VIPA CZ s.r.o.


Mánesova 4425/23, Jablonec nad Nisou 466 01

Dodáváme, montujeme a měříme:
- systémy měření a výpočtů tepla
- poměrové měření
- komplexní měření tepla
- rozdělovače nákladů na ústřední vytápění
- zpracování rozpočtu nákladů na vytápění
- rozpočet nákladů na teplou užitkovou a studenou vodu

Zajišťujeme komplexní služby včetně zhotovení souhrnných a individuálních účtu.

Český systém oceněný zlatou medailí na světové výstavě vynálezců BRUSSELS EUREKA 97, který zachovává přednosti dosud používaných systémů a vylučuje
nebo minimalizuje jejich výrazné nedostatky:
- soulad se směrnicemi Evropského sdružení pro vyúčtování energetických nákladů
- soulad s platnou legislativou
- vysoká rozlišovací schopnost použitých indikátorů
- objektivní elektronické vyhodnocování
- průkaznost vztahu mezi dosahovanými teplotami vytápěných místností a výší úhrady za vytápění
- vyloučení chyby způsobené rozdílným tvarem a konstrukcí otopných těles
- vyloučení chyby špatného naprogramování
- vyloučení odparu možného alergenu
- bezplatné konzultace o hospodárnosti provozu ústředního vytápění

provozovny:

Jablonec nad Nisou
Mánesova 23
tel: 488723300
jablonec@vipa.cz

Praha
Vodičkova 791/41
tel: 224152741
praha@vipa.cz

Hradec Králové
ČSA 383
tel: 495510674
hradec@vipa.cz

Plzeň
Částkova 689/74
tel: 777774436
plzen@vipa.cz

IČ: 25046128
DIČ: CZ25046128
Okres: Jablonec nad Nisou
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Patočka

Poměrové měření spotřeby tepla a rozúčtování nákladů | Jablonec

Poměrové měření spotřeby tepla a rozúčtování nákladů | Jablonec

Poměrové měření spotřeby tepla a rozúčtování nákladů provádí naše společnost se sídlem v Jablonci nad Nisou. Chcete kvalitní a přesné vyúčtování v komplexním řešení? Pak jsme my ti praví pro Vás! Vypočítáme poměrovou spotřebu tepla tak, aby ani okrajové byty nebyly znevýhodněné. Rozúčtování nákladů za vytápění se provádí podle dosahované teploty jednotlivých místností získané prostřednictvím teploty zpětné vody otopného tělesa a je plně v souladu s českou legislativou. Zajistíme, že každý uživatel bytu, následně obdrží individuální účet, který poskytuje objektivní informaci o způsobu výpočtu úhrady a umožní zpětnou kontrolu jednotlivých položek. Ozvěte se nám! Rádi pomůžeme i Vám.


Poměrové měření tepla - získejte přehled o výdajích - Liberec

Poměrové měření tepla - získejte přehled o výdajích - Liberec

Poměrové měření tepla - získejte přehled o výdajích!! Každý rok doplácíte za teplo a přijde vám to nespravedlivé? Nenechte se odírat a plaťte jenom za to, co skutečně spotřebujete. Díky poměrovému měření tepla a spravedlivému rozúčtování nákladů, která vám nabízí VIPA, vás nečekaný nedoplatek už nikdy nepřekvapí. Systém měření a poměrového rozúčtování nákladů na vytápění VIPA byl vyvinut přesně podle legislativních předpisů a požadavků státu. Poměrové měření tepla je tak spravedlivé a při výpočtu nemůže dojít ke znevýhodnění okrajových bytů. Rozhodujícím faktorem při poměrovém měření tepla totiž není teplo odvedené topným tělesem, ale skutečná teplota v místnosti. Systém poměrového měření funguje jednoduše. Pomocí teploty ze zpětného potrubí určíme průměrnou teplotu místnosti a vypočítáme skutečnou spotřebu vaší domácnosti. Po skončení topné sezony provedeme rozúčtování nákladů na jednotlivé byty a zašleme vám detailní individuální vyúčtování. Už nikdy tak nemusíte platit za vaše nezodpovědné spolubydlící nebo sousedy. O svých účtech můžete mít díky firmě VIPA a poměrovému měření tepla dokonalý přehled. Náš software VipaCalc totiž nabízí dlouhodobé komplexní zajištění spravedlivého rozúčtování nákladu a to i pro desítky bytů naráz. I majitel činžovního domu tak díky našemu systému poměrného měření nákladů může mít jasné a souhrnné informace o spotřebě jednotlivých nájemníků.


Poměrové měření výpočty tepla rozpočet nákladů na vodu Liberec

Poměrové měření výpočty tepla rozpočet nákladů na vodu Liberec

Naše firma VIPA CZ s.r.o. se zabývá především, poskytováním služeb v oblasti měření a výpočtu úhrady za vytápění a rozpočtu úhrady za dodávku studené a teplé užitkové vody. - poměrové měření spotřeby tepla - výpočty tepla - rozpočet nákladů na vodu - indikátory topných nákladů - vodoměry - laserové gravírování - snímky termokamerou.Další produkty a služby
  • elektronické zabezpečovací systémy, příslušenství elektronických zabezpečovacích systémů, kamerové systémy, komunikační systémy, požární signalizace
  • tisk a kopírování, maloformát i velkoformát kopírování, kopírování výkresů, služby copycentra
  • zabezpečení objektů, ochrana osob a majetku, bezpečnostní technika, výstražná signalizace, parkovací systémy, závory a turnikety
  • laboratorní měřicí přístroje, revizní měřicí přístroje, příslušenství k měřicí technice, hlukoměry, otáčkoměry


Související články
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Vysoce kvalitní a spolehlivé elektroměry i veškeré služby související s jejich výrobou, prodejem a provozem najdete na jednom místě - u společnosti KRALgroup. Tato firma nabízí elektroměry na lištu DIN, speciální elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, systémy energetického managementu, měření energií i aplikaci systémů energetického managementu a mnohé další.


Měřící a regulační technika Hradec Králové
Měřící a regulační technika Hradec Králové

Sháníte v oblasti Hradce Králové solidního dodavatele pro obory instalatérství, topenářství a plynárenství? Pokrytí veškerého zboží z těchto oblastí zajistí společnost MATEP s.r.o. Firma sídlí v Hradci Králové a zabývá se velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů pro vodu, topení a plyn.


Kvalitní alkohol testery s kalibrací a servisem
Kvalitní alkohol testery s kalibrací a servisem

Nevědomost neomlouvá! A bohužel toto pravidlo platí i v případě, že si člověk dá pár panáků, ráno sedne za volant a při kontrole dechové zkoušky se prokáže, že má nějaké to promile v krvi. Další, kdo po vás může požadovat dechovou zkoušku na alkohol je zaměstnavatel. Proveďte si orientační dechovou zkoušku raději už doma a budete spolehlivě vědět, jestli můžete sednout za volant. Kvalitní alkohol testery prodává společnost Altest s.r.o. a to v kamenné prodejně i na eshopu.


Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.