PRIVAT APARTMA ULRYCH Ubytování Liberec


Chotyňská 177, Liberec 33 460 01

NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ V LIBERCI A OKOLÍ. CENA JIŽ OD 335, - KČ ZA OSOBU.

Ubytování v soukromí.
Náš pension ( penzion ) se nachází v klidné části Severních Čech, 7 km západně od centra města Liberec v obci Machnín, ležící v blízkosti výpadovky č.13 ( E442 ) směrem na Ústí nad Labem a Děčín, viz. mapa.

Ubytování poskytuje:
- 3 apartmány pro 4-6 osob
- maximální ubytovací kapacita 10 lůžek
- apartmány jsou vybaveny lednicí,
koupelnou, sprchou + WC, umyvadlem a bidetem
- pokoje se skládají z ložnice a obývacího pokoje, který je vybaven satelitem, televizí a telefonem

Stravování:
- nabízíme vám snídani a možnost využití vinárny vzdálené cca 400 m od našeho pensionu
Pro zpříjemnění dovolené můžete využít náš zahradní gril a saunu.
Parkování zajištěno v areálu našeho pensionu zdarma.

Cena:
- za osobu od 335, - Kč
- děti do 3 let zdarma
- děti do 3-12 let od 255, - Kč

Cca 10 minut Centrum Babylon + aquapark. Poskytujeme slevu 15%, pro všechny hosty možnost PŘIPOJENÍ K INTERNETU ZDARMA! ( WIFI i ETHERNET ) Při objednávce z našeho webu poskytujeme slevu 3% na ubytování.

Akceptujeme karty BENEFIT programu.

Hovoříme plynule německy, česky a nemnoho anglicky.

Těšíme se na vaši návštěvu.

= Německá verze =

Wir bieten Ihnen eine konfortable Privatunterkunft.
Unsere Appartements bestehen aus einem mit SAT/TV und Kühlschrank ausgerüsteten Wohnzimmer, Bad mit Dusche, WC, Waschbecken und Bidett und aus einem Schlafzimmer.
Möglichkeit der Ausnützung von Sauna und Gartengrill. 1 Appartement für 4-6 Personen.
Frühstücksmöglichkeit.
Verschlossener Parkplatz.
Preis pro Person schon ab 335, - Kč,
Kinder 3 bis 12 Jahre ab 255, - Kč.
Kinder 0 bis 3 Jahre - Gratis
Bei Bestellung von unserer Homepage ist eine Ermäsigung von 3% der Übernachtungskosten.
Cca 10 Minuten entfernter Aquapark babylon - da bieten wir 15% Rabat an.
Bestellungen telefonisch, per Fax, schriftlich.
Wir sind nicht am billigsten, nach Meinung unserer Gäste sind wir jedoch am besten!
Sie finden uns in Nordböhmen, 7 km westlich vom Zentrum der Stadt Liberec in der Gemeinde Machnin, in der Nähe der Ausfallstrasse Nr. 13 (E442) Richnung Děčín.
Wir sprechen fliessend Deutsch, Tschechisch und ein bisschen Englisch.

IČ: 49895141
DIČ:
Okres: Liberec
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Richard Ulrych

Letní horská turistika Ještěd cykloturistika Jizerské hory aquapark Liberec.

Letní horská turistika Ještěd cykloturistika Jizerské hory aquapark Liberec.

