Ezop reklamní agentura s.r.o.
ekologická tiskárna


Nábřeží 5574 /Průmyslová zóna Rybníky, Zlín-Prštné 760 01

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti tištěné reklamy a jejích grafických návrhů. Od roku 2012 se prezentujeme jako ekologická tiskárna - naše tisky voní. Nabízíme ekologický latexový velkoplošný tisk, velkoformátový tisk, 3D lentikulární obrazy. Zakázkový tisk tapet, fotoobrazů. Expresní digitální malonákladový tisk. Poskytujeme firmám náhradní plnění.

Reklamní agentura.
Tisk, reklamní předměty, reklama.

Služby:
-velkoformátový latexový tisk Zlín
-3D lentikulární obrazy
-signmaking
-polepy automobilů,
-bannery a vlajky
-firemní cedule a výlohy
-samolepky a etikety
-3d loga a nápisy
-prezentační systémy - roll-upy, prezentační stěny, outdoor systémy
-zakázkový tisk tapety
-fotoobrazy
-výstavy a veletrhy

-malonákladový digitální tisk
-plakáty, vizitky, samolepky, kalendáře, prospekty, katalogy...
-bigování, skládání, perforace, číslování, kulacení rohů...

-reklamní předměty
-voňavé polštářky
-dárkové sady
-dárkový benefitní program
-víceúčelové podložky
-reklamní předměty
-zakázková výroba
-reflexní prvky

-reklamní činnost, kampaně

IČ: 26309076
DIČ: CZ26309076
Okres: Zlín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Darina Uhříková

Ekologický latexový, velkoformátový tisk plakátů, bannerů Zlín

Ekologický latexový, velkoformátový tisk plakátů, bannerů Zlín

Společnost Ezop reklamní agentura s.r.o. s dlouholetou tradicí v oblasti reklamy Vám exkluzivně poskytuje profesionální latexový velkoformátový tisk. Chcete jednoduše a především efektivně zviditelnit Vaši firmu, přitáhnout zákazníky či informovat širokou veřejnost o chystané akci? Pak jste na správném místě! Společnost Ezop reklamní agentura s.r.o., poskytující odborný servis a individuální péči se zaměřením na rychlost a kvalitu, Vám nabízí ekologický latexový tisk vhodný pro potisk především rolových materiálů. Latexový tisk vyniká hned několika vlastnostmi - odolnost výsledných výrobků vůči vodě, vlhkosti, poškrábání a rozmazání - okamžité zpracování výtisku pro bezprostřední laminaci či aplikaci - dlouhá životnost při i bez použití laminace - absence nebezpečných látek znečišťujících životní prostředí - přirozená elasticita tiskové vrstvy - možnost tisku na textilní a flexibilní materiály Přemýšlíte o výrobě plakátů, polepů vozidel, samolepek, bannerů, vlajkovin, síťovin či jiného textilu? Pak neváhejte a obraťte se na společnost Ezop reklamní agentura s.r.o.! Těšíme se na Vás!


3D foto, 3D lenticulární obrazy, 3D tisk Zlín

3D foto, 3D lenticulární obrazy, 3D tisk Zlín

Naše společnost se intenzivně zabývá vývojem a výrobou 3D lenticulárních obrazů v České republice již 12 let a má v tomto oboru bohaté zkušenosti. Pomocí vlastního technologického zázemí vyrábí jak velkoformátové 3D lenticulární obrazy již od jednoho kusu tak i malé kartičky, kalendáříky, pravítka, pohlednice, mincovníky, samolepky, pohlednice, Pfka aj. v objemných nákladech za velmi výhodné ceny. Přinášíme Vám vysokou kvalitu originálního produktu, kde na stejné ploše může být zobrazeno mnohem více informací a který přitahuje pozornost pozorovatele nesrovnatelně více, než běžné dvourozměrné tiskoviny. Získali jsme ocenění za zpracování 3D obrazů v ČR i v zahraničí.


