CODE spol. s r. o.


Na Vrtálně 84, Pardubice 530 03

Projektová a inženýrsko - investorská činnost v investiční výstavbě.

Práce je zaměřená zejména na :

Plánografické práce
Plánografie
Projektování bazénů, koupališť
Projektování sportovišť
Projektování bytových domů
Projektování občanských staveb
Projektování průmyslových staveb.

Planografie tel.466 511 467

IČ: 49286960
DIČ: CZ49286960
Okres: Pardubice
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Viktor Meduna

Projektové činnosti v oblastech výstavby bazénů a koupališť

Projektové činnosti v oblastech výstavby bazénů a koupališť

Projektujeme pro Vás zónu odpočinku a relaxace – projektová činnost CODE spol. s r. o. Pardubice – bazény a koupaliště pro Vás navrhujeme už víc jak 20 let!


Projektování bazénů i koupališť

Projektování bazénů i koupališť

Projektování bazénů i koupališť navrhneme v krátkém čase podle vašich potřeb. Projekce bazénů a koupališť nás baví - CODE spol. s r. o. Chcete se mít kde nejen v horkých letních měsících schladit a vydovádět? Směle se obraťte na naši projekční kancelář v Pardubicích. Projektovou a inženýrskou činnost mimo jiné taky směřujeme na projektování bazénů a koupališť. Dále se věnujeme všestranným službám v oblasti projekce, inženýringu a konzultacím. V kolektivu pracuje osm členů autorizovaných inženýrů v oboru pozemních staveb, statik a techniky.


Projekční kancelář - všestranné služby projekce staveb | Pardubice

Projekční kancelář - všestranné služby projekce staveb | Pardubice

Plánujete stavbu rodinného domu a hledáte vhodnou projekční kancelář v okolí Pardubic? A nebo jsou pro pro změnu vaším cílem mnohem větší stavby, různé průmyslové objekty, zdravotnická zařízení či venkovní koupaliště a kryté bazény? Projekční kancelář CODE vám poskytne všestranné služby v oblasti projekce, inženýringu a konzultace. Díky našim autorizovaným inženýrům si nebudete muset s projektováním lámat hlavu a dostanete ten nejlepší servis od zkušených profesionálů. Projekční kancelář CODE nabízí služby zejména v těchto oborech: - bydlení - administrativní objekty - zdravotnictví - občanské stavby - kryté bazény a koupaliště - průmyslové objekty - ochrana životního prostředí V naší projekční kanceláři se setkáte s opravdovými odborníky, a to jak s autorizovanými inženýry v oboru pozemních staveb, tak i s autorizovaným statikem a autorizovaným technikem v oboru zdravotní techniky. Projekční kancelář CODE má za sebou celou řadu úspěšných projektů, od nádraží, bytových a rodinných domů a škol přes průmyslové stavby (sklady, haly) a zdravotnická zařízení až po venkovní koupaliště i kryté bazény. Naše činnosti: - inženýring - plánografie - řízení a dohled staveb Projekční kancelář CODE najdete v Pardubicích v Bílém Předměstí na ulici Na Vrtálně 84. Budeme se těšit na vaši návštěvu. Rádi vám osobně představíme veškeré naše služby z oblasti plánografie, inženýringu i řízení a dohledu staveb, a jistě se domluvíme tak, abyste byli maximálně spokojeni.


Spolehlivé a rychlé projektování investičních celků na přání

Spolehlivé a rychlé projektování investičních celků na přání

Zabýváme se planografií, projektováním investičních celků, projektováním bytů, občanských staveb a planografickými pracemi,projektová a inženýrsko - investorská činnost


Projektování hal - CODE Pardubice

Projektování hal - CODE Pardubice

Firma CODE z Pardubic vám přehledně a rychle vypracuje projektování hal a dalších průmyslových objektů. Projektování hal patří mezi naše vztyčné zaměření. CODE Pardubice – projektová činnost ve výstavbě. Průmyslové haly dobře slouží výrobním či přepravním firmám jako skladový prostor. Haly jsou prostorné, větratelné a dobře zabezpečené. Oslovte naší firmu k realizaci nových průmyslových hal. V oboru projektování realizuje vaše návrhy a požadavky osm autorizovaných členů. Dále se věnujeme všestranným službám v oblasti projekce, inženýringu a konzultacím. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti v oboru projekce - CODE Pardubice