PRIVAT APARTMA ULRYCH Liberec. Kvalitní ubytování v soukromém penzionu s ideální polohou mezi Jizerskými horami a Ještědem. Nabízíme Vám příjemné ubytování v rodinném penzionu v klidné části Liberce v nádherné přírodě Jizerských hor a Ještědského hřebenu. Poloha našeho penzionu je ideální pro vyznavače letních sportů, turistiky a cykloturistiky. Nedaleko se nachází Aquapark Babylon,termální lázně, plavecký bazén a přírodní koupaliště. Momentálně máme tyto SLEVY na ubytování: SLEVA 10% při týdenním pobytu! Cena již od 303, -Kč za dospělého a od 230, -Kč za dítě 3 - 12let děti do 3 let jsou ZDARMA. DALŠÍ SLEVA 3 % při objednávce z našich www.ubytovani-liberec-apartma.cz nebo www.ubytovani-liberec-penzion.cz. BONUS pro všechny naše hosty: SLEVA 12% na vstup do Aquaparku, Lunaparku a IQ-parku v Babylonu Liberec! UBYTOVÁNÍ v našem penzionu: - 3 apartmány pro 4-6 osob - maximální ubytovací kapacita penzionu je 18 osob - apartmány se skládají z ložnice, obývacího pokoje a koupelny se sprchou a WC - apartmány jsou vybaveny lednicí, satelitem, televizí a telefonem. SLUŽBY našeho penzionu: - bohaté snídaně servirované na pokoj, 99, - Kč / osoba, děti 79, - Kč - sauna: 120, - Kč za osobu /1h a 25, - Kč za každých započatých 15 min - děti do 3 ( tří ) let zdarma bez nároku na lůžko a služby - zapůjčení dětské postýlky 250, - Kč na celý pobyt - WiFi připojení k internetu zdarma. Přijeďte si k nám zdravě odpočinout......


Rodinné ubytování v soukromí, v penzionu, apartmánu Liberecký kraj

Rodinné ubytování v soukromí, v penzionu, apartmánu Liberecký kraj

Privat Apartma Ulrych, penzion v klidné části obce Machnín na okraji Liberce. Nabízíme rodinné ubytování v soukromí s krásnou přírodou a lesy poblíž Jizerských hor a Ještědu. Kulturní a relaxační vyžití Vám poskytne zábavní komplex Babylon v centru Liberce, kde se nachází řada kaváren a restaurací, nákupní městečko, Wellness centrum, IQ park, Aquapark, Lunapark a jiné. Náš penzion disponuje 2 - 6 lůžkovými apartmány, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí a televizí se satelitním vysíláním. Součástí každého apartmánu je připojení k internetu WI-FI a Ethernet zdarma. V areálu Našeho penzionu je parkoviště a také příjemné posezení na zahradě. Naše ubytování je vhodné pro celé rodiny na dovolené či jako ubytování pro firmy nebo jednotlivé osoby. Po rychlostní silnici se dostanete autem do centra Liberce do 10 minut. Neváhejte navštívit Náš penzion Ulrych. Budeme se na Vás těšit!


Rodinná dovolená s dětmi Ještěd prázdninové pobyty s dětmi Jizerské hory.

Rodinná dovolená s dětmi Ještěd prázdninové pobyty s dětmi Jizerské hory.

PRIVAT APARTMA ULRYCH Liberec. Kvalitní a levné ubytování v soukromí s ideální polohou mezi Jizerskými horami a Ještědem. Nabízíme Vám komfortní a příjemné ubytování v rodinném penzionu v klidné části Liberce v nádherné přírodě Jizerských hor a Ještědského hřebenu. Okouzlující prostředí pro letní rodinnou dovolenou s dětmi. Využijte letní prázdniny svých ratolestí a přijeďte do našeho penzionu jehož poloha je ideální pro malé i velké vyznavače vodních sportů a turistiky. V současné době vám nabízíme tyto AKČNÍ slevy na pobyt a ubytování: SLEVA 10% při týdenním pobytu! Cena již od 303,-Kč za dospělého a od 230,-Kč za dítě 3 - 12let děti do 3 let jsou ZDARMA. SLEVA 3 % při objednávce z našich www.ubytovani-liberec-apartma.cz nebo www.ubytovani-liberec-penzion.cz. Jako BONUS pro všechny naše hosty sleva 12% na vstup do Aquaparku, Lunaparku a IQ-parku v BABYLONU Liberec! KAPACITA ubytování v našem penzionu: - maximální ubytovací kapacita 18 osob - skládá se ze 3 apartmánů pro 4-6 osob - apartmány se skládají z ložnice, obývacího pokoje a koupelny se sprchou a WC - apartmány jsou vybaveny lednicí, satelitem, televizí a telefonem. SLUŽBY našeho penzionu: - bohaté snídaně servírované na pokoj, 99, - Kč / osoba, děti 79, - Kč - sauna: 120, - Kč za osobu /1h a 25, - Kč za každých započatých 15 min - děti do 3 ( tří ) let zdarma bez nároku na lůžko a služby - zapůjčení dětské postýlky 250, - Kč na celý pobyt - WiFi připojení k internetu zdarma PŘIJEĎTE si k nám odpočinout nebo zasportovat, těšíme se na Vás!


