Mibag - Miroslav Šmíd


Růžová 297/44, Ladná 691 46

Společnost Mibag - Miroslav Šmíd se soustředí na těžkou stavební dopravu, zemní a bourací práce. Provádíme výkopy inženýrských sítí, úpravy vodních toků, skrývky zeminy i výstavbu dopravních staveb. Další naší činností je prodej sypkých stavebních materiálů a přeprava zemních strojů. Sídlíme v obci Ladná, okres Břeclav. Zakázky realizujeme v rámci celé České republiky.

Provádíme tyto práce:
- výkopové, zemní
- úpravy vodních toků, rybníků, hrází
- drenážní systémy
- pročišťování koryt
- skrývka zeminy
- terenní úpravy
- výkopy bazénů, základů rodinných domů
- výstavba parkovišť, zpevněných ploch
- budování nadjezdů, podjezdů, silniční obchvatů, mostů, železničních koridorů
- bourací práce.

Prodej, doprava, dovoz:
- sypký stavební materiálů
- písek, štěrkopísek
- štěrkodrť
- okrasné kamenivo.

Další služby:
- nákladní přeprava, doprava
- přeprava, doprava stavebních strojů, sypkých materiálů, těžkých nákladů, těžké mechanizace
- přeprava nadměrných nákladů do 15t
- pneuservis.

Strojní vybavení, pronájem strojů:
- kolové rypadlo LIEBHERR 312, 314, 900, 904
- kolové rypadlo, lžíce CAT 315,
- smykový nakladač CAT 246 B,
- pásový minibagr CAT 303 C CR
- lžíce JCB
- sklápěč MAN 8x6
- sklápěč TATRA 815
- podvalník do 15t
- kalové rypadlo, lžíce, poklop, paletizační vidle.

Na trhu se pohybujeme již od roku 1992, disponujeme moderními stavebními stroji a zkušenými zaměstnanci. Na naši profesionalitu se můžete spolehnout.

IČ: 43412505
DIČ: CZ6105271359
Okres: Břeclav
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Miroslav Šmíd

Dopravní stavby, výstavba parkovišť, inženýrské sítě, zemní práce, Břeclav

Dopravní stavby, výstavba parkovišť, inženýrské sítě, zemní práce, Břeclav

Dopravní stavby, výstavbu cest, komunikací, parkovišť, nadjezdů a obchvatů, inženýrských sítí, zemní práce zajišťuje společnost Mibag - Miroslav Šmíd, okres Břeclav.


Úpravy vodních toků, hrází, rybníků, drenáže, pročištění koryt

Úpravy vodních toků, hrází, rybníků, drenáže, pročištění koryt

Vodohospodářské stavby, úpravy vodních toků, pročištění koryt, výstavby hrází, rybníků, odbahnění nádrží, drenáží realizuje společnost Mibag - Miroslav Šmíd, sídlící v okrese Břeclav.


Přeprava stavebních a zemních strojů, sypkých hmot, těžká stavební doprava

Přeprava stavebních a zemních strojů, sypkých hmot, těžká stavební doprava

Přepravu, dopravu těžkých stavebních a zemních strojů a techniky, sypkých hmot a materiálů pro Vás zajistí společnost Mibag - Miroslav Šmíd, sídlící v okrese Břeclav.


Pronájem, půjčovna bagrů Břeclav

Pronájem, půjčovna bagrů Břeclav

Firma Mibag pana Šmída Miroslava sídlící v Ladné, okres Břeclav, nabízí k pronájmu stavební stroje, bagry. Pronájem strojů, bagrů značek: Caterpillar - pásový minibagr 3,5 t JCB - traktobagr. Dále nabízíme: -výkopové a zemní práce -mechanizace -bourací práce, kladivo -autodoprava, nákladní automobilová doprava -odvoz sutě, odpadu, zeminy. Více informací o možnostech pronájmu bagrů a kompletní nabídku služeb a strojů firmy naleznete na webových stránkách nebo nás kontaktujte uvedeném tel. čísle.