Výroba 3D kapesní kalendáříky,  3D věrnostní karty Zlín

Výroba 3D kapesní kalendáříky, 3D věrnostní karty Zlín

Firma Ezop reklamní agentura vyrábí 3D kapesní kalendáříky a 3D karty: -3D karty - slevové, klubové, věrnostní, zákaznické, pojištěnecké, reklamní, losovací karty, permanentky, VIP karty, průkazy, vizitky Vaše výrobky (např. věrnostní karty) získají exklusivní vzhled. Zaujmou a upoutají ,posílují branding a identitu. Plní funkci nového marketingového nástroje. Slouží jako ochrana proti kopírovábí a padělání.


Velkoformátový tisk, reklama, pamětní desky, 3D písmo, výstavní expozice, gravírování, pískování Zlín

Velkoformátový tisk, reklama, pamětní desky, 3D písmo, výstavní expozice, gravírování, pískování Zlín

Naše reklamní agentura zajišťuje velkoformátový tisk, reklamu, pamětní desky, 3D písmo, výstavní expozice, garvírování, pískování: -reklamní panely do prodejen a na provozovny, velkoplošné banery, výstavní expozice, označení firmy plastickým 3D písmem v interieru i exterieru -pamětní desky mosazné, z eloxovaného duralu, gravír, laser, pískování, potisk reklamních předmětů. Polepy vozidel – výrobou reklamy se již zabýváme od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a praxe v oblasti polepů dopravních prostředků. Reklama na dopravních prostředcích je nejvíce účinnou a efektivní reklamou vůbec. Výhodou oproti statickým typům reklamy je její pohyb ve velkém prostoru a tudíž vysoké procento zhlednutí mnoha potencionálních zákazníků. A právě z těchto důvodů se investice do kvalitního a nápaditého polepu Vašeho firemního vozu určitě vyplatí. Bannery, rolupy patří mezi oblíbený sortiment našich zákazníků. Nízká pořizovací cena, jeho skladovatelnost, jednoduchá manipulace a rychlá, často i dočasná instalace řadí tento produkt mezi stále žádanější. Materiálem jsou kvalitní vinylové tkaniny, které se potiskují na velkoplošné tiskárně.  Výhodou je rychlost zhotovení zakázky i ve větším objemu, tisková přesnost a možnost použití barevných přechodů a fotografií. Pomocí svařování materiálu je možné zhotovit i velké reklamní plochy za příznivou cenu.


Výroba, tisk samolepky, vlajky, etikety, samolepky ořezané na tvar, výsek, rollup Zlín

Výroba, tisk samolepky, vlajky, etikety, samolepky ořezané na tvar, výsek, rollup Zlín

Vyrábíme samolepky, vlajky, etikety, samolepky ořezané na tvar, výsek, rollup, tiskneme plnobarevné samolepky, loga i fotorealistickou grafiku na samolepící folie: -vše již od jednoho kusu -tisknuté motivy mohou být ještě dodatečně upraveny laminem, které zvyšuje odolnost tisku proti mechanickému poškození a prodlužuje stálobarevnost inkoustů v exteriéru -samolepky mohou být ořezány tvarově (opos) -samolepky na výlohu (okenní děrovanou) -translucentní (pro světelné reklamy) -na cedule, na podlahu nebo baner -tisk do rollupu -malonákladový tisk plakátů, pozvánek, letáků. Obraťte se na nás! Potřebujete-li rollupy, stojany na letáky, stojany před obchod „a“ stojan, promo stolek, distanční šrouby, LED rámy, neváhejte nás kontaktovat. Tyto produkty si dovážíme a můžeme Vám nabídnout zajímavou spolupráci.


Podložky pod myš  do rozměru A2,  s kalendářem, na  stůl, na psaní, podtácky, prostírání Zlín

Podložky pod myš do rozměru A2, s kalendářem, na stůl, na psaní, podtácky, prostírání Zlín

