EKOPLAST TELČ s.r.o.


Hradecká 8, Telč 588 56

Výroba, montáž, služby:
-plastové nádrže
-čistírny odpadních vody domovní, komunální
-technické a technologické vybavení,
čerpací stanice, lapáky písku
vertikální, horizontální
-lamelové separátory
-zahušťovací a dosazovací nádrže kalu
-nádrže, míchadla
-septiky
-nádrže a jímky
-bazény, příslušenství, zastřešení,
lamelová dlažba, zimní krycí plachty
-vodoměrné šachty
-pískové filtry
-vzduchotechnika odsávací digestoře,
odlučovače emisí, vnitřní a venkovní
potrubní rozvody, filtrační jednotky
-výrobky pro rybáře přepravní
kontejnery, kruhové káď, vanička, rybniční výpusť.

Výrobky pro zemědělce:
-boxy pro vzdušný odchov telat
-větrací šachtice standardní a
zateplené s uzavírací klapkou,
-vzduchotechnika, klimatizace
-odpadní kanály včetně zaroštování
-napaječky
-plastová koryta samonosná,
celoplastové krmné žlaby,
vyhřívané napaječky
-brodící desinfekční vany
-kafilérní boxy
-skříně pro uložení chemikálií a čistících přípravků
-akumulační nádrže, jímky
-plastové obklady stěn.

IČ: 26303035
DIČ: CZ26303035
Okres: Jihlava
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Hladký

Domovní čističky BIOFLOW, Vysočina

Domovní čističky BIOFLOW, Vysočina

Společnost EKOPLAST TELČ s.r.o. vyrábí a dodává mimo jiné domovní čističky odpadních vod BIOFLOW. Domovní čističky: -jednoduchá instalace -nízké nároky na energii -minimální nároky na obsluhu -vysoká účinnost čištění až 95 % -neobtěžuje okolí hlukem a zápachem -spolehlivost čistírny při přerušovaném nátoku -kompaktní provedení -použití nekorodujících materiálů zvyšujících životnost. Čistička odpadních vod BIOFLOW: -mechanicko-biologická čistírna odpadních vod určená pro čištění splaškových odpadních vod z rodinných domů a rekreačních objektů. BIOFLOW se vyznačují ekonomickým a nenáročným provozem. Lze vypouštět odpadní vody z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní a myček nádobí. ČOV BIOFLOW je možné osadit v místech, kde nelze odpadní vody z malých zdrojů znečištění odvádět veřejnou kanalizací na centrální čistírnu odpadních vod. Více informací o domovních čističkách naleznete na webových stránkách.


Čističky, čistírny Vysočina

Čističky, čistírny Vysočina

Společnost EKOPLAST ŠTANCL s.r.o. se sídlem v Telči, okr. Jihlava na Vysočině mimo jiné nabízí různé druhy čističek vod. Čistírny odpadních vod: -domovní čistírny -komunální čistírny -průmyslové čistírny -technologické vybavení čističek. Podrobnější informace o čističkách odpadních vod naleznete na webových stránkách.


Plastové bazény Vysočina

Plastové bazény Vysočina

Společnost EKOPLAST TELČ s.r.o. se zabývá mimo jiné výrobou a prodejem bazénů. Působnost po celé Vysočině Nabídka: -na skelet bazénů záruka 10 let -bazény jsou vyrobeny z polypropylenu s UV stabilizátorem -bazény vzhledem ke své konstrukci vynikají vysokou mechanickou odolností -pouze 1 svár na stěně bazénu (za schody). -příslušenství k bazénům dodává dle přání zákazníka (filtry, schody, protiproud, slaná voda, UV lampy, vysavače, osvětlení, plovoucí plachty s navíjecím zařízením...) -bazény převážíme do 8 metrů délky a 4 metrů šířky v celku -větší bazény vyrábí na místě -ve spolupráci s klientem navrhneme libovolný atypický tvar bazénu -kompletní dodávka včetně zabudování, zastřešení a slunečních kolektorů. Více informací o plastových bazénech a kompletní nabídku firmy naleznete na webových stránkách.


Domovní čističky

Domovní čističky

Domovní čistírna odpadních vod BIOFLOW 5V - 27.100 Kč Domovní čistírna odpadních vod BIOFLOW 5V v akčním setu - 28.900 Kč AKČNÍ SET obsahuje: - čističku BIOFLOW 5V LITE pro 2-5 osob - dmychadlo - nástavec 50 cm - víko - šachtu pro uložení dmychadla uvnitř čističky - spínací hodiny - startovací enzymy - zprovoznění


Bazén Akce 6x3x1,2m za 36.170 Kč

Bazén Akce 6x3x1,2m za 36.170 Kč

Bazén o vnitřní velikosti 6 x 3 x 1,2m. Včetně pískové filtrace, skimmeru a trysek za 36.170 Kč bez DPH.


Domovní čistička pro 2-5 osob za 29.990 Kč

Domovní čistička pro 2-5 osob za 29.990 Kč

Domovní čistírna odpadních vod pro 2-5 osob. Cena včetně dmychadla a dopravy již od 29.990 Kč bez DPH.Další produkty a služby
  • celoplastové rodinné bazény, plastové vodoměrné šachty, septiky z plastu, plastové jímky, plastové zásobníky


Související články
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava

Je nejvyšší čas myslet na léto! S létem samozřejmě přichází vysoké venkovní teploty, při kterých je nejlepší skočit do bazénu a zchladit se. Bazény se využívají nejenom pro osvěžení v horkých letních dnech, ale také za účelem plavání čili sportování. Výrobou a montáž plastových bazénů a i dalších ostatních nádrží, se zabývá společnost ORYX-CZ s r.o. Působí v Břeclavi a na Jižní Moravě.


Podzemní plastové sklepy
Podzemní plastové sklepy

Sklepy jsou nedílnou součástí domácností. Ušetří spoustu místa v domě a zajistí prostředí pro skladování všeho. Každý si pod tímto pojmem představí tmavou chladnou komoru, do které se nakonec bojí i vejít. Vaše představy a předsudky okamžitě zažene zcela jiný pohled na sklepy. Nemusí se totiž jednat pouze o tmavá místa v suterénu domu, ale o zcela moderní prostředí, které je vyrobené z plastu a světla je v něm víc, než dost. Podzemní plastové sklepy vám na míru vyrobí a dopraví firma ITMS plast s.r.o., provozovna Náměšť nad Oslavou.


Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím
Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím

Bazén je již běžným komfortem, který zdobí nejednu zahradu. Proto si zákazníci užívají nejen tento komfort, ale i možnosti, díky kterým si můžou vybrat bazén podle svých představ i s veškerým požadovaným příslušenstvím. O kompletní výrobu a servis v oblasti bazénů se prvotřídně postará firma A+M Borovnička.


Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky
Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

Jako zpracovatelé plastů získali už vícekrát významná ocenění a mohli se díky tomu zařadit mezi 100 nejlepším českých firem. Výrobní okruhy se zaměřují na čtyři části, my se nyní zaměříme na výrobu forem a na technické výlisky.