Jiří Pecinka


Žižkova 2493, Roudnice nad Labem 413 01

Stanice technické kontroly :
- osobní, nákladní, přívěsy, návěsy
- vozidla vozící nebezpečné náklady-ADR
- traktory i přívěsy k nim, motocykly
- vozidla přestavěná na alternativní pohon LPG, CNG.

Měření emisí:
- naftové a benzinové motory
- měření emisí vozidel přestavěných na pohon LPG, CNG

Čerpací stanice pohonných hmot Shell -NONSTOP:
- pohonné hmoty Shell
- oleje, provozní kapaliny, autokosmetika
- prodejna, občerstvení.

Autorizovaný servis HONDA:
- záruční a pozáruční servis vozidel HONDA
- servis pro všechny značky osobních vozidel
- montážní středisko zámků řadících pák CONSTRUCT a DEFEND-
LOCK
- tažná zařízení, prodej a montáž
- střešní nosiče, prodej a montáž
- karosářské práce, elektrikářské práce
- prodej a montáž náhradních dílů a autodoplňků
- autobaterie BANNER
- montáže hlasitých telefonů
- autodiagnostika

Zahradní technika:

- značková prodejna motorových strojů Honda ( sekačky, křovinořezy,
sněžné frézy ... )
- servis a prodej náhradních dílů
- autorizovaný prodej a servis žací a komunální techniky SECO Group
- zahradní a komunální traktory SECO

Tachografie:
- montáže a ověřování elektronických tachografů KIENZLE, VEEDER-ROOT, MOTOMETR.

Ruční myčka vozidel:
- čištění interiérů, ošetření laků, plastů, čalounění.

Pneuservis VIANOR :
- kompletní pneuservisní práce
- prodej veškerých pneumatik, disků a doplňků
- rychloservis

IČ: 46724907
DIČ: CZ490611068
Okres: Litoměřice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Pecinka

STK a měření emisí pro všechny vozy - Roudnice nad Labem

STK a měření emisí pro všechny vozy - Roudnice nad Labem

Chcete, aby vaše auto bylo bezpečné a splňovalo všechny zákonné předpisy? Pak musíte pravidelně podstupovat STK a měření emisí. Úspěšná STK vám totiž garantuje, že je váš vůz spolehlivý a neškodí životnímu prostředí. Hledáte i vy místo, kde zajistí důkladné STK, měření emisí i další služby? Pokud jste z města Roudnice nad Labem nebo jeho okolí, obraťte se na Autocentrum Pecinka. STK u nás mohou absolvovat majitelé všech druhů motorových vozidel. Prohlížíme totiž vozidla benzinová, naftová, ale i vozidla přestavěná na alternativní pohon LPG či CNG. Zkontrolujeme: - Osobní vozy - Nákladní vozy - Přívěsy - Návěsy - Vozidla vozící nebezpečné náklady – ADR - Traktory i přívěsy k nim - Motocykly Jak kontrola STK probíhá? Je to jednoduché. Stačí, když k nám svůj vůz přivezete, předložíte potřební doklady a my se o vše postaráme. K absolvování STK budete potřebovat pouze technický průkaz vozidla a osvědčení o registraci vozidla. Zapomenout byste neměli ani na protokol o měření emisí. Doklad o úspěšném měření emisí nesmí být starší než 30 dní, garantuje totiž, že váš vůz odpovídá předpisům a není škodlivý pro životní prostředí. Zapomněli jste na měření emisí a nevíte na koho se teď obrátit? Nevadí, i pro vás máme řešení. V Autocentru Pecnika totiž provádíme STK i měření emisí. Měření emisí zajistíme pro benzinové i naftové motory, ale i pro vozy s pohonem LPG - vše tak vyřídíte pohodlně na jednom místě. Pokud i vaše auto potřebuje pravidelnou kontrolu, neváhejte se na nás obrátit. Měření emisí i STK vyřídíme rychle a vydáme vám všechny potřebné doklady. V případě nedostatků na vašem voze vám pak rádi poradíme jejich ideální řešení.


