, trička či jakékoliv další oblečení.


Inkontinenční pomůcky zachovají vaši důstojnost i v nepříjemných chvílích
Inkontinenční pomůcky zachovají vaši důstojnost i v nepříjemných chvílích

S přibývajícím věkem člověka potkávají různé zdravotní komplikace. Jednou z nich může být i inkontinence, tedy nechtěný únik moči. I když se jedná o nepříjemný problém, inkontinence člověka nemusí příliš omezovat a trápit. Důležité je jen používat správné pomůcky, kterými jsou takzvané inkontinenční pleny, známé také jako inkontinenční kalhotky.


Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití
Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití

Příliš mnoho oblečení, ložního prádla, přehozů a dek nebo oblečení, které vyžaduje speciální péči, sebou přináší také častější praní a žehlení. Občas je také potřebné něco zašít, zkrátit či prodloužit a vy na to nemáte čas ani trpělivost. Abyste však nepřišli o čisté a vyžehlené prádlo od oblečení až po polštáře a pracovní oděvy, stačí se obrátit na profesionály na slovo vzaté, a sice na firmu Prádelna v Čachtické – LaKlim, s.r.o. s provozem v Praze.