Levné ubytování pro dělníky firmy Liberec kvalitní ubytování pro firemní zaměstnance v Liberci.

Levné ubytování pro dělníky firmy Liberec kvalitní ubytování pro firemní zaměstnance v Liberci.

PRIVAT APARTMA ULRYCH poskytuje kvalitní ubytování v Liberci. Za velmi přijatelné ceny vám poskytneme kvalitní ubytování pro vaše firemní zaměstnance, montážníky, zedníky a dělníky. Náš penzion se nachází v klidné části města, nedaleko centra Liberce. Privat Apartma Ulrych najdete západně od centra Liberce v blízkosti výpadovky č.13 ( E 442 ) - Sjezd ( exit ) Liberc - Machnín. Kapacita naše pensionu je 15 osob. Ceny sjednáváme individuálně podle délky pobytu. Více informací na tel: 603278598.


Zimní jarní dovolená z dětmi ubytování jarní prázdniny rodinná dovolená Jizerské hory Ještěd Liberec.

Zimní jarní dovolená z dětmi ubytování jarní prázdniny rodinná dovolená Jizerské hory Ještěd Liberec.

PRIVAT APARTMA ULRYCH v Liberci - kvalitní a levné ubytování s ideální polohou mezi Jizerskými horami a Ještědem. Nabízíme Vám komfortní a příjemné ubytování v rodinném penzionu v klidné části Liberce v nádherné přírodě Jizerských hor a Ještědského hřebenu. Okouzlující prostředí pro zimní rodinnou dovolenou s dětmi. Využijte jarní prázdniny svých ratolestí a přijeďte do našeho pensionu jehož poloha je ideální pro malé i velké vyznavače zimních sportů a turistiky. Nedaleko se nachází střediska zimních sportů, jako je Bedřichov v Jizerských horách, Pláně a Javorník na Ještědu a Zimní sportovní areál Vesec v Liberci. Ubytování: - 3 apartmány pro 4-6 osob - maximální ubytovací kapacita penzionu je 18 osob - apartmány se skládají z ložnice, obývacího pokoje a koupelny se sprchou a WC - apartmány jsou vybaveny lednicí, satelitem, televizí a telefonem. Služby: - bohaté snídaně formou švédských stolů, 95, - Kč / osoba, děti 75, - Kč - sauna: 120, - Kč za osobu /1h a 25, - Kč za každých započatých 15 min - děti do 3 ( tří ) let zdarma bez nároku na lůžko a služby - zapůjčení dětské postýlky 250, - Kč na celý pobyt - WiFi připojení k internetu zdarma Přijeďte si k nám zalyžovat, zasáňkovat, zabobovat a zabruslit, těšíme se na Vás.


Zimní dovolená lyžování Jizerské hory levné ubytování Ještěd pension penzion Liberec.

Zimní dovolená lyžování Jizerské hory levné ubytování Ještěd pension penzion Liberec.

PRIVAT APARTMA ULRYCH v Liberci - kvalitní a levné ubytování s ideální polohou mezi Jizerskými horami a Ještědem. Nabízíme Vám komfortní a příjemné ubytování v rodinném penzionu v klidné části Liberce v nádherné přírodě Jizerských hor a Ještědského hřebenu. Poloha našeho pensionu je ideální pro vyznavače zimních sportů a turistiky. Nedaleko se nachází střediska zimních sportů, jako je Bedřichov v Jizerských horách, Pláně a Javorník na Ještědu a Zimní sportovní areál Vesec v Liberci. Ubytování: - 3 apartmány pro 4-6 osob - maximální ubytovací kapacita penzionu je 18 osob - apartmány se skládají z ložnice, obývacího pokoje a koupelny se sprchou a WC - apartmány jsou vybaveny lednicí, satelitem, televizí a telefonem. Služby: - bohaté snídaně formou švédských stolů, 95,- Kč / osoba, děti 75,- Kč - sauna: 120,- Kč za osobu /1h a 25,- Kč za každých započatých 15 min - děti do 3 ( tří ) let zdarma bez nároku na lůžko a služby - zapůjčení dětské postýlky 250,- Kč na celý pobyt - WiFi připojení k internetu zdarma Přijeďte si k nám zalyžovat, zasáňkovat, zabobovat a zabruslit, těšíme se na Vás.