Autorizovaný servis Honda | Roudnice nad Labem

Autorizovaný servis Honda | Roudnice nad Labem

Vaše auto Honda prohlídneme a opravíme v záruce i po ní a seřídíme všechny nutnosti pro Vaší bezpečnou jízdu. Zatímco vy si můžete v klidu odpočinout v naší čekárně u televize či na internetu, my se odborně postaráme o Váš vůz. Seřídíme světla, zkontrolujeme STK a emise a srovnáme geometrii nápravy. Užíváme originální náhradní díly pro auta značek Honda. Na zkušebnách otestujeme brzdy a podvozkové skupiny. Poradíme si s problémy v elektrice a škodami na karoserii a skle. Pokud jste v okolí našeho servisu, zdarma Vám nepojízdný vůz odtáhneme a po opravě vrátíme nazpět. Pro věrné zákazníky máme příznivé slevy a pro všechny další služby, jako je ruční mytí, STK a měření emisí.


Ověřování tachografů, tachografie | Roudnice nad Labem

Ověřování tachografů, tachografie | Roudnice nad Labem

Funkčnost analogových a digitálních tachografů kvalitně ověříme v našem autocentru. Toto zařízení umožňující záznam rychlosti vozidla v závislosti na čase je nutné nechat prověřit u specifické firmy, jako je ta naše. Ověřujeme analogové typy Kienzle, Veeder Root, Motometer EGK a ACTIA a digitální VDO SIEMENS, STONERIDGE ELECTRONICS a ACTIA. Kontrolu provedeme také během jednoho dne zároveň s měřením emisí a technickou prohlídkou. Jsme připraveni Vám vyhovět od pondělí do pátku 7-19 a v sobotu do 11 hodin.


Pneuservis Roudnice nad Labem

Pneuservis Roudnice nad Labem

Společnost Autocentrum Pecinka, Jiří Pecinka provozuje pneuservis v Roudnici nad Labem a nabízí tyto služby: - pneumatiky všech značek a rozměrů - pneuservisní práce např. (opravy průrazů, přezutí, vyvážení, lepení duší) - disky kol Déle nabízíme kryté stání pro osobní automobily, nákladní, traktory, návěs, přívěsy. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


STK, Stanice technické kontroly Roudnice nad Labem

STK, Stanice technické kontroly Roudnice nad Labem

Společnost Autocentrum Pecinka provozuje stanici technické kontroly. Naše služby: - měření emisí - pneuservis - tachografie - ruční myčka - prodej vozů Honda - servis. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • elektroopravy aut, elektrodiagnostika aut, opravy elektroinstalace aut, servis autoelektriky, elektroúpravy aut, autoosvětlení
  • oprava autodílů, výměna dílů vozidel, rovnání poškozených dílů, vyvařování zkorodovaných dílů, blatníky automobilů, prahy aut
  • opravy aut, záruční servis vozů, pozáruční servis vozů, kompletní servis vozidel, garanční prohlídky vozidel
  • mycí tunel pro automobily, ruční mytí vozidel, prodej autokosmetiky, portálové mycí linky, samoobslužné umývárny
  • pneumatiky osobní, pneumatiky nákladní, pneu motocyklové, letní pneumatiky, zimní pneumatiky, duše pro vozidla, výměna pneu
  • osobní a nákladní pneumatiky, motocyklové pneumatiky, pneu pro off-roady, protektory a agropneumatiky
  • popelnice a kontejnery, separační zvony, úklidová vozidla, odpadkové koše, silniční bariéry, údržba pozemních komunikací
  • drtiče zahradního odpadu, zavlažovací systémy, kultivátory a křovinořezy, kompostéry a kompresory, sekací stroje
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů


Související články
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Nepodceňujte obutí svého automobilu. Se správným výběrem pneumatiky jak pro osobní automobil, tak také například pro lehký nákladní automobil vám pomůže firma CZECH STYLE spol. s.r.o., která prodává pneumatiky různých značek. Pobočky firmy najdete v Praze, Brně a ve Zlíně. Nakupovat můžete pneumatiky také zvlášť na jejich e-shopu.


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače
Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.


Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje
Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.