Projekt školy či školky, který zaujme na první pohled | Pardubice

Projekt školy či školky, který zaujme na první pohled | Pardubice

Projekty škol a školek - to je také jedna z činností CODE Pardubice. Co si vybavíte při vzpomínce na základní školu? Oprýskanou starou budovu ve tvaru kvádru s rozvrzanými okny a plechovými šatnami? Ano, mnoho škol tak skutečně vypadá ještě dnes. Společnost CODE spol. z Pardubic to ale umí změnit. Již od roku 1993 se totiž zabýváme plánováním a projektováním budov a to soukromých i komerčních. Zhotovíme proto detailní projekt školy či školky přesně na míru vašim požadavkům. Bezpečnost, funkčnost, ale také příjemný vzhled a veselé barvy. To jsou hlavní parametry, které udělají z budovy školy místo, kam se žáci těší. Nic na ně totiž nezapůsobí lépe, než originálně vyřešené prostory, moderní design budovy a netradiční interiéry. Ve společnosti CODE spol. to víme, a proto se při tvorbě projektů škol a školek nedržíme zpátky. Navrhneme vám kompletní projekt budovy od venkovních prostorů, přes šatny až po tu nejmenší třídu, který bude bavit děti i rodiče. Také projektování mateřské školky není radno podceňovat. Právě toto období je pro vývoj dítěte zásadní a my chceme, aby ho strávili v prostředí plném zajímavých podmětů a veselých barev. Na vaše přání proto vytvoříme netradiční vzhled budovy, důraz však klademe také na bezpečnost a praktičnost interiérů. V naší společnosti vždy dbáme na to, aby vše týkající se projektu školy či školky proběhlo tak, jak má. Jsme vám proto k dispozici od počáteční domluvy, přes vyhotovení projektu až po řízení a dohled na stavbě. Chcete projekt školy, která zaujme i ty největší lajdáky? Pak se obraťte na firmu CODE spol.


Projektování hal, bydlení i veřejných objektů - Pardubice

Projektování hal, bydlení i veřejných objektů - Pardubice

Projektování hal a dalších objektů zajišťuje CODE Pardubice. Kde začíná úspěch každé stavby? No přece u správného projektu. Ano, už při přípravě stavby je velmi důležité myslet na všechny detaily a naplánovat vše tak, aby projekt odpovídal potřebným předpisům a vyhláškám. Jedině tak předejdete komplikacím a nepříjemnému zdržení stavby, které může trvat i několik měsíců. Ptáte se, kde perfektní a profesionální projekty seženete? No přece ve společnosti CODE spol. Pardubice. Náš zkušený tým se postará o projektování hal, komerčních prostor i domů. Projektování, to je obor, kterému v naší společnosti skutečně rozumíme. Díky letité praxi víme, že každý objekt si žádá individuální přístup a plánování věnujeme velkou pozornost. Také proto jsme vám schopni nabídnout nejen projektování průmyslových hal, můžete se na nás obrátit například také v případě projektování: - Bydlení - Administrativních objektů - Občanských staveb - Krytých bazénů a koupališť - Zdravotnických zařízení Náš tým složený s vyškolených projektantů, stavařů a statiků vám zkrátka nabízí kompletní služby v oblasti projekce, plánografie, inženýringu, ale také řízení a dohledu staveb. Hravě si tak poradíme i se složitým projektováním hal, které musí splňovat přísné hygienické normy a další předpisy. Nepodceňujte důležitost plánování a obraťte se na nás ještě dnes. Vyhnete se komplikacím a získáte projekt ušitý přesně na míru.


Projektová kancelář CODE | Pardubice

Projektová kancelář CODE | Pardubice

Projektová kancelář CODE Pardubice má perfektní výsledky v projektové a inženýrské činnosti. Naším cílem je perfektně zužitkovat naše bohaté zkušenosti v oboru pozemních staveb. Navštivte naši Projektovou kancelář CODE v Pardubicích. Projektování investičních celků vám spolehlivě a rychle zajistí naše společnost. Vše kolem inženýrské činnosti vám na přání zpracují kvalifikovaní projektanti. Společnost CODE se věnuje projektové činnosti už více než 20 let. Prokažte nám důvěru a nechte vše na nás. Sídlíme v Pardubicích, ale našich služeb může využít každý v širokém okolí.


Projektování škol i školek - CODE spol s.r.o.

Projektování škol i školek - CODE spol s.r.o.

Projektování škol i školek je něco, s čím se rádi pochlubíme i my - CODE spol s.r.o. Projektové a inženýrské služby směřujeme na projektování škol a školek. Projektování škol i školek nový směr k budoucnosti. Rádi zrealizujeme projekty k výstavbě nových škol nebo školek. Nikdy není dost vzdělávacích školních zařízení. V oboru pozemních staveb, statik a techniky realizuje vaše návrhy ve skutečnost osm autorizovaných členů. Dále se věnujeme všestranným službám v oblasti projekce, inženýringu a konzultacím. Spolehněte se na naše zkušenosti ve stavebnictví - CODE spol s.r.o.


