SEEKER, s.r.o.


Rybníky VIII B326, Zlín 760 01

Společnost SEEKER, s.r.o. Vám nabízí komplexní služby v oblasti úspory energie s využitím světelné LED technologie značky SmiLED. S důrazem na osobní přístup klientům poskytuje kompletní dodávku LED technologie na klíč. Zajišťujeme LED osvětlení pro výrobní haly, kanceláře, obchody i sklady. Zajistíme instalaci těchto svítidel, díky kterým můžete dosáhnout průmyslové úspory energie.

1. Analýza stávajících světelných zdrojů
2. Návrh alternativního LED osvětlení
3. Výpočet velikosti úspor, investice a návratnosti
4. Návrh na financování investice
5. Montáž, likvidace starých světelných zdrojů
6. Záruční a pozáruční servis

LED zdroje SmiLED, opatřené certifikáty CE, RoHS, TUV a UL, se vyznačují nízkou energetickou náročností, nízkou tepelnou emisí a dlouhou životností, čímž přispívají k ekologickému chování a ochraně životního prostředí. V rámci širokého sortimentu LED zdrojů Vám společnost SEEKER, s.r.o. nabízí:

- LED žárovky
- LED Bodovky
- LED Trubice
- LED Panely
- LED Pásky
- LED Interiérová svítidla
- LED Průmyslová svítidla
- LED Venkovní svítidla
- LED Sálová svítidla
- LED Příslušenství.

IČ: 47906383
DIČ: CZ47906383
Okres: Zlín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Aleš Čížek

Počáteční investice do LED osvětlení se vrátí rychlostí světla

Počáteční investice do LED osvětlení se vrátí rychlostí světla

LED technologie si pomalu, ale jistě, razí cestu i do českých firem (sklady, výroba, obchody, kanceláře) a domácností. A je to dobře. LED osvětlení je totiž vysoce efektivním řešením, jak svítit nejen v interiéru, ale také exteriéru a zároveň ušetřit spoustu peněz za elektřinu. A my v SEEKER jsme přesvědčeni, že tak je to správně.


Dodávka LED technologie, osvětlení na klíč, průmyslová úspora energie Zlín

Dodávka LED technologie, osvětlení na klíč, průmyslová úspora energie Zlín

Dodávku LED technologií, osvětlení klíčů či průmyslovou úsporu energie zajišťuje společnost SEEKER, s.r.o. ve Zlíně, která je Vaším ideálním partnerem pro kompletní realizaci LED osvětlení s cílem úspory elektrické energie. Ve spolupráci s dodavatelem světelné technologie SmiLED a důrazem na osobní přístup Vám firma SEEKER, s.r.o. zajistí kompletní dodávku LED technologie na klíč, a to včetně - analýzy aktuálního stavu světelných zdrojů - návrhu nahrazení světelných zdrojů LED osvětlením - výpočtu úspor, návratnosti, velikosti investice - návrhu na financování - montáže, likvidace starých zdrojů - záručního i pozáručního servisu Investujte do výměny Vašeho klasického osvětlení za LED zdroje SmiLED - společnost SEEKER, s.r.o. je připravena udělat vše pro Vaši maximální spokojenost a úsporu financí.


Svítidla, LED zdroje SmiLED, úsporné osvětlení na klíč Zlín

Svítidla, LED zdroje SmiLED, úsporné osvětlení na klíč Zlín

Svítidla, LED zdroje SmiLED i úsporné osvětlení na klíč realizuje firma SEEKER, s.r.o., která V8m nabízí komplexní služby v oblasti svítidel a osvětlení. Chcete ušetřit výdaje za elektřinu v halách, kancelářích nebo na prodejnách? Společnost SEEKER, s.r.o vám udělá analýzu stávajícího stavu a navrhne pro vás úsporné řešení, díky kterému ušetříte, pomůže s financováním investice z úspory. Návrh, prodej, dodávka, instalace, servis: - LED technologie na klíč - LED zdroje SmiLED, světelná technologie značky SmiLED - LED žárovky - LED bodovky - LED trubice - LED panely - LED pásky - LED interiérová svítidla - LED průmyslová svítidla - LED venkovní svítidla - LED sálová svítidla. SEEKER, s.r.o. - váš spolehlivý dodavatel světelné technologie značky SmiLED.


