Restaurace Na Věčnosti Food a fun s.r.o.


Velká Mikulášská 11, Znojmo 669 02

Nekuřácká restaurace, narozeninové oslavy, svatby, netradiční kuchyně, kvalitní odrůdová a přívlastková vína ze znojemské vinařské oblasti.
- bezmasá jídla, kuchyně
- denní menu
Platba: stravenky, platební karty.
V prostorách je možné shlédnout díla výtvarníků, možnost domluvit výstavu.
Hospůdka v podzemí:
- původní sklepení ze 16.století
- hudební klub
- music club
- pravidelné koncerty
- divadlo, divadla
- přednášky.
Sídlíme ve staré historické části Znojma v renesančním domě.
Nejstarší a původní je sklep z 16. století s vchodem do Znojemského podzemí, kde se v současnosti nachází Hospůdka. Provoz Hospůdky byl zahájen v r.1995 a od té doby prošlo jejími útrobami velké množství hostů a uskutečnilo se zde mnoho zajímavých vystoupení. Poněkud mladší je nadzemní část domu, který byl původně dřevěný. V přízemních prostorách je restaurace, která zahájila činnost v r. 2001.
Tyto prostory zároveň slouží jako galerie, kde dáváme prostor začínajícím umělcům.
Konají se zde menší koncerty alternativní hudby, přednášky a ochutnávky vín.Jsme schopni zařídit kompletní vegetariánskou svatební hostinu či oslavu a jiné příležitosti.Máme specifický jídelní i nápojový lístek.Kvalitní čaje, domácí výroba moučníků, nápojů, kvalitní rozlévaná vína a na každé roční období se snažíme vždy vymyslet něco nového a lákavého.
Naši zákazníci jsou převážně turisté, ale také našinci-pravidelní strávníci na obědové menu a večerní posezení nebo jenom tak na kafíčko. Zejména v podvečer je zde příjemná atmosféra při svíčkách buď u sklenky vína, něčeho na zahřáti, nebo i na romantickou večeři.
Prostory v restauraci navozují dojem čajovny, kavárny a poklidné restaurace s vůní orientu a dálek . Příjemná obsluha, která vám ráda ve všem poradí a vyjde vstříc.
Čtyřnozí miláčci jsou u nás vítáni a pro ně se tu také najde vždy něco k snědku.
Můžete zde využít i veřejného internetu, wifi nebo si odvézt suvenýr v podobě originální bižuterie.
Na děti také nezapomínáme, můžete je zabavit stavebnicemi, omalovánky nebo různými hrami.
A pokud se vám u nás zalíbí tak, že se vám nebude chtít domů, nevadí… po zavírací době restaurace se můžete přesunout do stylové hospůdky v podzemí, kde vám nabídneme něco malého k snědku a dobré nápoje…až do ranních hodin. Naším cílem je zde hosta zrelaxovat příjemnou atmosférou a vnést mu příjemný zážitek do všedního dne…
Přejeme Vám, ať Vás návštěva Domu Na Věčnosti obohatí.
Restaurace:
Po-Čt:10:30h-22h;Pá:10:30h-24h,
So:11h-24h;Ne:11h-22h
Hospůdka: Po-Čt:18h-1h,
Pá-So:18h-2h;Ne:18h-1h.
Vítáme Vás v domě Na Věčnosti.

IČ: 03654834
DIČ:
Okres: Znojmo
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Milan Krejčíř

Vegetariánská nekuřácká restaurace, veganské, vegetariánské menu Znojmo

Vegetariánská nekuřácká restaurace, veganské, vegetariánské menu Znojmo

Vegetariánská restaurace, nekuřácké prostory, veganské, vegetariánské menu, bezmasá kuchyně, denní menu nabízí Restaurace Na Věčnosti sídlící ve Znojmě.Další produkty a služby
  • obědy a večeře, zvěřinové speciality, nabídka jídel, alkoholické a nealkoholické nápoje, svatby a promoce


Související články
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí
Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.