Projektová činnost v oblasti bazénů je naší specialitou - Pardubice

Projektová činnost v oblasti bazénů je naší specialitou - Pardubice

Město či obec zvyšuje svou prestiž výstavbou rekreačních a sportovních zařízení. Oba účely splňuje koupaliště. A právě s jeho zřizováním vám pomůže společnost CODE. Zabýváme se projektovou činností v oblasti výstavby bazénů a koupališť. Společnost CODE se věnuje projektové činnosti už více než 20 let, takže v tomto oboru máme bohaté zkušenosti. Náš tým tvoří kvalifikovaní projektanti, kteří do projektů zakomponují veškeré vaše požadavky a přání. Našimi zaměstnanci jsou autorizovaní inženýři v oboru pozemních staveb, autorizovaný statik a i další specialisti. Naše projektové služby v oblasti výstavby bazénů a koupališť využijí zejména: - města a obce - hotely - wellness centra - společnosti - soukromé osoby Nezaměřujeme se pouze na projektovou činnost v oblasti koupališť. Specializujeme se také na projekci krytých bazénů, které využijí i soukromé subjekty. Pokud si tedy nevíte rady, jak zakomponovat bazén do vašich prostor, v CODE jste na správné adrese. Sídlíme v Pardubicích, ale našich služeb může využít každý v širokém okolí. Kromě projektování bazénů a koupališť se experti z CODE věnují také projektové a inženýrské činnosti v dalších oblastech, jako jsou průmyslové objekty, bydlení, administrativní objekty, zdravotnictví a mnoho dalších.


Projekty rodinných domů a další stavební projekty (Pardubice)

Projekty rodinných domů a další stavební projekty (Pardubice)

Hledáte kvalitní projektovou kancelář a nemůžete ji najít? Pak jste určitě neslyšeli o společnosti CODE. V oblasti stavebních projektů máme jako společnost už více než dvacetileté zkušenosti. Sídlíme v Pardubicích, ale naše služby poskytujeme v rámci celé České republiky. V rámci projektové činnosti pro nás žádné téma není problémem. Zaměřujeme se na stavební projekty v těchto oblastech: - bydlení - administrativní objekty - zdravotnictví - stavební projekty občanských staveb - kryté bazény a koupaliště - stavební projekty průmyslových objektů - ochrana životního prostředí Součástí našeho týmu jsou kvalifikovaní projektanti, kteří stavební projekty připraví přesně podle vašich přání a připomínek. Služeb společnosti CODE využívají jak jednotlivci, tak i firmy a obce. Mezi naše hlavní odběratele patří například Pardubický kraj, město Neratovice nebo statutární město Pardubice. Naše stavební projekty se vyznačují přesností a spolehlivostí. K tomu, aby byly všechny návrhy dokonalé, spolupracujeme s odborníky ve svém oboru. Subdodavateli projektových částí jsou proto např. PK Interklima (ústřední vytápění, plynové rozvody) nebo E-dir (elektroinstalace). V rámci planografie disponujeme vlastní provozovnou planografie, která je určená pro rozmnožování zpracovaných projektových prací.


Projektová kancelář Pardubice – CODE spol. s.r.o.

Projektová kancelář Pardubice – CODE spol. s.r.o.

Společnost CODE spol. s.r.o. se sídlem v Pardubicích je projektově inženýrskou organizací, která má zkušenosti s projektování investičních celků. V naší pardubické firmě CODE spol. s.r.o. pracují autorizovaní inženýři v oboru pozemních staveb, autorizovaný statik a technik v oboru zdravotní techniky. Projektová a inženýrská činnost v investiční výstavbě zahrnuje: Projektování bydlení Projektování průmyslových staveb Projektování administrativních objektů Projektování občanských staveb Projektování bazénů a koupališť Zdravotnictví


Code spol. s.r.o. – projektování bazénů, koupališť

Code spol. s.r.o. – projektování bazénů, koupališť

Firma Code spol. s.r.o. nabízí projektování bazénů a koupališť. Projektovou a inženýrskou činnost Vám zpracují autorizovaní inženýři. Firma Code spol. s.r.o. poskytuje všestranné služby v oblasti projekce, inženýringu a konzultace. Projektování bazénů a koupališť není pro firmu Code spol. s.r.o. žádný problém, proto nás neváhejte kontaktovat.Další produkty a služby
  • projektování zpracovatelských závodů, projekty pozemního stavitelství, projektování místních komunikací


Související články
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.


Projektování a inženýring
Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.


Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café
Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.


Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.