M.K.QUATRO, spol. s r.o.


Okružní 399, Moravský Krumlov 672 01

Nabízíme kompletní služby v oblasti opravy a servisu automobilů.
Náš autoservis a pneuservis je vybaven nejmodernějšími technologiemi.
Mezi námi prováděné práce patří:
-mechanické opravy
-brusírna válců
-výměna provozních kapalin a rozvodů
-renovace hlav motorů
-diagnostika motorů a řídících jednotek
-příprava na STK
-opravy motorů, podvozků, náprav, výfuků a brzd
-stanice technické kontroly
-měření emisí
-čištění interiéru vozidel
-ruční mytí
-prodej náhradních dílů na všechny značky
-úprava vozidel na ethanol E 85
-montáž tažného zařízení
-opravy a seřízení vstřikovačů, turbodmychadel a řízení
-výměna pneu a tlumičů
-seřízení světel.
Součástí našich služeb je také servis a plnění klimatizací. Provedeme kontrolu, servis, desinfekci a popřípadě také opravíme hadice a trubky a detekujeme únik chladiva.

V areálu autoservisu se nachází také stanice technické kontroly, kde provádíme pravidelné technické a evidenční kontroly, technické kontroly na žádost zákazníka, opakované technické prohlídky a prohlídky před schválením technické způsobilosti vozidla.

IČ: 49977482
DIČ: CZ49977482
Okres: Znojmo
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vladimír Miloš

Autoservis a pneuservis pro váš automobil v Moravském Krumlově

Autoservis a pneuservis pro váš automobil v Moravském Krumlově

Každý vlastník automobilu by měl vědět, jaký autoservis či pneuservis si v případě akutní potřeby i v rámci pravidelné údržby vybere. Ideálně ještě před tím, než ona potřeba nastane. Společností v Moravském Krumlově, která se o váš vůz postará odborně a pečlivě, je M. K. Quatro spol. s r.o., jež zajistí kompletní správu vašeho vozidla pod vedením proškolených automechaniků, autoelektrikářů a dalších pracovníků.


Přestavba vozidel na ethanol E85

Přestavba vozidel na ethanol E85

Palivo ethanol E85 je dostupné na stále více čerpacích stanicích. Je oblíbeným alternativním palivem především pro nižší cenu ve srovnání s klasickým benzínem, navíc přináší další výhody, kterými se nemůže pyšnit ani konkurenční LPG. Ethanol E85, tzv. biolíh, však nelze používat u běžných automobilů na benzín bez úpravy. To by vedlo k rychlému poškození motoru nebo katalyzátoru. Pokud chcete i vy jezdit na toto palivo, využijte přestavby vozidel na ethanol E85 a užívejte všech výhod.


Stanice technické kontroly, STK, technické prohlídky vozidel | Moravský Krumlov

Stanice technické kontroly, STK, technické prohlídky vozidel | Moravský Krumlov

Jste z Moravského Krumlova a čeká Vás pravidelná technická prohlídka vozidla? Pak neváhejte a přijeďte k nám! Provozujeme stanici technické kontroly zabývající se výkonem části státního odborného dozoru - provádíme technické prohlídky vozidel, přívěsů, evidenčních kontrol a mnoho dalších. Jsme držiteli oprávnění k provádění technických prohlídek pro kategorie vozidel: M1 - osobní automobily do 9 osob N1 - nákladní automobily o celkové hmotnosti do 3,5t L - motocykly O1 - přívěs o celkové hmotnosti do 750 kg O2 - přívěs o celkové hmotnosti od 750 kg do 3,5t. Pro kompletnost prohlídky Vašeho vozidla můžete využít v areálu naší společnosti M.K. Quatro spol. s r.o. i možnost měření emisí pro získání emisního osvědčení. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku služeb STK včetně ceníku.


Renovace a opravy hlav válců motorů, brusírna válců | Ivančice

Renovace a opravy hlav válců motorů, brusírna válců | Ivančice

Dejte svému autu nový dech, a nechte si opravit či zrenovovat hlavy válců a jiné části motoru! Naše brusírna válců M.K.QUATRO je vybavena nejmodernější technologií srovnatelnou s vybavením značkových servisů. Opravíme nejen pohyblivé, ale i nepohyblivé části motorů, provedeme renovace a opravy hlav válců, stejně jako tlakování a rovnání hlav, broušení klikových hřídelí a mnoho dalšího. Potřebujete-li některou z těchto služeb neváhejte a kontaktujte nás! Brusírnu válců naleznete v Moravském Krumlově, na trase Brno - Ivančice - Znojmo. Kompletní nabídka služeb na webových stránkách.


Opravy a broušení částí motorů, brusírna válců | Moravský Krumlov

Opravy a broušení částí motorů, brusírna válců | Moravský Krumlov

Potřebujete opravit nebo vybrousit válce motoru nebo jiné jeho části? Pak neváhejte a zkontaktujte Brusírnu válců M.K.QUATRO, spol. s r.o.! Naše brusírna válců je vybavena nejmodernější technologií a znalostmi srovnatelnými s vybavením značkových servisů. V naší brusírně válců jsme schopni opravit nejen ty pohyblivé, ale i nepohyblivé části motorů. Opravíme hlavy válců, provedeme tlakování a rovnání hlav válců, broušení klikových hřídelí, opravíme ojnice, navaříme klikové hřídele a vyvážíme i setrvačník vůči klikové hřídeli. Potřebujete-li vybrousit motor, nebo opravit některou z jeho částí neváhejte a kontaktujte nás! Brusírnu válců naleznete v Moravském Krumlově, na trase Brno - Znojmo. Kompletní nabídka služeb na webových stránkách.


Brusírna válců, opravy pohyblivých a nepohyblivých částí motorů Znojmo

Brusírna válců, opravy pohyblivých a nepohyblivých částí motorů Znojmo

Potřebujete vybrousit válce nebo opravit jakoukoli pohyblivou či nepohyblivou část motoru vašeho automobilu? Pak neváhejte a obraťte se na nás! V naší brusírně válců M.K.QUATRO, spol. s r.o. opravíme nejen pohyblivé, ale i nepohyblivé části motoru - opravíme hlavy válců a provedeme tlakování hlav válců, rovnání hlav válců, broušení klikových hřídelí, opravíme ojnice, navaříme klikové hřídele a vyvážíme i setrvačník vůči klikové hřídeli. Potřebujete-li některou z našich služeb, neváhejte a kontaktujte nás! Naše provozovna se nachází v Moravském Krumlově, na trase Brno - Znojmo. Kompletní nabídku našich služeb a prací naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • měření emisí motorů, technická kontrola vozidel, technická prohlídka automobilů, emise výfukových plynů
  • prodej náhradních autodílů, prodej autopříslušenství, prodej autodoplňků


Související články
Autoservis Náměšť nad Oslavou
Autoservis Náměšť nad Oslavou

S nadsázkou by se dalo říci, že automobilů je v dnešním světě více jak lidí. Každým rokem jich na silnicích přibývá a každým rokem také některé z nich skončí na vrakovišti. Občas může mít jak nový, tak samozřejmě také starší vůz nějaký ten problém.


Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje
Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.