E-shop LED pásky, panely, interiérová, venkovní, průmyslová svítidla Zlín

E-shop LED pásky, panely, interiérová, venkovní, průmyslová svítidla Zlín

E-shop s LED páskami, panely, interiérovými, venkovními i průmyslovými svítidly realizuje společnost SEEKER, s.r.o., dodavatel světelné technologie značky SmiLED. LED zdroje SmiLED se vyznačují nízkou energetickou náročností, dlouhou životností a nízkou emisí odpadního tepla a jsou tak ideální investicí na cestě k úspornějšímu svícení a zdravějšímu životu šetrnému k životnímu prostředí. LED pásky - samolepící pásky s vysokou svítivostí - široké spektrum využití v interiérech - různé délky i barvy LED panely - dobré osvětlovací vlastnosti, dlouhá životnost - využití všude tam, kde klasické zářivky Interiérová svítidla - stropní - nástěnná - podhledová Venkovní svítidla - pouliční - fasádní Průmyslová svítidla - závěsná - přenosná - halogeny Neváhejte a obraťte se na společnost SEEKER, s.r.o., která Vám nabízí komplexní služby v oblasti úspory elektrické energie s využitím LED technologie SmiLED.


Prodej, e-shop LED technologie, žárovky, bodovky, trubice Zlín

Prodej, e-shop LED technologie, žárovky, bodovky, trubice Zlín

Prodej na eshopu LED technologií, žárovek, bodovek či trubic zajišťuje společnost SEEKER, s.r.o., která Vám jako specialista a dodavatel světelné technologie značky SmiLED v rámci internetového obchodu nabízí sortiment, který Vám pomůže významně uspořit elektrickou energii. Z širokého sortimentu zboží, jenž firma SEEKER, s.r.o. prodává, si jistě vybere každý - žárovky - závěsné, všesměrové, nástěnné, svíčky - bodovky - trubice - T5, T8, T12, G11 Neváhejte a obraťte se na společnost SEEKER, s.r.o., protože to je Váš spolehlivý dodavatel LED technologií značky SmiLED.Další produkty a služby
  • noční lampičky, stolová svítidla, koupelnová osvětlení, osvětlení interiéru, venkovní osvětlení, úsporné žárovky


Související články
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.


Stožáry veřejného osvětlení do každého města i obce
Stožáry veřejného osvětlení do každého města i obce

Nově, snadno a rychle? Obce a města mají díky firmě V. Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s., možnost zajistit nové stožáry veřejného osvětlení a to pomocí jediné firmy, která je schopna zajistit jak dodávku celého stožáru včetně osvětlení, tak také její montáž či jiné opravy a úpravy.


LED technologie hudba současnosti i blízké budoucnosti
LED technologie hudba současnosti i blízké budoucnosti

Protože pokrok nelze zastavit, jsou LED zdroje a LED svítidla bezpochyby fenoménem současnosti a tato technologie bude jistě také světlem budoucnosti. Po překonání svíčky klasickou vakuovou žárovkou vývoj dále pokračoval k halogenové žárovce s vyšší účinností i životností. Pak jsme se stali svědky náhrady těchto zdrojů za zdroje výbojkové, v našem případě lineární a kompaktní zářivky. Tyto zářivky spolu s výbojkami sodíkovými, halogenidovými a rtuťovými až do nedávné doby kralovaly ve světě plného světla a stínů.


Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř
Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Světelné zdroje jako jsou různé druhy žárovek, svítidla jako například podhledová bodová světla a další druhy svítidel a také vypínače, rozbočky, objímky a mnohé další produkty jsou pro náš život nepostradatelné. Proto je potřebné, aby zakoupené produkty plnily svůj účel dlouhodobě a zároveň krášlily interiér a exteriér. A o všechny vaše požadavky a kompletní sortiment se dokonale postará firma Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku Místku a také v Trenčíně.