NAVARA Novosedly a.s.


č.54, Novosedly na Moravě 691 82

Strojírenská výroba a prodej:
-přestavby, nástavby, přestavba, nástavba nových a ojetých nákladních automobilů
-hydraulické jeřáby
-valníky
-nosiče kontejnerů
-prodej-nové i ojeté vozy, automobily
-zprostředkování leasingu
-výkup ojetých vozidel, nákladní automobily
-nosiče kontejnerů
-teleskopické, kloubové pro podvozky nákladních vozidel MAN, MERCEDES, DAF, IVECO, RENAULT, NISSAN, AVIA
-dvouramenné, třmenové, traktorové nosiče
-servis a montáž-hákové a lanové nosiče
-kontejnerové zásobníky pro přepravu a skladování
-Abroll kontejnery
-kontejnery pro odpad, odpadové
-lisovací kontejnery
-přepravní plošiny
-hydraulické plošiny a ruky
-hydraulická plošina a ruka
-výfuky a tlumiče výfuků
-automobilové a traktorové přívěsy
-automobilový a traktorový přívěs
-automobilové součásti
-úprava nových i ojetých podvozků
-bazar nástaveb a dílů vozidel
-součásti pro automobilový průmysl, pro automobily
-kovovýroba, kovoobrábění
-lakovna, lakování, povrchová úprava kovů.
Strojírenství, strojírna.

Autobazar nákladních automobilů
Prodej a výkup nákladních vozidel
- Avia, Man, atd.
Aktuálně více jak 66 vozů
- Avia 31 NA KONTEJNER
- MAN 1 KONTEJNER VALNÍK
- MAN 12.180 KONTEJNER 7T
- MAN 12.180 KONTEJNER 7T NOVÝ EURO5
- MAN 12.180 TELESKOP 7T
- MAN 12.180 TGL JEŘÁB+KONTEJNER EU4
- MAN 12.180 TGL KONTEJNER 7T
- MAN 12.180 TGL KONTEJNER EURO4
- MAN 12.180 TGL KONTEJNER+HR EU4
- MAN 12.180 TGL KONTEJNER+RUKA
- MAN 12.180 TGL KONTEJNER+ZÁVĚS EU4
- MAN 12.180 TGL KONTEJNERKA EURO4.

IČ: 46347445
DIČ: CZ46347445
Okres: Břeclav
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Zbyněk Navara

Nákladní automobily bazar, Man, Avia,  NAVARA Novosedly a.s

Nákladní automobily bazar, Man, Avia, NAVARA Novosedly a.s

Firma NAVARA Novosedly a.s nabízí prodej nákladních vozů. Aktuální nabídku najdete na našich webových stránkách: http://www.autosoft.cz/navara/data/nabidka.php Nákladní automobily bazar: Ackermann TANDEM VALNÍK , Rok Výroby: 2008 Avia 31 NA KONTEJNER , Rok Výroby: 1989 MAN 1 KONTEJNER VALNÍK , Rok Výroby: 2012 MAN 12.180 KONTEJNER 7T , Rok Výroby: 2004 MAN 12.180 KONTEJNER 7T NOVÝ EURO5 , Rok Výroby: 2012 MAN 12.180 TELESKOP 7T , Rok Výroby: 2004 MAN 12.180 TGL JEŘÁB+KONTEJNER EU4 , Rok Výroby: 2007 MAN 12.180 TGL KONTEJNER 7T , Rok Výroby: 2008 MAN 12.180 TGL KONTEJNER EURO4 , Rok Výroby: 2007 MAN 12.180 TGL KONTEJNER+HR EU4 , Rok Výroby: 2007 MAN 12.180 TGL KONTEJNER+RUKA , Rok Výroby: 2007 MAN 12.180 TGL KONTEJNER+ZÁVĚS EU4, Rok Výroby: 2007 MAN 12.180 TGL KONTEJNERKA EURO4 , Rok Výroby: 2009 a další. Bazar nástaveb a dílů.


Hydraulické jeřáby, sklápěcí nástavby, NAVARA Novosedly a.s.

Hydraulické jeřáby, sklápěcí nástavby, NAVARA Novosedly a.s.

