Milan Ulbricht Trido vrata


Ječná 510, Hradec Králové 500 03

Garážová vrata - montáž, prodej:
- Trido
- Alutech

IČ: 63235561
DIČ: CZ6610210871
Okres: Hradec Králové
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Ulbricht

Sekční garážová vrata od osvědčených výrobců | Hradec Králové

Sekční garážová vrata od osvědčených výrobců | Hradec Králové

Kvalitní sekční garážová vrata najdete v nabídce společnosti Milan Ulbricht z Hradce Králové. Jsme předním dodavatelem sekčních vrat Trido, spolupracujeme ale i s řadou dalších oblíbených firem. Ať už tak sháníte vrata klasická nebo máte speciální požadavky, postaráme se o jejich dodávku i montáž. Kvalitní sekční garážová vrata musí být bezpečná, odolná a v neposlední řadě musí také skvěle vypadat. To i mnohem více nabízí všem zákazníkům sekční vrata od firmy Trido a právě proto vám tato oblíbená vrata od českého výrobce nabízíme i v naší společnosti. Najdete u nás klasická sekční garážová vrata TRIDO, která díky mechanice s torzními pružinami zaručí životnost až 30000 cyklů. Vrata TRIDO jsou až 3x odolnější než vrata ostatních výrobců. Máme pro vás také: - Sekční garážová vrata TRIDO Easy - ekonomická varianta vrat pro menší prostory - Sekční garážová vrata TRIDO Evo bez bourání – sekční garážová vrata vhodná pro problematické instalace u rekonstrukcí nevyhovujících vrat, nevyžadují žádné stavební úpravy ani - Sekční vrata posuvná do strany Ve společnosti Milan Ulbricht ale nenajdete pouze produkty značky TRIDO. Spolupracujeme i s dalšími oblíbenými výrobci. Seženete u nás tak například sekční garážová vrata značky Alutech – Günther Tore. To vše samozřejmě v plné automatizaci za použité nejmodernějších elektronických prvků. Sháníte i vy kvalitní sekční garážová vrata, která ochrání váš vůz a zároveň perfektně doplní vzhled vašeho domu? Navštivte naši prodejnu v Hradci Králové!


Garážová vrata, na která se můžete spolehnout | Praha

Garážová vrata, na která se můžete spolehnout | Praha

Jak poznáte kvalitní garážová vrata? Musí ochránit váš vůz i ostatní majetek v garáži, být spolehlivá, snadno se ovládat a navíc musí skvěle vypadat. Kde taková garážová vrata najdete? No přece u společnosti Milan Ulbricht z města Hradec Králové. Garážová vrata jsou naším oborem již řadu let. U nás si tak přijde na své skutečně každý. Ve společnosti Milan Ulbricht chceme všem zákazníkům nabízet vždy kvalitní garážová vrata, která budou přesně odpovídat jejich požadavkům. U nás proto najdete garážová vrata pouze od osvědčených českých a zahraničních výrobců. Nabízíme vám především garážová vrata firmy Trido, která patří již léta ke špičce nejen na českém trhu. Máme pro vás ale i garážová vrata značky Alutech - Günther Tore a nově také značky Krispol i další osvědčené výrobky. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru garážových vrat a široké nabídce výrobků si v naší společnosti poradíme s každou zakázkou. Chcete nová garážová vrata, ale nemáte možnost stavebních úprav? Nebo sháníte garážová vrata, která se otvírají do strany? Máme řešení pro každého. Stačí si vybrat z naší nabídky. Najdete u nás: - Sekční - Rolovací garážová vrata - Křídlová - Průmyslová vrata - Sekční vrata posuvná do strany - Trido fasádní vrata - Garážová vrata TRIDO Evo bez bourání A protože víme, že kvalitní vrata vyžadují také kvalitní pohony, máme pro vás pohony garážových vrat, vjezdových bran i pohony stínící techniky od světově uznávaného výrobce, firmy Somfy. Vaše garážová vrata tak budou nejen skvěle chránit váš majetek, díky možnosti automatizace bude navíc jejich ovládání hračka. Neriskujte bezpečnost svého vozu a pořiďte si skutečně kvalitní garážová vrata od společnosti Milan Ulbricht. S výběrem těch pravých vrat i jejich montáží vám rádi pomůžeme!


Rolovací, roletová vrata | Hradec Králové, Náchod, Pardubice, Trutnov

Rolovací, roletová vrata | Hradec Králové, Náchod, Pardubice, Trutnov

Rolovací či roletová vrata jsou vrata bez vnitřní konstrukce a vhodná právě do Vaší garáže. Námi dodávané rolovací vrata mají vyhlášené, značkové německé lamely Alukon. Jsou z hliníkové slitiny, vyplněné PUR pěnou. Díky tomu, že jsou vrata téměř celá z odolné hliníkové slitiyny jsou velmi odolná proto korozi. Ať jste z Hradec Králové, Náchoda, Pardubic nebo Trutnova u nás najdete to co hledáte. Zastavte se u nás a vyberte si to nejelpší.


Garážová vrata Trido Hradec Králové

Garážová vrata Trido Hradec Králové

Garážová vrata Trido Hradec Králové Vám zajistí, že váš miláček se čtyřmi koly bude v naprostém bezpečí. Postaráme se o dodávku i montáž Vašich garážových vrat Trido. Jste-li z Hradce Králové nebo jiného kouta naší republiky, zastavte se u nás a vyberte si to nejvhodnější pro Vás. Spolehlivá a kvalitní garážová vrata Trido jsou pro Vás tou správnou volbou. Stačí si vybrat!Další produkty a služby
  • kovové brány, gabionové koše, čtyřhranné pletivo, montáž oplocení, plotové sloupky a vzpěry, ostnaté a žiletkové dráty


Související články
Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč
Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Zajímáte se o výrobu pletiva? Sháníte konkrétní druh za účelem ohraničení vašeho pozemku, chaty, rodinného domu, komerčního objektu nebo třeba haly? V tom případě se o vše postará firma Ploty Gaves, která ploty nejenom vyrábí, ale také prodává a montuje a to v regionu Jihlava, Znojmo, Brno a Třebíč.


Montáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis
Montáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis

Chcete si zmodernizovat bydlení? Je vaším snem mít automatická garážová vrata nebo bránu? V tom případě se obraťte na firmu, která se nazývá Večerek Tomáš. Zaměřují se na instalaci garážových, sekčních a průmyslových vrat. Dodají také závory, ploty, brány, vybavení parkingů, parkovací systémy a mnoho dalšího.


Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat
Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Garážová vrata, brány, průmyslová vrata, sekční, výklopná, sklopná, rolovací, odsuvná i dvoukřídlá vrata. To všechno prodává a montuje firma Hanoka Kladno. Dodáváme také příslušenství, pohony pro garážová vrata i včetně dálkového ovládání a mnohé další. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis.


Stavba ocelové konstrukce a opláštění - celá Morava
Stavba ocelové konstrukce a opláštění - celá Morava

Na velké ocelové konstrukce je tady firma KAMAX - METAL s.r.o., která se zaměřuje na výstavbu ocelových konstrukcí a jejich opláštění. Společnost má dlouholetou tradici a mnoho cenných zkušeností a proto dokáže svým zákazníkům poskytnout pouze kvalitní a profesionální přístup. Zaměřuje se také na kovoobrábění a prodej hutního materiálu či spojovacích prvků.