ELPLAST Hradec Kralove  a.s. - v slovenčineELPLAST Hradec Kralove  a.s. - EnglishELPLAST Hradec Kralove  a.s. - DeutschELPLAST Hradec Kralove  a.s. - polskiELPLAST Hradec Kralove  a.s. - in italianoELPLAST Hradec Kralove  a.s. - en espanola

ELPLAST Hradec Králové a.s.

Obchodní firma ELPLAST Hradec Králové a.s. se zabývá převážně velkoobchodním prodejem plastových rozvaděčů a skříní pro distribuci elektřiny a plynu. Jejím typickým zákazníkem jsou velkoobchody s elektromateriálem, avšak díky rozsáhlým skladovým zásobám je firma schopná flexibilně řešit i potřeby koncových zákazníků.

ELPLAST Hradec Králové a.s. spolupracuje se třemi největšími výrobci plastových rozvaděčů v ČR, a to firmami ELPLAST – KPZ Rokycany, spol. s r.o., DCK Holoubkov Bohemia a.s. a ESTA, spol. s r.o.

Partnerskou firmou je firma E.L.B. ELEKTRO L'UDIB BÁHOŇ-ČR a.s., která se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem vybraného příslušenství pro rozvaděče jako jsou pojistky, pojistkové spodky, doteky, hlavice a odpínače, výzbroje do stožárů VO atd.


Elektroměrové rozvaděče a skříně HUP
Kompletní sortiment plastových skříní a rozvaděčů, který využije jak distribuční společnost, tak především koncový zákazník, který potřebuje připojit k distribuční síti jedno odběrné místo – tedy dům, byt, chatu, garáž atp. Výhodou je především možnost vytvoření kompletní sestavy pro připojení a měření, shodné rozměry, barvou a designem, popř. netypických sestav v místě se speciálními požadavky na připojení. Staveništní rozvaděče a zásuvkové skříně jsou vyráběny zakázkově dle potřeby zákazníka. Nabídka plastových rozvaděčů je rozšířena o jednotarifní a dvoutarifní plechové rozvaděče vlastní výroby.

Elektroměrové rozvaděče pro přímé měření (ER, ES, EP)
Elektroměrové rozvaděče pro nepřímé měření (NR, NS, NP)
Plechové elektroměrové rozvaděče
Přípojkové skříně (SP, SS)
Plynoměrové skříně (HUP)
Staveništní rozvaděče (STR) a zásuvkové skříně (ZS)
Skříně s přepěťovou ochranou
Skříně pro energetiku
Skříně pro venkovní i kabelové sítě jsou používány v rozvodných sítích všech významných distributorů v ČR. Jsou určeny pro připojování, rozpojování, odpojování a jištění venkovního vedení v sítích NN.

Přípojkové skříně (SP, SS)
Rozpojovací jistící skříně na pojistkové spodky (SR)
Rozpojovací jistící skříně na pojistkové lišty (SR, SD)
Rozpojovací jistící skříně pro venkovní vedení (SV)
Skříně pro veřejné osvětlení
Jsou určeny pro měření spotřeby elektřiny, spínání a ovládání veřejného osvětlení, či rozpojování a jištění kabelových rozvodů. Skříně veřejného osvětlení jsou vyráběny zakázkově tak, aby splňovaly i ty nejspecifičtější požadavky zákazníka.

Rozpojovací skříně pro veřejné osvětlení
Rozvaděče veřejného osvětlení (RVO)
Prázdné skříně
Prázdné skříně mohou být kromě rozvodů elektřiny využity pro telekomunikace, měření a regulaci, rozvody kabelové televize, v informačních technologiích atp. Skříně jsou vhodné pro instalaci elektrického zařízení ve svém vnitřním prostoru z důvodu dobré ochrany před vnějšími vlivy.

Příslušenství k rozvaděčům a elektromateriál
Nabídka doplňkového sortimentu elektroinstalačního materiálu jako jsou válcové pojistky (PV10, PV14, PV22) nebo nožové pojistkové vložky (NV00, NV1, NV2, NV3), jednopólové a třípólové pojistkové spodky E14, E27a E33, nulové můstky, porcelánová kopyta, závitové pojistky (D pojistkové hlavice), pojistkové odpínače, kabelové příchytky Niedax a stožárové rozvodnice.

VÍCE
QR
kód
Plánovač
trasy
Firmy
v okolí

ELPLAST Hradec Králové a.s.
Dobřenice 198
Dobřenice
503 25


IČ: 25268881


DIČ: CZ25268881
Okres: Hradec Králové
Právní forma akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Milan Stránský


Telefon:

+420 495 451 408

+420 495 451 224


Email:

email


Web:

www.elplasthk.cz


Fax:

+420 495 451 224


Elektroměrové rozvaděče

Nabízíme plastové elektroměrové rozvaděče pro měření spotřeby elektřiny. Velkoobchodní prodej a e-shop. Z hlediska konstrukčního nabízíme rozvaděčové skříně do výklenku, v pilíři, na zeď nebo na sloup. Elektroměrové rozvaděče dodáváme z materiálu termoplast nebo termoset. Nabízíme také sestavy ...

Vydáno 24.06.2013


Plastové rozvaděče NN

Velkoobchodní prodej plastových rozvaděčů NN. Kompletní nabídka rozvaděčových skříní a pilířů pro připojení, jištění v sítích NN a měření spotřeby elektrické energie. Nabízíme: - elektroměrové rozvaděče pro přímé měření - elektroměrové rozvaděče pro nepřímé měření - přípojkové skříně - ...

Vydáno 24.06.2013


Plynoměrové skříně HUP

Nabízíme plynoměrové skříně HUP určené pro měření spotřeby plynu. Plynoměrová skříň může být v provedení na zazdění nebo v pilíři. Materiálové varianty termoplast, termoset.

Vydáno 24.06.2013


Přípojkové skříně

Nabízíme přípojkové skříně pro připojení do 50 nebo 240 mm2, které jsou určeny pro koncové nebo průběžné připojení odběrného místa do sítě NN. Přípojková skříň může být v provedení na sloup, na zazdění i v pilíři. Materiál termoplast i termoset.

Vydáno 24.06.2013


Další produkty a služby
  • obchod s elektromateriálem, kabely a svítidla, vypínače a zásuvky, frekvenční měniče, přepěťové ochrany
EPRO Trutnov - Elektroinstalační materiál všeho druhu i odborné elektromontáže

EPRO Trutnov - Elektroinstalační materiál všeho druhu i odborné elektromontáže

Sháníte kvalitní elektroinstalační materiál? Pokud jste z Trutnova a okolí, obraťte se na společnost EPRO...

Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Svítidla a elektroinstalační materiál jdou ruku v ruce. Jedno bez druhého mnohdy nemá smysl...

Výkup barevných kovů a železa u Laderman za výhodné ceny!

Výkup barevných kovů a železa u Laderman za výhodné ceny!

Laderman nabízí nejen komplexní služby v oblasti výkupu kovového odpadu a jeho ekologického zpracování...

Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor

Očekáváte od osvětlení spolehlivost, sílu, odolnost a ekologickou i ekonomickou příznivost? Pak jsou pro vás...