Ubytování v soukromí v apartmánu v penzionu pobyt v Liberci.

Ubytování v soukromí v apartmánu v penzionu pobyt v Liberci.

Kvalitní ubytování v soukromí, v klidné části Liberce, za dobré ceny. V současné době vám nabízíme tyto akční slevy na pobyt a ubytování: Trvání akce : 01.06.2012 - 15.06.2012 Poslední volné apartmány Liberec a okolí se slevou 10%! Cena již od 303,-Kč za dospělého a od 230,-Kč za dítě 3 - 12let, děti do 3 let jsou zdarma. Jako BONUS pro naše hosty sleva 12% na vstup do aquaparku, lunaparku a IQ-parku Babylon Liberec! Budeme se těšit na vaši návštěvu!


Levné ubytování, ubytování v Liberci, penzion Liberec.

Levné ubytování, ubytování v Liberci, penzion Liberec.

Poskytujeme komfortní ubytování v soukromí v Liberci. Ubytování: -apartmány rodinného typu až pro 6 osob. Vybavení apartmánu: -obývací pokoj se SAT-TV a lednicí -ložnice a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a WC. Cena: -dospělí již od 335, - Kč/osobu/noc -děti od 3 do 12-ti let již od 255, - Kč/dítě/noc -děti do 3 let ZDARMA. Služby: -zapůjčení dětské postýlky -sleva pro ubytované 12% do aquaparku Babylon v Liberci -připojení k internetu ( WI-FI ) po celém objektu a okolí zdarma -parkování přímo u domu na uzamčeném parkovišti zdarma -zdarma zahrada včetně grilu -možnost využití sauny za poplatek. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Privat Apartma Ulrych - Ubytování Liberec

Privat Apartma Ulrych - Ubytování Liberec

Privat Apartma Ulrych - Ubytování Liberec Vám nabízí komfortní ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu nacházející se v jednom z největších měst České Republiky v Liberci. Naše ubytování v Liberci nabízí apartmány až pro 6 osob. Jde o obývací pokoj vybavený SAT-TV a lednicí, ložnici a koupelnu vybavenou sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a WC. Cena je již od 335, - Kč/osobu, děti od 3 do 12-ti let již od 255,- Kč/dítě, děti do 3 let ZDARMA. U Privat Apartma Ulrych – ubytování Liberec je možno zapůjčení dětské postýlky. Do aquaparku Babylon v Liberci poskytujeme slevu 12%. Připojení k internetu ( WI-FI ) je po celém objektu a okolí zcela zdarma jakož to i parkování přímo u domu na uzamčeném parkovišti. Lyžařská střediska jsou vzdálená pouhých 10min. cesty. Za nepříznivého počasí můžete navštívit Centrum Babylon ( aquapark, IQ park, 3D kino, muzeum, sauna, solná jeskyně, atd.), botanikou zahradu či městský bazén. Pro veliký zájem s objednávkou neváhejte a těšíme se na Vás.


Ubytování v Liberci - ještě volno na MS Liberec 2009

Ubytování v Liberci - ještě volno na MS Liberec 2009

Nabízíme Vám komfortní ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu nacházející se v jednom z největších měst České Republiky v Liberci. Naše ubytování v Liberci nabízí apartmány až pro 6 osob. Obývací pokoj vybavený SAT-TV a lednicí, ložnici a koupelnu vybavenou sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a WC. Cena pro mistrovství světa v lyžování Liberec 2009 je již od 425,- Kč/osobu. Těšíme se na Vás.Další produkty a služby
  • stylové ubytování, pokoje a apartmány, možnost přistýlky, nocleh se snídaní
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně


Související články
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí
Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.