K & B spol. s r.o.


č. 18, Blanné 671 54

Působí na trhu v oblasti prodeje pevných paliv již od roku 1991. Tato naše více než dvacetiletá praxe se projevuje v profesionálním přístupu k zákazníkovi. Všichni naši zaměstnanci jsou připraveni vám poskytnout kvalitní a levné služby. V maximální možné míře se časově přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků. Zavedli jsme pro vás sobotní rozvoz.
Uhlí skladujeme pod střechou a uklízíme pásem až do sklepa. Díky tomu je naše uhlí vždy suché a v nejlepší kvalitě.
Při odběru nad 40 q poskytujeme množstevní slevy.

Brikety, uhlí, pevná paliva, kontejnerová doprava Jaroměřice nad Rokytnou, Znojemsko, Třebíč
-odvoz sutí
-autodoprava s hydraulickou rukou
-autodoprava
-vývoz jímek
-písek
-prodej stáčených olejů, nafty, pevných paliv, písek
-úklid uhlí pásem
-bílinské nízkosírnaté uhlí
-černé uhlí
-hnědé uhlí
-uhelné brikety
-kontejnerová doprava
-vývoz jímek Vranovská přehrada
-zemní práce bagrem Komatsu
-oblázky, písky, štěrky.

IČ: 41609638
DIČ: CZ41609638
Okres: Znojmo
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: František Kašík

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojemsko

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojemsko

Sháníte pevná paliva? Pak neváhejte a obraťte se na Uhelné sklady K & B spol. s r.o. U nás můžete zakoupit nejen uhlí, ale i brikety, stáčené oleje, maziva i motorovou naftu. Veškerý sortiment skladujeme pod střechou. Všechna paliva odpovídají platným normám. Náš personál je připraven poskytnou ty nejkvalitnější služby za minimální náklady. Při odběru nad 40 q dáváme množstevní slevu. Prodáváme: -černé a hnědé uhlí -brikety (uhelné, dřevěné) -písek -štěrk -oblázky aj. Rozvážíme do Znojma, Moravských Budějovic, Jemnice, Dačic a dalších okolních měst.


Dřevěné pelety pro krby a kotle ústředního topení, uhelné sklady

Dřevěné pelety pro krby a kotle ústředního topení, uhelné sklady

Sháníte dřevěné pelety pro topení v krbech a kotlech ústředního topení s automatickou regulací, přizpůsobené pro topení peletami? Pak neváhejte a obraťte se na Uhelné sklady K & B spol. s r.o.! Dřevěné pelety jsou vyráběny z čistých smrkových pilin a hoblin bez chemických příměsí a pojiv. Výchozí surovinou pro výrobu pelet jsou čisté smrkové piliny bez příměsí kůry. V prodeji balení: PE sáček 15kg 1 paleta = 65 sáčků = 975 kg Rozměr palety 120 x 100 cm. Kompletní nabídku pevných paliv naleznete na webových stránkách.


Hnědouhelné brikety z Německa, prodej briket Znojmo

Hnědouhelné brikety z Německa, prodej briket Znojmo

Hledáte palivo vhodné pro topení nejen v krbu, ale pro topení ve všech druzích kamen? Pak jsou pro Vás německé hnědouhelné brikety z Lužické oblasti pro Vás ty pravé! Hnědouhelné brikety mají nízký obsah síry a prchavých hořlavin a zároveň mají dobrou výhřevnost (cca 20 Mj/kg) a rovnoměrně prohořívají. Produkují dlouhou dobu žár a mají málo popela. Neobsahují žádná chemická pojiva ani lepidla. Neváhejte a objednejte si hnědouhelné brikety z Německa a připravte se na zimu! Uhelné sklady K & B spol. s r.o. naleznete v Blanné v okrese Znojmo. Kompletní nabídku pevných paliv k prodeji naleznete na webových stránkách.


