Jihlavská vrtná, s.r.o.


Brněnská 65, Jihlava 586 01

Vrtné práce:
-vrtání studní (studny)
-vrty IG, HG
-vrty pro tepelná čerpadla
-podvrty
-odvodňovací vrty.

Dodávka a montáž:
-tepelná čerpadla (tepelné čerpadlo).

Služby:
-hledání vody
-vodovodní přípojky, realizace
-rozbory vody
-vyhodnocení a závěrečné zprávy
-likvidace nebezpečné odpady.

Projekty:
-vodovody
-studny
-tepelná čerpadla
-hlubinné zakládání staveb piloty a mikropiloty
-sanace svahy a komunikace.

IČ: 27721680
DIČ: CZ27721680
Okres: Jihlava
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Michal Nápravník

Vrty pro tepelná čerpadla, mikropiloty,  Vysočina

Vrty pro tepelná čerpadla, mikropiloty, Vysočina

Potřebujete na Vysočině sehnat firmu, která Vám udělá vrty pro tepelná čerpadla, studně či mikropiloty? Pak se obrátit na nás! Nabízíme širokou škálu technologických zakládání staveb přes stříkané betonu, kotvy, záporové stěny, průzkumné vrty, tepelná čerpadla, vrtané studny ad. Zajistíme ale i legislativní servis, projektování staveb a poradenství. Veškerou práci zajistí odborný personál prostřednictvím strojního parku a příslušenství. Působíme na Vysočině. Více informací naleznete na www.


Zajištění vrtání studní a vrtů pro tepelná čerpadla-Vysočina

Zajištění vrtání studní a vrtů pro tepelná čerpadla-Vysočina

Sháníte na Vysočině společnost, která zajistí vrtání studní či vrty pro tepelná čerpadla? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Nabízíme technologie speciálního zakládání staveb, průzkumné vrty, stříkané betony, kotvy, hřebíky, vrty pro tepelná čerpadla, záporové stěny, vrtané studny. Projektujeme stavby, poskytujeme servis i poradenskou činnost. Veškerou práci zajišťujeme vlastními odborně kvalifikovanými pracovníky a strojním parkem a jeho příslušenstvím. Pro více informací navštivte naše www stránky popřípadě nám rovnou zavolejte!


Vrtání studní Vysočina

Vrtání studní Vysočina

Jste z Vysočiny a potřebujete vyvrtat studnu? Pak naše společnost je tu právě pro Vás! Naše firma mimo vrtání studní nabízí i stříkané betony, kotvy, hřebíky, mikropiloty, záporové stěny, vrty pro tepelná čerpadla, průzkumné vrty ale i legislativní servis, poradenství a projektování staveb. Veškeré práce zajistí náš odborný personál pomocí vlastní stavební mechanizace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Mikropiloty Vysočina

Mikropiloty Vysočina

Máte na stavbě nedostatek manipulačního prostoru či obtížné vrtatelné překážky? Pak právě zde uplatníte mikropiloty, které můžete využít do opěrných ocelových konstrukcí. Kořenová část je provedena vysokotlakou injektáží. Vyžít je můžete u podchycování základů nedostupných pro větší stavební techniku či k zajištění sesuvů drážních a silničních těles ad. Pro bližší informace navštivte naše www stránky popřípadě rovnou kontaktujte firmu.


Geologické služby Vysočina

Geologické služby Vysočina

Potřebujete kvalitní geologické služby a nevíte na kterou společnost se na Vysočině obrátit? Tak právě pro Vás je tu Jihlavská vrtná. Naše firma provádí stříkané betony, vrtání studní, geologické služby, vrty pro tepelná čerpadla, sanace sesuvu, hydrogeologické vrty, horizontální vrty ad. Poskytované služby zajistí odborně kvalifikovaný personál pomocí speciálních strojů. Pro více informací se podívejte na naše www stránky případně nás kontaktujte.


Vrtané kotvy, geologické služby Vysočina

Vrtané kotvy, geologické služby Vysočina

Jihlavská vrtná, s.r.o., má sídlo v Jihlavě a navazujeme na více jak dvacetiletou tradici v oboru. Zemní kotvy používáme k zajištění pažících konstrukcí různých druhů k zachycení zemního tlaku. Používají se také k přenosu tahových sil do stabilního prostředí. Kotvy se skládají z hlavy, volné části a kořene. Kotvy s antikorozní úpravou. S dodávkou kotev je předepnutí. Kotvy lanové 1 - 8 pramenných, Lp 15,5 mm, kotvy tyčové CPS 32, kotvy tyčové CKT s únosností do 900 KN. Vrtané kotvy, geologické služby Vysočina. Více informací na webových stránkách.


Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Vysočina

Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Vysočina

Jihlavská vrtná, s.r.o., je společnost nacházející se v Jihlavě. Navazujeme na více jak dvacetiletou tradici v oboru. Nabízíme technologie speciálního zakládání staveb, průzkumné vrty, stříkané betony, kotvy, hřebíky, vrty pro tepelná čerpadla, záporové stěny, vrtané studny. Projektujeme stavby, poskytujeme servis, poradenskou činnost. Náš odborný personál uspokojí zákazníky technologickou úrovní, i kapacitní možností. Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Vysočina. Více informací na webových stránkách.


Vrtné práce, vrtání studní Jihlava

Vrtné práce, vrtání studní Jihlava

Společnost Jihlavská vrtná, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí vrtné práce a služby v oblasti vrtání studní. Vrtné práce: -vrtání studní (studny) -vrty IG, HG -vrty pro tepelná čerpadla -podvrty -odvodňovací vrty. Působnost po celé Vysočině. Pro více informací o nabídce vrtných prací nás neváhejte kontaktovat.


Mikroploty, zemní kotvy Jihlava, Vysočina

Mikroploty, zemní kotvy Jihlava, Vysočina

Společnost Jihlavská vrtná, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí služby v oblasti vrtání. Mimo jiné nabízí mikroploty, zemní kotvy. Mikropiloty: -vrty pro mikropiloty do průměru 250 mm s výstrojí CC trubka nebo armokoš včetně roznátecích tlakových - tahových hlav. Kořenová část mikropiloty je provedena vysokotlakovou injektáží, případnou reinjektáží. Využití je při podchycování základů staveb, nedostupných pro větší techniku, zajištění sesuvů silničních nebo drážních těles a při rekonstrukci objektů. Zemní kotvy: -využití k zajištění pažících konstrukcí různých typů pro zachycení zemního tlaku. Slouží k přenosu tahových sil do stabilního prostředí. -skladba kotvy: hlava, volná část a kořen. Provádíme: -kotvy lanové 1 - 8 pramenných, Lp 15,5 mm -kotvy tyčové CPS 32 -kotvy tyčové CKT s únosností do 900 KN Kotvy v provedení dočasné i trvalé s antikorozní úpravou, součástí dodávky kotev je i jejich předepnutí. Více informací o mikroplotech, zemních kotvách a dalších službách společnosti naleznete na webových stránkách.


Zemní kotvy Jihlava, Vysočina

Zemní kotvy Jihlava, Vysočina

Společnost Jihlavská vrtná, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí zemní kotvy. Zemní kotvy se používají k zajištění pažících konstrukcí různých typů pro zachycení zemního tlaku. Slouží k přenosu tahových sil do stabilního prostředí. Skladba kotvy: hlava, volná část a kořen. Nabízíme: -kotvy lanové 1 - 8 pramenných, Lp 15,5 mm -kotvy tyčové CPS 32 -kotvy tyčové CKT s únosností do 900 KN Kotvy v provedení dočasné i trvalé s antikorozní úpravou, součástí dodávky kotev je jejich předepnutí. Pro více informací o zemních kotvách nás neváhejte kontaktovat.


Stříkané betony Jihlava, Vysočina

Stříkané betony Jihlava, Vysočina

Společnost Jihlavská vrtná, s.r.o. se sídlem v Jihlavě nabízí stříkané betony. Stříkané betony: -ke zpevnění svahů, pomocí hřebíků osazených do vrtů s cementovou zálivkou fixovaných centrátory -osazení kari sítí 1 - 2 řadách -stříkaný beton se dle požadované tlošťky provede jednorázově nebo ve vrstvách. Stříkané betony provádíme s ponecháním surové struktury nebo rovnané, případně hlazené k následné možné instalaci svislé izolace u stavebních pozemních objektů. Více informací o stříkaném betonu naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • vrtané studny, vrty pro inženýrskou geologii, sanační vrty, indikační vrty, vyhledávání pramene
  • přípravné práce pro stavby, úpravy terénu, hloubení základů, výkopy jam a bazénů


Související články
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.


Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café
Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.


Studnařské práce zajišťuje firma POŽI, která sídlí v Novém Městě nad Metují
Studnařské práce zajišťuje firma POŽI, která sídlí v Novém Městě nad Metují

Firma POŽI, s.r.o. se zaměřuje na hydrogeologii a zemní práce v oblasti studnařství a hlubinných vrtů pro tepelná čerpadla. Jako držitelé oprávnění Báňského úřadu mohou provádět hlubinné vrty nad 30 metrů. Každou zakázku navíc zajišťují ve spolupráci s hydrogeology od samotné dokumentace, až po konečný výsledek.


Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové
Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové

Sháníte firmu v oblasti autodopravy? Pak Vám kompletní služby v této oblasti může poskytnout firma AM Gnol s.r.o., která se zabývá přepravou osob, servisem osobních a nákladních vozidel ale zaměřují se také na kompletní provedení zemních prací.