Obec Radíkovice


č. 28, Radíkovice 503 27

Obec Radíkovice najdete v Královéhradeckém kraji, zhruba deset kilometrů západním směrem od krajského města Hradec Králové. První písemná zmínka o této obci pochází z roku 1365. V současné době zde žije 186 obyvatel. Radíkovice jsou také členy svazku Mikroregion Nechanicko.

Služby obecního úřadu:
- Czech POINT.

Vybavení obce:
- vodovod
- plynovod
- prodejna smíšeného zboží
- Multifunkční dům
- hospoda.

Zajímavosti:
- socha Panny Marie
- zvonička.

Obec a její okolí nabízí řadu možností pro pěší turistiku i cykloturistiku.
Během celého roku pořádáme také řadu společenských a kulturních akcí jako je pálení čarodějnic, mikulášská nadílka a mnoho dalších.

IČ: 45978786
DIČ:
Okres: Hradec Králové
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Martin Vondráček

Další produkty a služby
  • státní správa, úřady a magistráty, instituce a organizace, obecní samospráva, zastupitelství krajů a měst


Související články
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.


Slévárna TSS
Slévárna TSS

Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné opracovat pomocí CNC obrábění. To zajišťuje naše samostatná kovovýroba.


Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie
Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie

V případě, že potřebujete spolupracovat s profesionály v oblasti stavebnictví, komerčního a rezidenčního developmentu a PPP projektů, staveb silničních a železničních, tak svoje cíle spojte se společností, která působí nejen u nás, ale i v zahraničí. Jedná se o velkou a významnou společnost Skanska a.s. divize Morava, oblast AT a speciálních prací.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.