Obec Bílý Potok


č. 337, Bílý Potok 463 62

Obec Bílý Potok leží v údolí řeky Smědá v Jizerských horách, kraj Liberecký, asi dvanáct kilometrů východním směrem od Frýdlantu. V současné době zde žije 708 obyvatel. Vesnice Bílý Potok je ideálním výchozím bodem pro vaše výlety do Jizerských hor, okolí nabízí řadu turistických cílů.

Vybavenost obce:
- základní škola
- mateřská škola
- pošta
- smíšené zboží
- obecní knihovna.

Pamětihodnosti, turistika:
- kostel Nejsvětější Trojice
- socha sv. Jana Nepomuckého
- Jizerskohorské technické muzeum
- NPR Jizerskohorské bučiny, Rašeliniště Jizery
- přírodní rezervace Černá jezírka
- přírodní památka Quarré.

Zajímavostí je, že Bílý Potok je místem s největším ročním průměrným úhrnem srážek v České republice.

IČ: 00831417
DIČ:
Okres: Liberec
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Vladimír Hanzl

Další produkty a služby
  • instituce a orgány, poskytování grantů a dotací, veřejná správa obce, orgány státní správy, městská a obecní policie, pasy a řidičské průkazy


Související články
Operativní leasing Škoda
Operativní leasing Škoda

Máte zájem o nový automobil značky Škoda? Nebo naopak hledáte ojetý vůz v dobré kvalitě a za přijatelnou cenu? Pak navštivte společnost AUTOSALON F3K s.r.o. Sídlí v Třebíči a zabývá se komplexními servisními službami v okolí Mladé Boleslavi, Třebíče, Velkého Meziříčí, Moravských Budějovic a Jemnice. Jedná se o autorizovaného prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA. Zajistí také výhodné financování a pojištění.


Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové
Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové

Naučit se dobře řídit automobil je velké umění. Na začátku se nám to zdá nemožné, ale jsou mnozí z nás, kteří se do toho doslova hrnou. Naštěstí jsou zde ty správné orgány, jakým je i Jaromír Popelka, vlastnící Autoškolu, které nás naučí, jak se máme správně v silničním provozu a na ulicích a dálnicích chovat. Tato autoškola zajistí také kondiční jízdy.


Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.


Výroba a prodej střešních krytin
Výroba a prodej střešních krytin

Hledáte kvalitní střešní krytinu od českého výrobce? Pak neváhejte využít firmu Besk. Ta se nachází v oblasti, kde se vyskytují velice kvalitní písky. Proto tašky od této společnosti jsou opravdu kvalitní. Vše zaručuje prvotřídní a spolehlivý materiál. Ten je příslibem vynikajícího výsledného produktu.