Pavel Hanč Stěhování - Hanč


U stadionu 9, Pardubice 530 02

Specializujeme se na stěhování těžkých břemen (strojů, výrobních linek, trezorů apod.), ale i domácností, firem, prodejen, průmyslových objektů. Provádíme vyklízecí práce (půdy, sklepy, dvory) včetně likvidace. Stěhovací služby na klíč - celá ČR. Stěhování mezinárodní a vnitrostátní.
Disponujeme skříňovými speciály s hydraulickým čelem, dodávkami, vybavením pro stěhování těžkých břemen do 50 t, balící technikou.

IČ: 18863931
DIČ: CZ6904133313
Okres: Pardubice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Eva Krivcová

Stěhovací služby Hradec Králové Chrudim - stěhování Hanč

Stěhovací služby Hradec Králové Chrudim - stěhování Hanč

Stěhovací firma Hanč Pavel Vám nabízí veškeré stěhovací práce v Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi i dále. Mezi námi nabízené služby patří: - stěhování domů - stěhování bytů - stěhování kanceláří - stěhování břemen do váhy 30t - likvidace pozůstalostí - exekuční stěhování Při našich stěhovacích službách garantujeme odbornou demontáž i montáž, zapůjčení balících předmětů, odborné zabalení. Před stěhováním je v případě potřeby samozřejmostí prohlídka našeho technika zcela zdarma. Přesto že jsme firma z Pardubic, naše stěhovací služby využívají zákazníci i z Hradce Králové, Chrudimi, Vysokého Mýta, ale i z Prahy a z celé České republiky.Další produkty a služby
  • služby stěhování kanceláří, stěhování materiálů provozoven, stěhování strojů, pomoc s přemístěním nábytku


Související články
Speciální stěhování a stěhování výrobních linek a provozu
Speciální stěhování a stěhování výrobních linek a provozu

Ne nadarmo se říká, že raději vyhořet, než se stěhovat. Není divu, když se za ta léta toho nastřádá tolik, že nevíte co dřív stěhovat. A co potom v případě výrobních hal, kanceláří a dalších firemních prostorů, kde se kromě jiného nacházejí stroje nebo výrobní linky? Nenastane žádný problém, protože na speciální stěhování je odborníkem firma Stěhování BRZEK se sídlem v Jablonci nad Nisou.


Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení
Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.


Stěhování strojů, montáž i demontáž obráběcích center
Stěhování strojů, montáž i demontáž obráběcích center

Hledáte spolehlivou, přesnou a kvalitní firmu, která vám převeze a přestěhuje různé stroje z místa na místo? Ať se jedná o jeden stroj nebo jeden druh zařízení či jich bude více, můžete se v každém ohledu stěhování a také následné montáže spolehnout na firmu Radka Kociána – MODEKO.


Stěhování strojů je naší doménou
Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.