Firma NAVARA Novosedly a.s. provádí: Prodej, servis a montáž - hydraulické nakládací jeřáby, hydraulické ruky - sklápěcí nástavby na vozy do celkové hmotnosti 18 tun - třístranné a dvoustranné na podvozky 4x2 a 4x4 - pevná nástavba - použití převážně na dopravu sypkých hmot - možnost sklopení nákladu až do tří stran - sklápěče-korba je tvořena žebrovaným rámem - otevíratelné bočnice - hydraulický systém sklápění Nabízíme také: - nosiče kontejnerů, kontejnery a kontejnerové zásobníky Bazar nákladních automobilů, aut: -vozidla Man, Avia atd. Prodej, výkup. Bazar nástaveb a dílů. Aktuální nabídka na našich webových stránkách http://www.autosoft.cz/navara/data/nabidka.php


Nástavby vozidel, nástavby nákladních automobilů, NAVARA Novosedly

Nástavby vozidel, nástavby nákladních automobilů, NAVARA Novosedly

Firma NAVARA Novosedly a.s. provádí Nástavby vozidel, nástavby nových i ojetých nákladních automobilů- AVIA, MAN, TATRA, LIAZ. NAVARA Novosedly a. s je centrum užitkových vozidel, vyrábí nosiče kontejnerů i kontejnery na nákladní automobily a provádí úpravy nákladních motorových vozidel, kontejnerové přestavby i nástavby. Vyrábíme kloubové nosiče kontejnerů,teleskopické nosiče kontejnerů, dvouramenné nosiče kontejnerů, třmenové nosiče kontejnerů i traktorové nosiče kontejnerů. Nabízíme kontejnerové zásobníky různých velikosti pro přepravu a krátkodobé skladování sypkých materiálů, stavebních sutí, písku, štěrku, kamení, paletového materiálu, odpadů apod.


Lisovací kontejnery Břeclav, Jihomoravský kraj

Lisovací kontejnery Břeclav, Jihomoravský kraj

Nabízíme lisovací kontejnery: -mobilní lisovací kontejner -lisovací kontejnery Abroll. Mobilní lisovací kontejnery se vyrábí nejvíce pro zahraniční trh. Lisovací kontejnery Abroll vše dle Vašich požadavků. Více informací na webových stránkách.


Kontejnery Abroll Břeclav, Jihomoravský kraj

Kontejnery Abroll Břeclav, Jihomoravský kraj

Nabízíme Abroll kontejnery: -Abroll 12cbm Al + plechy na Vaši reklamu. -Abroll 24cbm. -Lisovací kontejnery. -Mulda. -Vana Abroll. -Velkoobjemový kontejner Abroll. -Velkoobjemový kontejner Abroll s výkem. -Abroll 20cbm NEREZ. Abroll 31cbm s mechanicky ovládanou střechou: -pro všechny typy hákových nástaveb. Kontejner pro sypké materiály: -různé déky -různé nosnosti. Vše vyrobíme a dodáme na přání zákázníka. Více informací na webových stránkách.


Kontejnery na odpad Břeclav, Jihomoravský kraj

Kontejnery na odpad Břeclav, Jihomoravský kraj

Nabízíme kontejnery na odpad: -kontejnery pro sběr odpadu -kontejnery pro odvoz odpadu -kontejnery pro krátkodobé skladování odpadu -možnost třídění odpadu -kontejnery jsou z celokovové konstrukce -možnost nosiče kontejnerů - natahování, lanový, jednoramenný. Kontejnery na odpad: -Tříděný K -Odpadový K. Více informací na webových stránkách.


Kontejnerové zásobníky Břeclav

Kontejnerové zásobníky Břeclav

Nabízíme kontejnerové zásobníky: -různé velikosti -přeprava sypkých materiálů -krátkodobé skladování sypkéh,paletového materiálu, suti a odpadů -kontejnery různých odstínů. Kontejner: -Korba K 3m³ kombi -Korba N 4m³ kombi -Korba N 4m³ vrata -Korba N 4m³ vrata EKON -Korba 5m³ vrata -Valník K -Valník N -Valník EURO -Velkoobjemový K 9m³ -Velkoobjemový 11m³ -Velkoobjemový 12m³ -Sklad K -Sklad N. Více informací na webových stránkách.


Kontejnery Břeclav

Kontejnery Břeclav

Nabízíme výrobu různých typů kontejnerů: -kontejnerové zásobníky -kontejnery na odpad -kontejnery abroll -lisovací kontejnery.