Výkopové práce Břeclav, Jihomoravský kraj

Výkopové práce Břeclav, Jihomoravský kraj

Firma Mibag se sídlem v Ladné, okr. Břeclav nabízí služby v oblasti zemních a výkopových prací, nejen v jihomoravském kraji, ale po celé České republice. Výkopové práce: -výkopy kanalizace -výkopy vodovodů -výkopy parovodů -výstavba parkovišť -výstavba silniční obchvatů, mostů -budování nadjezdů, podjezdů, komunikací -železniční koridory -RD, bazény, zahrady -inženýrské sítě. Pro více informací a kompletní nabídku služeb firmy navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte na uvedeném tel. čísle.


Stavební stroje, mechanizace Břeclav

Stavební stroje, mechanizace Břeclav

Stavební stroje, mechanice Břeclav. Firma Mibag pana Miroslava Šmída sídlící v Ladné, okr. Břeclav nabízí zemní a výkopové práce. Disponujeme moderními stavebními stroji a vozovým parkem. Veškeré práce provádíme pomocí stavebních strojů a mechanizace: -kolové rypadlo LIEBHERR 312, 314, 900, 904 -kolové rypadlo, lžíce CAT 315, -smykový nakladač CAT 246 B, -pásový minibagr CAT 303 C CR -lžíce JCB -sklápěč MAN 8x6 -sklápěč TATRA 815 -podvalník do 15t. Pohyb stavebních strojů a práce provádíme po celé České republice. Více informací a kompletní nabídku služeb firmy naleznete na webových stránkách.


Přeprava stavebních strojů Břeclav

Přeprava stavebních strojů Břeclav

Firma Mibag sídlící v Ladné, okr. Břeclav nabízí služby v oblasti těžké autodopravy, přepravu stavebních strojů. Služby: -přeprava stavebních strojů -přeprava sypkých materiálů -přeprava těžkých nákladů a těžké mechanizace. Přepravu stavebních strojů zajišťujeme po celé České republice. Více informací a kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Zemní a výkopové práce Břeclav

Zemní a výkopové práce Břeclav

Firma Mibag pana Miroslava Šmída se sídlem v Ladné, okr. Břeclav, nabízí služby v oblasti zemních a výkopových prací. Zemní a výkopové práce: -úpravy - vodní toky, rybníky, hráze -pročištění koryt, vyhloubení, drenáže, drenážní systémy, skrývka zeminy -výkopy kanalizace, vodovody, parovody -výstavba parkovišť, silniční obchvaty, mosty -budování nadjezdů, podjezdů, komunikací, železničních koridorů -RD, bazény, zahrady, inženýrské sítě. Zemní a výkopové práce provádíme po celé České republice. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Pronájem stavebních strojů Břeclav, Jihomoravský kraj

Pronájem stavebních strojů Břeclav, Jihomoravský kraj

Firma Mibag pana Miroslava Šmída se sídlem v Ladné, okr. Břeclav nabízí mimo jiné také pronájem stavebních strojů. Stavební stroje k pronájmu: -Liebherr - kolové rypadlo 9,5t, 14t, 16t, 18t, 21t. -Caterpillar - smykem řízený kolový nakladač 3,4t - pásový minibagr 3,5t - kolové rypadlo 18t. -JCB - traktorbagr -MAN - dvoustranný sklápěč 8x6 -Tatra - třístranný sklápěč. Více informací o jednotlivých strojích a podrobností o pronájmu stavebních strojů navštivte naše webové stránky.


Stavební stroje Břeclav, Jihomoravský kraj

Stavební stroje Břeclav, Jihomoravský kraj

Firma Mibag-Šmíd Miroslav stavební stroje. Nabízíme pronájem stavebních strojů: -bagry mnoha velikostí V nabídce máme stavební stroje značek: -Liebherr -Caterpillar -JCB -Man -Tatra. Přepravujeme a dopravujeme stavební stroje. Více informací na webových stránkách.


Pronájem stavebních strojů Břeclav

Pronájem stavebních strojů Břeclav

Nabízíme: -pronájem bagrů -pronájem stavebních strojů -kolové rypadlo -pásový minibagr -lžíce JCB -sklápěč MAN -sklápěč TATRA -podvalník do 15t. Více informací na webových stránkách.


