MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s.


66, Nová Ves 675 21

Výroba, prodej:
-automobilové a průmyslové filtry a filtrační vložky
-papírové filtrační vložky pro čističe vzduchu, oleje, paliva a interiérů osobních a nákladních vozů
-kompletní čističe vzduchu a oleje
-hydraulické filtry pro průmyslovou výrobu
-filtrační vložky pro speciální stroje a zařízení
-vysoušecí boxy pro brzdové systémy nákladních vozidel
-výhradní zastoupení LIQUI-MOLY:oleje, aditiva, autokosmetika, servisní produkty.

IČ: 47901977
DIČ: CZ47901977
Okres: Třebíč
Právní forma: veřejná obch. společnost
Počet zaměstnanců: 501 - 1000 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Rostislav Khýr, Ph.D.

Průmyslová filtrace

Průmyslová filtrace

Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. se sídlem v Nové Vsi nabízí řešení filtrace pro průmyslová odvětví. Společnost MANN+HUMMEL je téměř šest desetiletí specialistou na filtraci. Při použití v průmyslu filtry od MANN+HUMMEL zaručují provozní spolehlivost, hospodárnost a inovativní technologie. Filtry od MANN+HUMMEL jsou vhodné pro nejrůznější odvětví jako: -stavební stroje, elektrojiskrové obráběcí stroje, vysokozdvižné vozíky -chemický průmysl, barvy a laky, průmyslové myčky, kompresory -zemědělské stroje, obráběcí stroje -průmysl s minerálními oleji, potravinářský průmysl -reakční dávkovací zařízení, vakuová čerpadla -spalovací motory, válcovny -vodní hospodářství. Více informací o průmyslové filtraci a přehled filtrů v nabídce společnosti naleznete na webových stránkách.


Předfiltry, PreLine

Předfiltry, PreLine

PreLine - dokonalé odlučování vody u paliv pro naftové motory. Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. mimo jiné nabízí předfiltry, PreLine. Ve vozidlech na naftu se požadavky na filtraci nafty značně zvýšily. Miniaturní částice, ale také velká množství vody musí být z paliva efektivně odloučena. Tak je chráněna celá vstřikovací soustava před korozí a otěrem. Přednosti předfiltru PreLine® jsou: -stabilní a perfektní odlučování vody -vysoká integrace dalších funkcí -vysoká dynamická tuhost -účinné ohřívání na přívodu -stálost při použití bionafty Pro více informací o filtrech a předfiltrech nás neváhejte kontaktovat.


Palivová filtrace, palivové filtry MANN

Palivová filtrace, palivové filtry MANN

Palivové filtry MANN - splnění nejvyšších nároků moderních vstřikovacích soustav. Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. mimo jiné nabízí řešení pro palivové filtrace, palivové filtry MANN. Opotřebení vstřikovací soustavy, karburátoru má za následek výrazně zvýšenou spotřebu paliva a snížený výkon motoru. Palivové filtry MANN-FILTER dokáží splnit požadavky automobilového průmyslu rozsáhlým programem palivových filtrů na nejvyšší kvalitativní úrovni. Palivové filtry MANN: -filtry MANN slouží provozní bezpečnosti motorů -chrání nejcitlivější vstřikovací agregáty a karburátor -zbavují paliva nežádoucích nečistot způsobujících opotřebení -prach, rez, vodu -chrání vstřikovací systémy před škodami způsobenými korozí. Více informací o palivové filtraci a kompletní nabídku fitrů MANN naleznete na webových stránkách.


Vodní filtrace, vodní filtry MANN

Vodní filtrace, vodní filtry MANN

Vodní filtry - pro chladný motor i při horkých jízdách. Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. mimo jiné nabízí řešení vodní filtrace, vodní filtry MANN. Filtry MANN odfiltrovávají polétavé částice, takže kapilárami v motoru prochází jen čistá chladicí kapalina. Tak je zaručeno optimální chlazení motoru. Více informací o vodních filtrech MANN a vodní filtraci naleznete na webových stránkách společnosti.


Vysoušecí boxy MANN

Vysoušecí boxy MANN

Vysoušecí boxy - ideální ochrana pneumatických brzdových soustav. Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. se sídlem v Nové Vsi mimo jiné nabízí box na vysoušedlo MANN-FILTER. Brzdy patří v oblasti bezpečnosti k nejdůležitějším součástem vozu. Zvláště pro pneumatické brzdové soustavy v nákladních vozech a autobusech je čistý a suchý vzduch důležitý - pro ochranu systému před korozí a vadnou funkcí. Vysoušecí boxy MANN-FILTER zajišťují svou funkcí a kvalitou ideální ochranu brzd. Přednosti vysoušecího boxu: -maximální odolnost vůči tlaku, pulzaci, vibracím -vysoušecí prostředek první jakosti odolný proti otěru, s maximálním vysoušecím výkonem, voděodolný -lepší odlučování oleje -těsnicí materiály nejvyšší kvality -vysoká ochrana proti korozi -ideální bezpečnost brzd. Pro více informací o vysoušecích boxech nás neváhejte kontaktovat.


