Velké pole 213
Náměšť nad Oslavou 675 71
tel.: +420 605 707 795
email: kamenictvihruby@volny.cz

KONTAKT
VíCE >

Kamenické práce, náhrobní kameny, schody z kamene Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Hrotovice

+
DALŠÍ
FOTKY
Kamenosochařství, výroba a rekostrukce kamenných pomníků, kuchyňských desek, parapetů, schodů, zakazková výroba z kamene, prodej pomníkových doplňků Dalešice, Třebíč, Vladislav, Rosice

Zajišťujeme veškeré komplexní služby spojené s přírodním kámenem, včetně kompletního zajištění a případného návrhu a projektu.
Jsme firma s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi. Pracujeme pouze s kvalitním přírodním kamenem, máme kvalifikované pracovníky a moderní výrobní stroje.

Zpracujeme pro Vás obkladový kámen do koupelny, kuchyně, připravíme obklady na fasády a exteriérové prvky. Zkušenosti při práci na obkladech a dlažbách z domova i zahraničí a špičkové vybavení nám umožňují dělat kvalitní práci.
Na vaše přání Vám vyrobíme žulové pomníky, jednohroby, dvojhroby, urnové hroby, krycí desky, nápisy na pomníky a jiné kamenické práce.
Renovujeme staré hroby a pomníky a dále je čistíme mechanickou a chemickou cestou. Na základě Vašich návrhů zhotovíme písmo sekané zlacené, stříbřené v bílé nebo černé barvě. Můžete si vybrat fotokeramiku černobílou nebo barevnou, či ručně gravírované motivy portrétů, přírody, kytek, křížů nebo jakýkoliv motiv dle Vašich představ. K hrobům a pomníkům dodáváme vázy a svítilny v provedení zlacené, nerez nebo leštěné žuly v barvě Vašeho hrobu.

Vyrábíme žulové nebo mramorové parapety, žulové dlažby a obklady. kuchyňské a stolové desky, jsme schopni vyrobit firemní nápisy z kamene, barové desky a jiné.

Přírodní kámen je ušlechtilý přírodní materiál, který přežije věky. Jeho krása vyniká již po staletí a použitelnost je velmi rozmanitá, od stavebního kamene, přes umělecká díla, po architektonické použití.
VÍCE
WEBOVÁ STRÁNKA Kamenictví Josef Hrubý

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA Kamenictví Josef Hrubý

http://www.edb.cz/kamenictvijosefhruby

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kameník, kamenické práce, kámen, schody a obklady, dlažby z kamene, Námešť nad Oslavou

Kameník, kamenické práce, kámen, schody a obklady, dlažby z kamene, ...

Kamenické práce, kameníka, schody a obklady z kamene, návrh projekt a realizace to vše můžete mít do firmy Kamenictví Josef Hrubý, z Náměšti nad Oslavou.

Kamenictví, kameník, kamenné pomníky, renovace,  kvalitní kamenické práce Náměšť nad Oslavou

Kamenictví, kameník, kamenné pomníky, renovace, kvalitní kamenické ...

Kamenictví, kameník, kvalitní kamenické práce, realizace, renovace kamenných pomníků, čištění pomníků. Výrobu kvalitních pomníků zajišťuje firma Kamenictví Josef Hrubý.

Kamenické práce, schody, parapety z kamene, rekonstrukce Hrotovice

Kamenické práce, schody, parapety z kamene, rekonstrukce Hrotovice

Specializace na kamenické práce, kameník, schody, parapety z kamene, kamenosochařské práce, schody či parapety z kamene vyrábí Kamenictví Josef Hrubý.

VÍCE MICROSITE


Kamenictví
Josef Hrubý

Velké pole 213
Náměšť nad Oslavou
675 71

Telefon:
+420 605 707 795
+420 732 468 685
+420 568 620 203
Email:
email
Web:
IČ: 14678705
DIČ: CZ6312050734
Okres: Třebíč
Právní forma podnikatel se ŽO
Kontaktní osoba: Josef Hrubý
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
VÍCE