Podložky pod myš do rozměru A2, podložky s kalendářem, na stůl, na psaní, podtácky, prostírání: -svařované, lepené, s odklápěcí vrchní folií, s kalendářem, brandové s profilem firmy, různé tvary, podložky na stůl až do formátu A2 -brandové podložky s profilem firmy jsou velmi praktické a skvělý komunikační nástroj -pod krycí folií –která slouží jako podložka pro optické myši, je 12 trhacích listů. Na každém listu můžete představit jiný produkt nebo službu vaší společnosti, upozornit na výhody produktu, a může se zkombinovat s kalendářem. Každý list, může obsahovat menší kalendárium a upozornit tak na plánovanou akci v měsíci. Ideální komunikační nástroj, dárek pro Vaše obchodní partnery, protože obdarovaný má stále na očích i profil Vaší společnosti. -pomocí speciálního povrchu můžeme zaručit vynikající a precizní práci každé optické myši, bez ohledu na grafiku umístěné na podložce. -vysoká kvalita tisku a trvanlivost při dlouhodobém používání. -speciální plastový povrch poskytuje vysokou odolnost proti oděru a umožňuje s myší pracovat velmi dlouhou dobu. -vysoce kvalitní materiály a jejich jedinečná technologie tvoří základ vysoce kvalitních produktů


Fototapety, fotoobrazy, tisk na plátno, A3,A2, A1, A0, B1, 100 x100cm, 150 x 150 cm Zlín

Fototapety, fotoobrazy, tisk na plátno, A3,A2, A1, A0, B1, 100 x100cm, 150 x 150 cm Zlín

Fototapeta je ideální produkt pro tvorbu kreativních interiérů na míru, je absolutně bez zápachová, přitom vysoce odolná a ekologická. Ekologická fototapeta s vlastním motivem vytvoří příjemnou atmosféru Vašeho domova nebo kanceláře, tapety jsou vhodné do dětských pokojů, školky, nemocnice, kanceláře, obývacích pokojů , hal  a veřejných budov, restaurací. Práce s fototapetou  je čistá a velmi snadná. Fototapeta je již opatřena suchým  lepidlem na  rubové části tapety a  k jeho nastartování postačí pouze čistá voda. Také fotoobraz zútulní Váš byt, využijte vlastních fotografií a zvětšete vaše fotografie plné zážitků! Fotoobraz vytiskneme ekologickými barvami na plátno a následně napneme na rám, nebo jako fotografii a nalepíme na pevnou podložku, kterou můžeme ještě opatřit barevným rámem.


Reklammí agentura - Zlín

Reklammí agentura - Zlín

Naše reklamní agentura Ezop má dlouholeté zkušenosti v oblasti tištěné reklamy a jejích grafických návrhů. Od roku 2012 se prezentujeme jako ekologická tiskárna - naše tisky voní.Další produkty a služby
  • tvorba webových prezentací, tvorba webových stránek, tvorba e-shopů, webdesign, správa redakčních systémů
  • komplexní služby reklamy, návrhy kampaní, instalace bannerů a billboardů, polepy vozidel, letáky v MHD
  • promo dárky, usb flash disky, soutěžní a sponzorské předměty, reklamní hodiny s budíkem, čepice a trička s logem, reklamní kreslicí potřeby
  • výroba tištěné reklamy, příprava internetové reklamy, výroba rádiové reklamy, výroba velkoplošné reklamy, výroba televizní reklamy


Související články
Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin
Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin

Nejen produkty a služby dělají firmu úspěšnou, ale také prostředky prezentace jako loga, vizitky, etikety, letáky a podobně. A jedině kvalitními návrhy a zpracováním dosáhnete touženého výsledku a úspěchu. Pokud chcete vsadit na originalitu, jedinečnost a kvalitu, tak to a mnohem více vám poskytne Marek Macháček s kanceláří ve Zlíně.


Potisk textilu a dalších reklamních produktů, sítotiskové práce
Potisk textilu a dalších reklamních produktů, sítotiskové práce

Potisk textilu je velice oblíbenou záležitostí. Specialistou na sítotiskové práce je společnost Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt. Zabývají se potiskem na veškerý textil, trička, mikiny, čepice, tílka, ale také na další reklamní předměty. Vyberte si krásně barevné tričko a nechejte si jej potisknou dle vaší představy. Hodí se pro reklamní účely, pro různé akce a události.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení od PUBLICITARIA Praha
Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení od PUBLICITARIA Praha

Společnost Publicitaria Praha nabízí už 25 let svým klientům možnost vytvoření navigačních systémů na sloupech veřejného osvětlení v celé řadě měst a obcí v České republice. I v době GPS navigace tato služba neztratila na svém významu a je o ni stále zájem.