Pevná paliva, dřevěné brikety-doprava zdarma

Pevná paliva, dřevěné brikety-doprava zdarma

Neváhejte a nakupte pevná paliva vhodná do všech typů kamen, kotlů, krbů a dřevozplyňujících kotlů. Uhelné sklady K & B spol. s r.o. nabízí uhelné dřevěné brikety s vysokou výhřevností a dlouhou dobou hoření. Brikety jsou ekologické palivo s minimálním odpadem a velkou úsporou nákladů na topení, snadnou manipulací a čistým provozem. Využijte akce DOPRAVA ZDARMA! Tato nabídka platí pro nákup dvou a více palet briket do vzdálenosti 30 km od prodejního místa. Více informací a kompletní nabídku paliv a dalších produktů naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice

Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice

Naše firma Uhelné sklady K & B spol. s r.o. byla založena roku 1991 a od počátku vzniku jsme prodejcem pevných paliv. Náš personál Vám poskytne vysoce kvalitní, ale zároveň levné služby. Časově se co nejvíce přizpůsobujeme našim klientům. Zavedli jsme i sobotní rozvoz. Uhlí skladujeme pod střechou a uklízíme jej pásem až do sklepa. Všechno palivo odpovídá veškerým platným vydaným normám ČR. Dalším naším odvětvím, kterým se zabýváme je nákladní autodoprava a zemní práce. Dřevěné pelety -výroba z čistých smrkových pilin a hoblin bez chemických příměsí -určeny do krbů a kotlů ústředního topení s automatickou regulací. Prodáváme: -černé a hnědé uhlí -brikety (uhelné, dřevěné) -písek -štěrk -oblázky -nafta -oleje -mazivo.


Uhelné sklady Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice. Firma vznikla roku 1991 jsme významným prodejcem pevných paliv. Naši zaměstnanci Vám poskytnout kvalitní a levné služby. V maximální možné míře se časově přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků. Zavedli jsme i sobotní rozvoz. Uhlí je skladováno pod střechou a uklízeno pásem až do sklepa. Všechno palivo odpovídá veškerým platným vydaným normám ČR. Dalším naším odvětvím, kterým se zabýváme je nákladní autodoprava a zemní práce.


Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice. Při odběru nad 40 q poskytneme množstevní slevu. Dodáváme rozsáhlý sortimentem tříděných druhů hnědého i černého uhlí a briket v široké škále výhřevnosti, zrnitosti atd. Veškeré druhy paliva odpovídají platným normám České republiky. Nabízíme i prodej stáčených olejů, maziv a motorové nafty. Dřevěné ekobrikety: -do všech typů kamen, kotlů, krbů i dřevozplyňujících kotlů -vysoká výhřevnost -dlouhá doba hoření -ekologické palivo -úspora nákladů -snadná manipulace. Dřevěné pelety -výroba z čistých smrkových pilin a hoblin bez chemických příměsí a příměsí kůry -určeny pro krby a kotle ústředního topení s automatickou regulací. Prodáváme: -černé a hnědé uhlí -brikety (uhelné, dřevěné) -písek -štěrk -oblázky -nafta -oleje -mazivo.


Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice

Uhelné sklady, prodej uhlí, dřevěné brikety Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Dačice. Autodoprava: -kontajnerová -skříňová -plošina -vývoz jímek (fekál 5 m3) -manipulace pomocí hydraulické ruky -rozvoz uhlí. Řidič p. Nachtnebl Radek. Prodej: -uhlí -oleje -nafta -brikety -peletky -štěrk -oblázky aj.Další produkty a služby
  • vnitrostátní kamionová doprava, tuzemská přeprava nadrozměrných nákladů, služby pojištění odpovědnosti dopravce
  • hloubení základů, výkopy pro tepelná čerpadla, výkopy bazénů, úprava terénu, demoliční a bourací práce
  • odpadové hospodářství, svoz odpadků, úprava druhotných surovin, železné a neželezné kovy, likvidace autovraků
  • průmyslová maziva, motorové oleje, oleje pro automatické převodovky, oleje pro užitková vozidla, oleje pro osobní automobily, plastická maziva
  • prodej veškerých pevných paliv, distribuce černého uhlí, hnědého uhlí, uhelné brikety, koks
  • stavební písek, stavební štěrk, drobné kamenivo, štěrkopísek, štěrkodrť, drcené kamenivo, štěrkový kačírek
  • uhlíkaté materiály, peletované hnědé uhlí, granulované aktivní uhlí, černé uhlí, lignit


Související články
Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice
Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.


Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.


Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu
Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

Třídění odpadu se stalo důležitým a hlavně pozitivním detailem našeho života. Díky třídění se nepotřebné materiály recyklují a z recyklovaného materiálu se znovu vyrábějí potřebné produkty. A tím se odměňujeme jak přírodě, tak i sobě, protože to, jak dlouho a kvalitně budeme žít, záleží i na našem přístupu k životnímu prostředí. A v této myšlence nás i po praktické stránce podporuje Systém EKO-KOM, a.s.