Nosiče kontejnerů

Nosiče kontejnerů

Nabízíme nosiče kontejnerů: -teleskopické nosiče kontejnerů -kloubové nosiče kontejnerů -dvouramenné nosiče kontejnerů -třmenové nosiče kontejnerů -traktorové nosiče kontejnerů -hákové nosiče kontejnerů -lanové nosiče kontejnerů. Teleskopické nosiče kontejnerů: -nosnost 5, 7, 14, 18 tun -manipulace pro natahování, snímání, sklápění kontejnerů -pro jakýkoliv typ podvozku -případná montáž hydraulické ruky -životnost 7let. Kloubové nosiče kontejnerů: -nosnost 3, 5 tun -pro všechny typy podvozků -případná montáž hydraulické ruky. Dvouramenné nosiče kontejnerů: -montáž na různé druhy podvozků. Třmenové nosiče kontejnerů: -nosnost do 10 tun - montáž na podvozky značky Tatra. Traktorové nosiče kontejnerů: -jednonápravové přívěsy na traktor -dvounápravové přívěsy na traktor. Hákové nosiče kontejnerů: -starší typ nosičů -servis. Lanové nosiče kontejnerů: -starší typ nosičů -servis. Více informací na webových stránkách.


Nástavby vozidel, odpadové kontejnery

Nástavby vozidel, odpadové kontejnery

Výroba, prodej, služby: -výroba strojírenská -přestavba nových i ojetých nákadních vozidel -valníky -jeřáby hydraulické -nosič kontejneru -nové a ojeté automobily -leasing -výkup ojetých vozů -podvozky nákladních automobilů teleskopické a kloubové -nosiče třmenové, dvouramenné, traktorové -montáž i servis hákových a lanových nosičů -kontejnerový zásobník -kontejnery odpadové, lisovací -plošiny přepravní, hydraulické a ruka -tlumič výfuku a výfuky -přívěsy traktorové a automobilové -úprava podvozků -autodoplňky -kovovýroba -strojírenská výroba -lakovna.


Kontejnerovka

Kontejnerovka

NAVARA Novosedly a.s. nabízí za velmi výhodnou cenu ojetý nákladní automobil MAN 8.140, rok 2003, 225000 km, nový nosič kontejnerů 5t (záruka 2 roky). Zvýhodněná cena kompletu: 490.000,- Kč bez DPH.Další produkty a služby
  • kompletní služby autoservisu, opravy osobních automobilů, opravy nákladních automobilů, výměna autodílů
  • nákladní vozy, tahače, skříňové nákladní automobily, plachtové nákladní automobily, valníkové nákladní automobily, sklápěčkové nákladní automobily
  • paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, skládací rudly, kladkostroje, zdvihací plošiny, přepravní vozíky, dopravní pásy
  • pronájem zemních strojů, pásový minibagr, traktorbagr, kolové rypadlo, pásový nakládací dozer, kolový nakladač
  • hadice a čerpadla, potrubní ventily, rozvaděče a konektory, filtrační jednotky, pohony a agregáty
  • jeřáby a zdvihací technika, speciální jeřáby, technika pro sklady, podvěsné systémy, portálové jeřáby, montážní plošiny
  • strojírenské práce, strojírenská výroba, vývoj převodovek, kuželové soukolí, ozubená kola, opracování na CNC strojích
  • vibrační technika, stavební stroje, elektrocentrály, čerpadla, jeřáby, buldozery, stavební plošiny


Související články
Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte
Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte

Volba výchozích produktů je jedním z faktorů určujících kvalitu každého zboží. Ocelové a hliníkové desky ani tvarové díly nejsou výjimkou. Potřebujete kvalitní přířezy či desky, které vám ušetří náklady do budoucna? Naše firma HABA vám je poskytne. Zabýváme se přípravnými pracemi v oblasti činnosti s ocelí a hliníkem.


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Zakružování trubek a spirál
Zakružování trubek a spirál

Strojírenský, automobilový, letecký a další průmysl vyžaduje pouze kvalitní a profesionálně vyrobené komponenty, díky kterým je zajištěna funkčnost i dlouhá životnost strojů i dalších produktů. K takovým profesionálním činnostem patří například i zakružování trubek či spirál, které provádí i firma Přidal s.r.o., Kralice na Hané.


Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje
Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.