Kotkova 3
Znojmo 669 02
tel.: +420 515 227 272
email: office@dema-dekor.cz

KONTAKT
VíCE >

Čištění, ošetřování, sanace a renovace podlah, ošetření, dezinfekce podlahovin

Renovovaná podlaha, DEMA DEKOR CZ s.r.o. +
DALŠÍ
FOTKY
Naše firma se od roku 2006 specializuje na čištění a renovace všech typů podlahovin a povrchů. Máme působnost po celé České republice. Realizace provádíme také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Vzhledem k našemu napojení na společnost Dr. Schutz® Group jsme také regionálním partnerem firmy CURASOL Services pro Českou republiku. Řídíme se motem „Nestydíme se za to, že je naše práce vidět“. Víc o našich realizacích vám řeknou naše reference, fotogalerie a videogalerie.

Naše společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradním dovozcem značek Dr. Schutz, eukula a Finalit pro ČR. Dodáváme vysoce kvalitní produkty pro čištění, ošetřování a renovace všech typů podlahovin a povrchů. Naši partneři certifikovaní logem DemaServis provádějí veškeré práce, které souvisí s našim obchodním zaměřením - Unikátní systémy čištění podlah včetně odstranění starých ochranných nátěrů, transparentní a barevné renovace elastických, polyuretanových a epoxidových podlah, Carpetlife-suché čištění koberců, impregnace povrchů. Brusné čištění a broušení dřevěných podlah a parket. Čištění, penetrace a impregnace přírodních a umělých kamenů, dlažeb, soch, fontán, kovů, plastů a skla.
Naše jednotlivé značky se specializují na:
Dr. Schutz - čištění, renovace, sanace, ošetřování elastických podlahovin PVC, CV, LINOLEUM, KAUČUK. Provádíme speciální čištění, ošetření standardní a dlouhodobé pomocí polyuretanových nátěrů. Do portfolia patří také čištění a renovace elektrostaticky vodivých podlah a antistatických podlah. Dodáváme dezinfekce a běžné čističe pro všechny typy povrchových úprav. Nabízíme barevnou renovaci podlahovin systémem PU-COLOR včetně tvorby grafiky. Provádíme protiskluzné nátěry R9, R10, R11.
Čistíme koberce různými technikami včetně metody Carpetlife-čištění suchým přírodním granulátem. Nabízíme ucelenou řadu odstraňovačů skvrn a impregnací pro textilní podlahy a čalounění.
Venkovní terasy ze dřeva a WPC - řešíme čištění, olejování a speciální impregnace.
eukula - specializovaná značka na dřevěné a korkové podlahy. Kompletní sortiment tmelů, základních laků, vrchních laků, louhů, olejů, tvrdých voskových olejů, barevných olejů, čističů a ošetřovacích prostředků. Vše se zaměřením na jakékoliv konstrukce s vrchní vrstvou ze dřeva nebo korku.
Finalit - je výrobce produktů pro kámen, dlažbu, keramiku, kovy sklo a plasty s velmi vysokým celosvětovým renomé. Jednoduchý, vysoce kvalitní a plně funkční systém pro základní čištění, speciální čištění, penetrace a impregnace různých materiálů, jako např. žula, vápenec, mramor, pískovec, travertin, Solnhoferský kámen, terakotta, cihla, teraco, beton, zámková dlažba, kamenina, slinutá keramika, dlažby, obklady, plasty, kovy a sklo. Zpevňující penetrace, Antigraffiti impregnace, horká dlouhodobá impregnace.

Stroje, nářadí a příslušenství jsou nedílnou součástí naší nabídky. U nás najdete vždy optimální nářadí pro aplikace a odtestované kvalitní stroje a příslušenstí.

DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradní dovozce a velkoobchod. Certifikovaní partneři DemaServis nabízejí kompletní služby a realizace.

Výhradní zastoupení firem CC-Dr.Schutz GmbH a Finalit GmbH pro Českou republiku a Slovenskou republiku.
VÍCE
WEBOVÁ STRÁNKA DEMA DEKOR CZ s.r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA DEMA DEKOR CZ s.r.o.

http://www.dema-dekor.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Už vaše podlahy ztratily punc novoty? Díky renovačním nátěrům a impregnačním nástřikům Dr. Schutz budou vypadat opět jako nové. Nezáleží na tom, používáte-li v domácnosti podlahu z linolea, kaučuku, koberce, PVC, vinylu či litého cementu, epoxidu, polyuretanu a dalších materiálů, produktové systémy Dr. Schutz zahrnují speciální přípravky pro všechny typy. Již bezmála 20 let se renovací nejrůznějších povrchů zabývá společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která je výhradním dovozcem produktů německé firmy CC-Dr. Schutz GmbH.

