Masarykovo nám. 144
Vizovice 763 12
tel.: +420 603 446 972
email: studio@trendfoto.cz

KONTAKT
VíCE >

výroba reklamy, grafické návrhy, tisk firemních tiskovin, letáků katalogů Zlín, Vsetín, Zlínský kraj

Výroba reklamy - digitální tisk, Trendfoto Radek Mládenka +
DALŠÍ
FOTKY
Naše reklamní studio Trendfoto má dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby reklamy jako jsou reklamní polepy aut, výloh, informačních cedulí, ale také tisk reklamních bannerů, billboardů. Vedle velkoplošného tisku nabízíme také malonákladový digitální tisk a ofsetový tisk vhodný pro tisk letáků, prospektů nebo plakátů.

V našem profesionálně vybaveném fotoateliéru Vám zhotovíme reklamní a produktové foto do katalogů, webových prezentací nebo pro reklamní kampaně.

Naši grafici Vám vytvoří jedinečné a nápadité grafické návrhy od vizitky až po billboard. Odlište se od ostatních. Naši grafici Vám v tom pomůžou.

Provozujeme také e-shop reklamních a dárkových předmětů na které zajišťujeme potisky různými technologiemi od tamponového tisku až po laserový gravír.

Při své práci se opíráme o dlouholeté zkušenosti získané jednak praxí a jednak průběžným studiem nejnovějších materiálů a technologií v oblasti reklamy. Zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti reklamy a propagace. Od návrhu přes výrobu, až po montáž. Od razítka, přes vizitky až po billboard.

Základním prvkem firemní reklamy je řezaná neboli fóliová grafika. Používá se pro polepy firemních štítů, výloh, směrových a informačních cedulí, světelných butonů, vývěsek, aj.

Často používanou metodou pro označení obchodů a firem jsou plastické nápisy. Ty mohou být z různých materiálů, nejčastěji se používá styrodur, který se může dále kombinovat s jinými materiály pro dosažení různých efektů.

Velmi žádaná je také reklama na autě. Oblíbená je nejen pro svoji vysokou efektivitu, ale především pro svoji originalitu. Naši grafici Vám vytvoří jedinečný a nápaditý design vašeho firemního auta, aby bylo na silnicích nepřehlédnutelné, informačně výstižné a lehce zapamatovatelné. Nezáleží na tom, jestli je to osobní, dodávkový či nákladní automobil.

Nejen pro obchodní firmy navrhujeme a dodáváme prezentační systémy třeba do prodejen nebo na různé prodejní akce a veletrhy. Nejčastějším sortimentem pro veletrhy jsou prezentační stěny, stany, stolky, reklamní vlajky, stojany na tiskoviny, roll up systémy a spousta dalších. Nabídka je opravdu široká.
VÍCE
WEBOVÁ STRÁNKA Trendfoto Radek Mládenka

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA Trendfoto Radek Mládenka

http://www.trendfoto.cz
Reklamní předměty – eshop

E-SHOP

Reklamní předměty – eshop

http://eshop.trendfoto.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY

Výsledek práce reklamního a grafického studia osloví vaše potenciální klienty

Výsledek práce reklamního a grafického studia osloví vaše potenciální klienty

Zviditelnit se, reprezentovat, zaujmout. To jsou jen některé vlastnosti dobře vytvořené reklamy, která může mít spoustu podob. Odborníkem v oblasti výroby reklamy a tisku je reklamní studio Trendfoto se sídlem ve Vizovicích, které se specializuje na výrobu polepů aut, výloh, informačních cedulí, tisk reklamních bannerů, billboardů nebo reklamních předmětů ad. Firma disponuje také vlastními zkušenými grafiky a nabízí i pokročilé služby grafického studia.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kvalitní, rychlý a malonákladový digitální tisk letáku, vizitek nebo katalogů díky nové produkční tiskárně

Kvalitní, rychlý a malonákladový digitální tisk letáku, vizitek nebo ...

Reklamní studio Trenfoto rozšířilo své technické možnosti díky nové produkční tiskárně, která zaručí vysoce kvalitní, malonákladový a hlavně rychlý digitální tisk.

Reklamní studio - výroba reklamy, grafické návrhy

Reklamní studio - výroba reklamy, grafické návrhy

Reklamní studio, které se specializuje na výrobu reklamy a grafických návrhů v okolí Zlína a Vsetína je firma Trendfoto Radek Mládenka.

Profesionální ofsetový tisk propagačních materiálů - letáky, firemní tiskoviny, katalogy

Profesionální ofsetový tisk propagačních materiálů - letáky, firemní ...

Profesionální ofsetový tisk propagačních materiálů, jako jsou letáky, firemní tiskoviny či katalogy a různé brožury, zajišťuje reklamní studio Trendfoto ve Zlínském kraji.

VÍCE MICROSITE


Trendfoto
Radek Mládenka

Masarykovo nám. 144
Vizovice
763 12

Telefon:
+420 603 446 972
+420 733 523 296
Email:
email
Web:
IČ: 47824301
DIČ: CZ7206065845
Okres: Zlín
Právní forma podnikatel se ŽO
Kontaktní osoba: Prodejna
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Provozní doba: Po-Pá 8-12; 13-17
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Výroba reklamy - digitální tisk, Trendfoto Radek Mládenka


Výroba reklamy - digitální tisk, Trendfoto Radek Mládenka

POBOČKY

Centrála
Trendfoto
Masarykovo nám. 144, Vizovice 763 12
GPS: 49°13′13.76″ N, 17°51′8.86″ E
Trendfoto
Ateliér TRENDFOTO
Zlínská 370, Vizovice 763 12
GPS: 49°13′7.62″ N, 17°51′0.53″ E
Ateliér TRENDFOTO

VÍCE