LEVEL s.r.o. POSITREX


Plhovská 1997, Náchod 547 01

Vývoj, výroba elektronika i zakázková:
- GSM/GPS Monitoring vozidel
- Dohledový modem
- Automaton
- Brána
- Dálkový dohled
- kurzovní tabule
- světelné informační a reklamní tabule
- detektor pohybu
- SMS mail Server
- průmyslové informační systémy.

IČ: 47469374
DIČ: CZ47469374
Okres: Náchod
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Michal Falta

GPS monitorování vozidel, sledování autoparku, monitoring aut

GPS monitorování vozidel, sledování autoparku, monitoring aut

Firma LEVEL s.r.o. Náchod nabízí sledovací a střežící systém do vozidel – POSITREX. S GPS monitorovacím systémem POSITREX máte za 200,- Kč měsíčně nepřetržitou kontrolu nad všemi svými vozidly (aktuální poloha, rychlost, směr pohybu, stav tachometru, přehled jízd za Vámi vybrané období v minulosti atd.). Přívětivé uživatelské rozhraní, snadná ovladatelnost, vysoká funkcionalita a možnost připojení přes internet odkudkoli na světě z něj dělají velice výkonný a univerzální nástroj pro správu Vašeho vozového parku. Hlavní výhody monitorovacího systému POSITREX: - zásadní zjednodušení správy vozového parku a výrazné snížení nákladů na provoz vozidel - kontrola jízd, ujetých kilometrů a spotřeby paliva - jednoduché rozdělení jízd na služební a soukromé (přepínačem ve vozidle nebo následnou editací v systému) - grafická kontrola jízdy na podrobné mapě, dispečerský mód - vedení podrobné knihy jízd a jednoduchý export do formátů XLS, PDF, SPZ 2009, AUTOPARK, Open Office, GPX, SAP - on-line zjištění pozice vozidla a veškerých dalších informací - podpora při vyhledání odcizeného vozidla - MESSAGING – komunikace řidiče s dispečinkem pomocí multifunkčního dotykového komunikačního displeje - možnost zjištění pozice a ovládání jednotky přes mobilní telefon (z předem nastavených telefonních čísel) - jako pojišťovnami uznané aktivní střežení umožňuje získat slevu na pojištění až 20% - možnost napojení na pult centralizované ochrany - tísňové tlačítko pro alarmová a nouzová volání nebo odeslání SMS na přednastavená telefonní čísla - okamžité odesílání hlášení o alarmových stavech na mobilní telefon a e-mail - dálkové odstavení vozidla SMS zprávou při snížení rychlosti pod 10 km/hod - upozornění na přednastavené události (např. servis, technická kontrola, výměna oleje…) - možnost vkládání uživatelských bodů zájmu do mapy (čerpací stanice, firmy, pobočky, hotely atd.) - hromadný import čerpání pohonných hmot - v nabídce jsou rovněž jednotky s funkcí plnohodnotného autoalarmu - nízké pořizovací a provozní náklady - stálý upgrade systému výrobcem POSITREX - Mít přehled znamená ušetřit!


GPS monitorování vozidel, sledování autoparku, monitoring aut

GPS monitorování vozidel, sledování autoparku, monitoring aut

Firma LEVEL s.r.o. Náchod nabízí sledovací a střežící systém do vozidel – POSITREX. S GPS monitorovacím systémem POSITREX máte za 200, - Kč měsíčně nepřetržitou kontrolu nad všemi svými vozidly (aktuální poloha, rychlost, směr pohybu, stav tachometru, přehled jízd za Vámi vybrané období v minulosti atd.). Přívětivé uživatelské rozhraní, snadná ovladatelnost, vysoká funkcionalita a možnost připojení přes internet odkudkoli na světě z něj dělají velice výkonný a univerzální nástroj pro správu Vašeho vozového parku.Další produkty a služby
  • montáž alarmů, kamerové systémy, požární signalizace, uzavřené televizní okruhy, CCTV, domovní telefony
  • nabíjecí podstavec, talíř mikrovlnné trouby, nabíječka akumulátoru, televizní moduly, wifi antény, řemínky a uhlíky
  • optoelektronické senzory, snímače pro automatizaci, měřicí přístroje, součástky pro elektroniku


Související články
Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?
Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?

Potřebujete opravit myčku, chladničku, mrazničku nebo pračku? Pak se obraťte na služby firmy Chladservis VaRa, spol. s.r.o., která má bohaté zkušenosti s opravami. Díky nim nebudete muset investovat do koupě nového spotřebiče, ale po opravě Vám opět bude fungovat ten starý a bude jako nový!


Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.


Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics
Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Společnost Inotec Electronics GmbH se zabývá vývojem a výrobou průmyslových konektorových systémů a samotných konektorů již přes 35 let. V současnosti tak patří mezi nejvýznamnější společnosti této oblasti, které udávají standardy. Firma staví na třech základních pilířích – na bezpečnosti, solidnosti a spolehlivosti. Díky tomu a také díky přizpůsobivosti a individuální péči o zákazníka je firma naprostou špičkou v oboru.