Zemní práce, výkopové práce, Mibag-Šmíd Miroslav

Zemní práce, výkopové práce, Mibag-Šmíd Miroslav

Hledáte firmu na zemní práce nebo výkopové práce? Firma Mibag-Šmíd Miroslav, provádí veškeré práce s těžkou stavební mechanizací. Úpravy vodních toků, hrází, rybníků. Pročištění koryt, skrývka zeminy, výkopy pro kanalizaci, vodovody, parovody. Výstavbu silnic, parkovišť, podjezdů, nadjezdů, železničních koridorů, rodinných domů, bazůnů, zahrad, inženýrských sítí.... Přepravujeme stavební stroje a sypké materiály. Provádíme také sanace škod po povodních a požárech, demontáže a montáže strojních zařízení, přemísťování strojů, do 15 t, bourací a demoliční práce, výstavbu a odvodnění zpevněných ploch, přípravu staveb pro realizaci, zakládání staveb a zpevnění ploch, svahování, terénní úpravy, skrývky. Stěhování zařízení: stavebních strojů. Odvoz stavební sutě, odpadu, zeminy. Bourací práce. Přeprava nadměrných a těžkých nákladů. Veškeré práce provádíme pomocí strojů a mechanizace: -kolové rypadlo LIEBHERR 312, 314, 900, 904 -kolové ryp., lž. CAT 315, -smykový nakladač CAT 246 B, -pásový minibagr CAT 303 C CR -lžíce JCB -sklápěč MAN 8x6 -sklápěč TATRA 815 -podvalník do 15t Referenční zakázky - viz naše webové stránky: www.edb.cz/smid


Zemní a výkopové práce, pronájem bagrů

Zemní a výkopové práce, pronájem bagrů

Služby: -výkopové práce - kanalizace, vodovod, parovod, výstavba parkoviště, silniční obchvat mostů, vybudování nadjezdů a podjezdů, železniční koridor, bazény, komunikace -zemní práce -úprava a vyhloubení vodních toků, hrází, rybníků -pročištění koryt -drenážní systém, skrývka zeminy -přeprava stavební, dopravní, nákladní -sanace škody -montáž a demontáž zařízení -přemisťování strojů -demoliční práce -odvodnění zpevněných ploch a výstavba -zpevnění ploch, zakládání staveb, terénní úpravy -odvoz sutě a odpadu. Prodej: -písek, štěrk, drť. Pronájem: -bargy.Další produkty a služby
  • výměna pneu osobních aut, výměna pneu nákladních aut, oprava pneumatik, protektorování pneumatik, vyvažování kol, uskladnění pneumatik
  • demolice budov, demontáž staveb, demolice částí staveb, sanace budov, likvidace technologických zařízení, likvidace stavební suti
  • výstavba vodovodů, kanalizace, montáž vodovodní přípojky, montáž plynovodů, instalace čistírny odpadních vod
  • realizace dopravních staveb, stavby mostů, stavby silnic, stavby dálnic, stavby přejezdů, stavby železniční sítě
  • výstavba vodovodů, realizace vodohospodářských děl, silniční stavby, plynovody a kanalizace, dodávky investičních celků
  • přeprava nákladů na území ČR, silniční i vlaková doprava, přeprava rozměrných nákladů, přeprava sypkých materiálů
  • drcené kamenivo, stavební písek, drobné kamenivo, štěrkopísek, štěrkový kačírek, kamenná prosívka, drtě a recykláty
  • výstavba inženýrských sítí, nakládání a převoz zeminy, zpevňování ploch, stavba chodníků, úprava terénu, hloubení základů, výkopy pro bazény


Související články
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Nepodceňujte obutí svého automobilu. Se správným výběrem pneumatiky jak pro osobní automobil, tak také například pro lehký nákladní automobil vám pomůže firma CZECH STYLE spol. s.r.o., která prodává pneumatiky různých značek. Pobočky firmy najdete v Praze, Brně a ve Zlíně. Nakupovat můžete pneumatiky také zvlášť na jejich e-shopu.


Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice
Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.


Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.