M - penzion


Tyršova 366, Moravské Budějovice 676 02

Ubytování:
-dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
-celková kapacita 18 lůžek
-televize na pokoji
-stravování 50 metrů od penzionu
-parkoviště vlastní u penzionu
-penzion na hlavní trase Praha-WIEN.

IČ: 10111131
DIČ: CZ520511102
Okres: Třebíč
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Norbert Mayer

Ubytování v Mor.Budějovicích a na Vranově

Ubytování v Mor.Budějovicích a na Vranově

Nabízíme ubytování v Mpenzionu Moravské Budějovice, cena od 280,-Kč+ 10% DPH/osoba/noc. Soc. zařízení a televize na pokoji. Možnost stravování cca 100m od penzionu. Dále nabízíme ubytování v chatě Duběnka na Vranovské přehradě, chata je určena pro osm osob, cena za pronájem celé chaty na týden činí 9000,-Kč. Více informací na www.ubytovani-mb.cz, nebo na tel.čísle 603 895875


Ubytování v Mor.Budějovicích a na Vranově

Ubytování v Mor.Budějovicích a na Vranově

Nabízíme ubytování v M penzionu v Mor.Budějovicích. Penzion je v blízkosti centra města, je vybaven 2 až čtyřlůžkovými pokoji s vlastním soc. zařízením a televizí. Vzdálenost od restaurace s celodenním provozem 100m , vzdálenost od supermarketu cca 80m. U penzionu je vlastní uzavíratelné parkoviště. Cena za lůžko a noc je od 280,. Kč Dále nabízíme ubytování v chatách v oblasti Vranovské přehrady cca 150m od hlavního jezera. Chaty jsou vybaveny vlastními kuchyněmi, soc zařízaním, televizí, venkovním posezením s krbem. popř ohništěm. Jedna chata má 20 lůžek, druhá je dvojchata vždy s 8 lůžky. Cena podle počtu obsazených lůžek od 200,- Kč


Chata Vranov

Chata Vranov

Krásné chaty k ubytování a rekreaci v prostředí Vranovské přehrady. Vhodné jak pro rodinnnou dovolenou, tak pro větší skupinu lidí. Chata GATEX: -celková ubytovací kapacita 19 lůžek -celkem 5 pokojů, 1x 2 lůžkový, 3x 4 lůžkový, 1x 5-ti lůžkový pokoj -poloha chaty: v klidném prostředí místních lesů, těsně u hlavního jezera (asi 150 m) ale v samém srdci turistické zóny K dispozici máte: -společná kuchyňka vybavena el. sporákem a nádobím -lednice a WC je pro každý pokoj zvlášť -pro každé dva pokoje umývárna se sprchou -v chatě je velká společenská místnost vybavená krbem a televizorem -ve venkovním prostoru chaty jsou umístěny stoly a lavice pro posezení, kuželky a stůl na stolní tenis -možnost uskladnění kol v garáži -poblíž se nachází kurt s možností využití volejbalu a nohejbalu. Vranovská pláž: -cca 10 min chůze -k dispozici půjčovna loděk, nafukovacích lehátek, šlapadel a kajaků -hřeště na volejbal, tenis -vodní tobogán. Prodejna smíšeného zboží stojí asi 100 m od chaty. Stravování si rekreanti mohou domluvit na místě v nedaleké restauraci. Chata DUBĚNKA: -kapacita: 8 osob. -poloha chaty: klidné prostředí Vranovské přehrady K dispozici: -kuchyň, dvě místnosti (v každé 4 lůžka), prosklená veranda a sociální zařízení -ve venkovním prostoru je upravené posezení s ohništěm a udírna -součástí vybavení je televizor, varná konvice, el. vařič a lednice. Široká škála využití volného času, včetně prohlídek zámku Vranov, hradu Bítov a zříceniny Corštejn.


Ubytování Moravské Budějovice

Ubytování Moravské Budějovice

Penzion se nachází poblíž centra: -dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociáním zařízením -příznivé ceny -vhodné i jako ubyotvání při cestě z a do nedalekého Rakouska. Další přednosti: -vlastní uzavřené parkoviště -možnost nákupu v nedalekém supermarketu -návštěva blízké restaurace s bowlingem. -prohlídka městských památek, místního parku.


Ubytování Vranovská přehrada

Ubytování Vranovská přehrada

Ubytování v okolí Vranovské přehrady. K dispozici dvě chaty. Chata GATEX: -Poloha umístění: v samém centru turistické zóny, ale v klidném prostředí místních lesů a současně těsně u hlavního jezera (asi 150 m) -celková kapacita 19 lůžek -celkem 5 pokojů, z toho jeden je 2 lůžkový, tři 4 lůžkové a jeden 5-ti lůžkový K dispozici: -společná kuchyňka vybavena el. sporákem a nádobím -lednice a WC je pro každý pokoj zvlášť -pro každé dva pokoje umývárna se sprchou -v chatě je velká společenská místnost vybavená krbem a televizorem -ve venkovním prostoru chaty jsou umístěny stoly a lavice pro posezení, kuželky a stůl na stolní tenis -možnost uskladnění kol v garáži -poblíž se nachází kurt s možností využití volejbalu a nohejbalu. Na Vranovskou pláž je to cca 10 min chůzí, zde je k dispozici půjčovna loděk, nafukovacích lehátek, šlapadel a kajaků. Nechybí také volejbalová, tenisová hřiště a tobogán. Obchod se smíšeným zbožím stojí asi 100 m od chaty. Stravování si rekreanti mohou domluvit na místě v nedaleké restauraci. Chata je vhodná jak pro rodinu, tak pro větší skupinu lidí. Chata DUBĚNKA: -poloha umístění: klidné prostředí Vranovské přehrady -kapacita ubytování: 8 osob. K dispozici: -kuchyň, dvě místnosti (v každé 4 lůžka), prosklená veranda a sociální zařízení -ve venkovním prostoru je upravené posezení s ohništěm a udírna -součástí vybavení je televizor, varná konvice, el. vařič a lednice. Široká škála využití volného času, včetně prohlídek zámku Vranov, hradu Bítov a zříceniny Corštejn.Další produkty a služby
  • půjčování kol pro cyklisty, cyklistické trasy, stezky pro cyklisty, dovolená na kole
  • ubytování v penzionech, rodinné ubytování, plná penze, sociální zařízení
  • levné ubytování, krátkodobé ubytování, hromadné ubytování osob, ubytovna pro brigádníky, ubytovna pro turisty, ubytování bez koupelny
  • ochutnávky vín, prodej archivních vín, prodej nových vín, dárkové balení vína, poznávání způsobu pěstování vína
  • moravská vína, ochutnávky a degustace vín, zajištění cimbálovky, sudová a archivní vína


Související články
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo
Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.