SERVISBAL OBALY s.r.o.


Na Poříčí 661, Dobruška 518 01

Prodej, velkoobchod, E - shop - obaly:
- krabice z vlnité lepenky
- poštovní obaly
- ochranné papírové hrany
- vázací pásky
- smrštitelné paletizační pytle
- smrštitelné folie
- průtažné folie ruční i strojní
- lepicí pásky
- dvoustranná vlnitá lepenka
- bublinková folie
- papírová vata
- pomocné obalové prostředky a pomůcky
- exportní balení
- fixace uvnitř krabice
- kartonáž
- fixační mřížky
- fixační proložky
- fixace uvnitř krabice
- papírové cívky
- obaly - exportní balení

Obaly - zakázková výroba
- obaly z vlnité lepenky
- mřížky a proložky
- vnitřní vybavení krabice.

IČ: 49811169
DIČ: CZ49811169
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Anna Vomáčková

Kartonové krabice Balbox

Kartonové krabice Balbox

Kartonové krabice z vlnité lepenky jsou v dnešní době jedním z nejvíce používaných obalů vůbec. A je to dobře, protože vlnitá lepenka je snadno recyklovatelná a málo zatěžuje životní prostředí. Pod pojmem kartová krabice však bývá ukryto velké množství různých druhů obalů, pojďme se tedy na jednotlivé typy podívat blíže. Kartonové krabice jsou, jak již název napovídá, vyrobeny z vlnité lepenky. Té může být použito velké množství druhů a typů, které se od sebe mohou kvalitou a tedy i pevností a odolností velmi lišit. Základním kritériem je počet vln vlnité lepenky. Pokud se skládá z jedné vrstvy zvlněné a dvou rovných, jedná se o tzv. třívrstvou vlnitou lepenku tzv. 3VVL. Pokud je vrstev dohromady pět (z toho dvě zvlněné), jedná se o tzv. pětivrstvou vlnitou lepenku 5VVL. Běžně se dále používá lepenka sedmivrstvá a dvouvrstvá, Dalším zásadním faktorem u kartonové krabice je její konstrukce. Nejběžnějším typem je klopová krabice, kdy se krabice klopami uzavře z obou dvou stran. Tento typ je označován podle mezinárodní obalové normy jako FEFCO 0201. Typů konstrukcí je ovšem nepřeberné množství, z mnoha jmenujeme například často používané krabice s víkem, poštovní krabice, boxy nebo krabice na stěhování. Pokud tedy sháníte kartonové krabice, je důležité vědět pro jaký účel je budete potřebovat a podle toho si vybírat. Pro lehčí produkty postačí levnější krabice z třívrstvé lepenky, pro náročnější produkty, nebo složitější typ přepravy doporučujeme použít pětivrstvou lepenku. Klopové krabice jsou nejvhodnější jako klasický přepravní obal, krabice s víkem jsou vhodné i pro archivaci, boxy zase pro objemné předměty apod. Důležité je také vědět, že samotná krabice většinou nestačí, nutno je použít správnou fixaci pro stabilizaci produktu uvnitř obalu. Pro nákup kartonových krabic a dalších obalů doporučujeme navštívit internetový obchod eobaly.cz. Naleznete zde všechny vyjmenované druhy krabic a ještě mnoho dalších společně s velmi širokým sortimentem dalších obalových potřeb. Většina z nich je zařazena do obalové stavebnice Balbox, která zaručuje snadnou paletizaci krabic. Další výhodu této obalové řady je možnost objednávat samostatně, protože všechny obaly na sebe rozměrově navazují. Snadno tak například ke krabicím dokoupíte hrany, které budou rozměrově přesně pasovat a zároveň vše naskládáte beze zbytku na paletu. Samozřejmostí je dobrá kvalita všech druhů použitých lepenek. Nákup obalů na eObalech je velmi jednoduchý s mnoha možnostmi jak ušetřit, ať už za odběry ve větších množstvích, nebo slevy z věrnost. Doprava je při nákupu nad 5000 Kč zdarma, zboží se doručuje ve většině případů následující pracovní den od objednávky. Ať už tedy sháníte krabice nebo jakýkoliv jiný obal, navštivte internetový obchod eObaly. Vše pro balení zde pořídíte levně, snadno a rychle.Další produkty a služby
  • kartonové boxy, lepenkové krabice, kartonové proklady, obaly z vlnitých lepenek, papírové sáčky
  • PE sáčky a tašky, plastové láhve a lahvičky, plastové přepravky a palety, smršťovací a stretch folie


Související články
Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru
Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

Jak ochránit své zboží? Přece kvalitním obalem. Obalový materiál všeho druhu vyrábí firma Centroplast s.r.o. Uherské Hradiště. Specializujeme se zejména na LDPE a HDPE fólie, plastové sáčky a pytle či fólie k tvorbě parotěsné zábrany. Všechny výrobky jsme schopni upravit vašim požadavkům přesně na míru.


Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci
Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

Samolepicí pásky jsou důležitým ochranným prvkem při přepravě zásilek, slouží však také k identifikaci, upozornění či propagaci. Své o tom ví společnost Mitoma rolls s.r.o., která se vývojem, výrobou a prodejem lepicích pásek a dalšího obalového materiálu zabývá již přes 20 let. Kromě běžně dostupných samolepicích pásek nabízí pásky potištěné, výstražné, bezpečnostní, papírové i speciální.


Výroba a dodávka speciálních velkoobjemových Big-Bagů
Výroba a dodávka speciálních velkoobjemových Big-Bagů

Kdo pracuje v zemědělství nebo v nějakém průmyslovém odvětví, tak se často setkává s různým materiálem, který je potřebné bezpečně a kvalitně přepravit nebo uskladnit. A v mnoha případech se jedná i o materiály, které můžou být nebezpečné. Pro všechny zmíněné účely jsou vhodným řešením kvalitní velkoobjemové vaky i speciální, které pro vás vyrobí a dodá firma Bohemia Bag s.r.o., Znojmo.


Náhradní plnění
Náhradní plnění

Náhradní plnění – pro některé lidi španělská vesnice. Toto téma se týká zaměstnavatelů a ukládá jim ze zákona jednu povinnost. Jakmile zaměstnavatel zaměstnává více jak 25 lidí, musí také zaměstnat lidi se zdravotním postižením. V případě, že to neuskuteční, může buďto zaplatit vysokou pokutu nebo naopak může nakoupit zboží od jiné firmy, která zaměstnává více jak 50% lidí zdravotně postižených. Tento požadavek splňuje i firma Akart CZ spol. s.r.o.