VÍCE
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.

VÍCE
Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Znojemská společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradním dovozcem vysoce kvalitních a účinných produktů na čištění a ošetřování podlahovin a povrchů. Portfolio tvoří značky Dr. Schutz®, eukula® a Finalit®. Nejčastější potíže, které uživatelé při čištění podlah řeší, bývá opticky nehezký, šmouhatý a flekatý povrch, který na dotek nebo došlap trošku lepí a rychle se špiní. V tomto povídání si přiřadíme k nejčastějším podlahám optimální a ideální čisticí prostředky, které netvoří žádný zbytkový mikrofilm, jsou vyráběny na bázi vysoce kvalitních povrchově účinných látek a podlahy mají po jejich užívání krásný optický vzhled.

VÍCE
Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Značka eukula představuje komplexní nabídku přípravků, určených pro povrchovou úpravu a péči o dřevěné a korkové podlahy. Sortiment zahrnuje systém laků na vodní bázi, laků na bázi rozpouštědel i systémy olejů a čisticích a ošetřovacích prostředků. Produkty značky eukula jsou určeny primárně pro profesionální použití a zajistí ideální ochranu a péči pro parkety i podlahy z korku. Výhradním prodejcem produktů této značky je společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o.

VÍCE
Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Potřebovala by vaše podlaha důkladné vyčištění, oživení nebo nový nátěr? Obraťte se na společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která se specializuje na čištění a renovace podlah a povrchů všech druhů. Je jedno, zda potřebujete zrenovovat vinylovou, dřevěnou či kamennou podlahu v interiéru nebo různé venkovní povrchy. Díky kvalitnímu systému produktů dokáží vyškolení a certifikovaní realizační technici DemaServis najít řešení pro každý typ podlahy a povrchu.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Hloubkové čištění, odstraňování skvrn, impregnace koberců a vláken

Hloubkové čištění, odstraňování skvrn, impregnace koberců a vláken

Produkty pro hloubkové čištění koberců, odstraňováním skvrn, impregnaci vláken koberců dodává specialista v oboru firma DEMA DEKOR CZ s.r.o., která působí ve Znojmě.

Povrchové úpravy korkových a dřevěných podlah, čističe, impregnace

Povrchové úpravy korkových a dřevěných podlah, čističe, impregnace

Povrchové úpravy korkových a dřevěných podlah, prodej čističů a odstraňovačů skvrn, ošetřovací prostředky, impregnace jedině od firmy DEMA DEKOR CZ s.r.o. ve Znojmě.

Čistící a ošetřovací prostředky pro laminátové podlahy, impregnace, odstranění skvrn

Čistící a ošetřovací prostředky pro laminátové podlahy, impregnace, ...

Prodej čistících a ošetřovacích prostředků určených pro laminátové podlahy. Běžné čistící i impregnační prostředky, dodává firma DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Čištění, péče a impregnace betonu, přírodního i umělého kamene

Čištění, péče a impregnace betonu, přírodního i umělého kamene

Na speciální čištění, odstranění skvrn, penetrace a impregnace betonu, přírodního i umělého kamene a keramiky, dlažby jedině zn. Finalit od firmy DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Prodej, dodávka - čistící prostředky na lité cementové podlahy

Prodej, dodávka - čistící prostředky na lité cementové podlahy

Prodej, dodávku kvalitních čistících prostředků na lité podlahy cementové, epoxidové, polyuretanové zajišťuje firma DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Renovace povrchu elastických podlah, ochranné nátěry pro sport

Renovace povrchu elastických podlah, ochranné nátěry pro sport

Kvalitní produkty určené pro renovace povrchu elastických podlah, ochranné nátěry pro sport dodává a zajišťuje specialista v oboru firma DEMA DEKOR CZ s.r.o.

VÍCE MICROSITE


DEMA DEKOR CZ s.r.o.
Kotkova 3
Znojmo
669 02

Telefon:
+420 515 227 272
+420 515 260 423
+420 602 124 222
Email:
email
Web:
Fax:
+420 515 260 423
IČ: 25531166
DIČ: CZ25531166
Okres: Znojmo
Právní forma společnost s r. o.
Kontaktní osoba: Jiří Kudrna
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Provozní doba: Po-čt: 7:30-16:30; pá: 7:30-14:00 hod.
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Renovovaná podlaha, DEMA DEKOR CZ s.r.o.


Renovovaná podlaha, DEMA DEKOR CZ s.r.o.