ARTEP výrobní družstvo


Korejská 29, Jablonec nad Nisou 466 01

VÝROBA, VELKOOBCHOD, MALOOBCHOD:
- pracovní a ochranné oděvy
- konfekce, bílé oblečení, oblečení pro zdravotnictví, nemocnice, ordinace, potravinářství, hotely, restaurace, kuchyně (kuchaře), prodejny apod.
- montérky, overaly, kombinézy, košile, kalhoty, kalhoty s laclem-náprsenkou (lacláče), čepice, tylové čepice, šátky pracovní, pláště, zástěry, pogumované zástěry, zateplený oděv-kombinézy, kabáty, vesty apod.
- jednotné firemní oblečení
- ložní prádlo:
- noční košile, pyžama
- lůžkoviny:
- prostěradla, povlečení
- stolní prádlo:
- ubrusy, prostírání

Zakázková výroba včetně zajištění firemního loga.

Maloobchodní prodejna:
- po-čt 8-12, 13-16
- pá 8-12, 13-15

Při odběru výrobků lze uplatnit náhradní
plnění zaměstnanosti ZPS.

IČ: 43227279
DIČ: CZ43227279
Okres: Jablonec nad Nisou
Právní forma: družstvo
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Miluše Korešová

Kuchařský rondon a jiné gastro oděvy, Jablonec nad Nisou, Liberec

Kuchařský rondon a jiné gastro oděvy, Jablonec nad Nisou, Liberec

Pracovníci v potravinářství musí dodržovat přísné hygienické normy a nosit specifické pracovní oděvy. Jak ale zkombinovat tyto podmínky a zároveň získat pro své zaměstnance kvalitní pracovní stejnokroje? Pořiďte jim pracovní gastro oděvy od výrobního družstva ARTEP. Z naší bohaté nabídky gastro oděvů si určitě vyberete! Naše firma je na trhu již od roku 1992. S výrobou gastro oděvů máme bohaté zkušenosti a jsme schopni uspokojit různorodou poptávku. Nabízíme široký výběr kuchařských a řeznických oděvů. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte pro své zaměstnance některé z těchto gastro oděvů: - kuchařské rondony (dvouřadé, různé barevné kombinace) - zástěry (kuchařské, řeznické, pro servírky) - čepice a kšilty (síťky, šátky, čepice, kšilty) - řeznické kabátky - pracovní kalhoty - košile a halenky U gastro oděvů nabízíme různá barevná provedení i materiál (bavlna, polyester, viskóza). Na pracovní oděv si navíc můžete nechat našít i logo vaší firmy nebo jmenovku konkrétního zaměstnance. Běžné objednávky dodáváme do 4 týdnů, při specifických požadavcích je termín dodání stanoven dohodou. Ukažte, že vám na vaší firmě záleží a dopřejte svým zaměstnancům komfort a kvalitu. Oblékněte je do gastro oděvů od výrobního družstva ARTEP a odlište se tak od konkurence. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si ještě dnes!


Pracovní firemní oblečení, ochranné oděvy Jablonec, Liberec.

Pracovní firemní oblečení, ochranné oděvy Jablonec, Liberec.

ARTEP výrobní družstvo - Vyrábíme ochranné pracovní oblečení, zdravotnickou konfekci, jednotné firemní oděvy. Pracovní oděvy vyrábíme například pro strojírenství, stavebnictví, potravinářství , zdravotnictví i různé služby. Jsme schopni vyrobit jak zakázky malého objemu, tak také velkosériové produkce. V našem sortimentu naleznete například: -montérky, overaly, kombinézy, košile, kalhoty, kalhoty s laclem-náprsenkou (lacláče) -čepice, tylové čepice, šátky pracovní, pláště, zástěry, pogumované zástěry -zateplený oděv-kombinézy, kabáty, vesty apod. -oblečení pro potravinářství, hotely, restaurace, kuchyně (kuchaře), prodejny apod.


Nabídka pracovních  a ochranných oděvů Jablonec

Nabídka pracovních a ochranných oděvů Jablonec

VÝROBA, VELKOOBCHOD, MALOOBCHOD: - pracovní a ochranné oděvy - konfekce, bílé oblečení, oblečení pro zdravotnictví, nemocnice, ordinace, potravinářství, hotely, restaurace, kuchyně (kuchaře), prodejny apod. - montérky, overaly, kombinézy, košile, kalhoty, kalhoty s laclem-náprsenkou (lacláče), čepice, tylové čepice, šátky pracovní, pláště, zástěry, pogumované zástěry, zateplený oděv-kombinézy, kabáty, vesty apod. - jednotné firemní oblečení - ložní prádlo: - noční košile, pyžama - lůžkoviny: - prostěradla, povlečení - stolní prádlo: - ubrusy, prostírání Zakázková výroba včetně zajištění firemního loga. Maloobchodní prodejna: - po-čt 8-12, 13-16 - pá 8-12, 13-15 Při odběru výrobků lze uplatnit náhradní plnění zaměstnanosti ZPS. Provozovna: - Sobotka, náměstí Míru, tel.:493571491, okres JičínDalší produkty a služby
  • povlečení na jednolůžka, povlečení na dvoulůžka, interiérové záclony, interiérové závěsy, potahy na pohovky, potahy na křesla, textilní bytové doplňky
  • módní oděvy, halenky a svetry, sukně a kalhoty, vesty a kabáty, topy a pulovry, společenské šaty
  • pánské košile, pánské mikiny, pánská trička a nátělníky, pánská saka, pánské rifle, pánské kalhoty
  • ochranné a výstražné oděvy, pogumované obleky, montérky a montérkové blůzy, vatované kabáty, zimní pracovní bundy


Související články
Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping
Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping

Pro přežití v přírodě je důležité jak vyhovující oblečení, tak i komplexní vybavení, které má například armáda ČR, ČSLA a NATO. Originální výstroj a materiál tohoto druhu vám ze širokého sortimentu poskytne společnost ARMPEX s.r.o., Nová Paka.


Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.


Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků
Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků

Pracovní oděvy, obuv a další pomůcky jsou nedílnou součástí veškerých pracovních úkonů. Takové oděvy a pomůcky poskytují určité pohodlí, komfort, šetření oblečení, které máte na běžné nebo sváteční nošení, ale i bezpečnost. A právě o tento komfort se stará společnost OSAPO, s.r.o. s působením v Libereckém kraji.