Kabinová filtrace, kabinové filtry MANN

Kabinová filtrace, kabinové filtry MANN

Kabinové filtry MANN - pro lepší klima v interiéru vozidla. Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. se sídlem v Nové Vsi nabízí mimo jiné řešení kabinové filtrace, kabinové filtry. Více než 70% vozidel je sériově vybavováno kabinovými filtry. Kabinové filtry MANN jsou výrobci automobilů velmi oceňovány. Kabinové filtry MANN zachycují ze vzduchu pyly a jiné nežádoucí částice jako škodlivé plyny (kombinované filtry adsotop®) téměř na 100 % a zajišťují v interiéru vozu lepší klima. Více informací o možnostech kabinové filtrace a o kabinový filtrech naleznete na webových stránkách.


Olejová filtrace, olejové filtry MANN

Olejová filtrace, olejové filtry MANN

Olejové filtry MANN - bezpečná ochrana. Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. mimo jiné nabízí řešení olejové filtrace, olejové filtry MANN. Pouze čistý olej může natrvalo zajistit neměnný výkon motoru. Právě zde se uplatňují přednosti filtrů MANN-FILTER. Olejové filtry MANN spolehlivě zbavují oleje nečistot a pevných částic: -prach, kovové špony, karbon, saze. Užití u motorových, převodových a hydraulických olejů. Více informací o možnostech olejové filtrace a nabídku filtrů naleznete na www stránkách.


Vzduchová filtrace

Vzduchová filtrace

Vzduchové filtry MAN,vzduchová pojistná vložka. Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. nabízí moderní filtrační média MANN pro vzduchové filtry vykazující vysokou mechanickou stabilitu. Filtrují z nasávaného vzduchu účinně a spolehlivě nečistoty: -např.částice prachu, pylu, písku, saze i kapky vody. Při použití kvalitních vzduchových filtrů se při jejich včasných výměnách sníží spotřeba pohonných hmot o 3 - 4 %. Vzduchové filtry MANN také zabraňují poškození elektronických součástí, jako třeba vysoce citlivých senzorů. Filtry MANN svým řešením vzduchových filtrů určují nová měřítka filtrace vzduchu pro budoucnost. Pojistné vložky MANN proto patří ke standardnímu vybavení mnoha zemědělských a stavebních strojů. Více informací o možnostech vzduchové filtrace naleznete na www stránkách společnosti.Další produkty a služby
  • filtry pro větrání, kompaktní filtry, kapsové filtry, filtry pro mikročástice, distribuce filtračních médií


Související články
Jak odsířit bioplyn? Vyzkoušejte impregnované aktivní uhlí
Jak odsířit bioplyn? Vyzkoušejte impregnované aktivní uhlí

Bioplynové stanice se těší řadě výhod. Vyrábí bioplyn z dostupného biologického odpadu, a ten poté využívají na výrobu elektřiny, tepla i k pohonu dopravních prostředků. Bioplynové stanice se však musí potýkat i s nepříjemnostmi v podobě sulfanu obsaženého v bioplynu. Ten totiž vede ke korozi plynových motorů, které jsou součástí kogeneračních jednotek. A jak se dá proti tomu bojovat? Účinným řešením je impregnované aktivní uhlí, jež téměř dokonale odsíří bioplyn.


Průmyslová filtrace, která zabrání, aby se do ovzduší dostávaly nečistoty
Průmyslová filtrace, která zabrání, aby se do ovzduší dostávaly nečistoty

Odsávání a filtrace vzduchu není v dnešní době žádná legrace. Existují předepsané normy, které se musejí dodržovat. Každý občan má přeci nárok na to, aby dýchal zdravý a čistý vzduch a ne škodlivé výpary, které ponesou tuny prachu a nečistot.


RAJCH Zlín: Průmyslové odsávání, odsávání zplodin a filtrace
RAJCH Zlín: Průmyslové odsávání, odsávání zplodin a filtrace

Problémy s odsáváním v nejrůznějších průmyslových odvětvích vyřeší firma RAJCH, spol. s r.o., která navrhuje vhodné řešení pro průmyslové odsávání a odsávání zplodin. Poskytujeme kvalitní poradenské služby, dodáváme profesionální odsávací a filtrační technologie a zajišťujeme také rychlý záruční i pozáruční servis. Zaručíme vám navíc úsporu nákladů.


Výroba průmyslových filtrů na zakázku a dodavatelská činnost pro nejrůznější oblasti
Výroba průmyslových filtrů na zakázku a dodavatelská činnost pro nejrůznější oblasti

Společnost KD Filter, poskytující své služby v ČR i celé střední Evropě, se zabývá zakázkovou kusovou výrobou filtrů různého typu v oblasti průmyslu a dalších odvětví. Specializuje se na výrobu vzduchových, palivových, olejových i speciálních filtrů. Je též přímým odběratelem řady renomovaných výrobců filtrů a zajišťuje dodavatelskou činnost.