SIV Kladno s.r.o.


Hřebečská 2678, Kladno 272 01

Zdravotnické pomůcky

IČ: 27076440
DIČ: CZ27076440
Okres: Kladno
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Zdravotnické prostředky a kompenzační pomůcky prodej Kladno

Zdravotnické prostředky a kompenzační pomůcky prodej Kladno

Společnost SIV Kladno s.r.o. se zabývá prodejem zdravotnických prostředků a kompenzačních pomůcek již od roku 1994. Široký výběr zdravotníckých pomůcek: - antidekubitní sedáky a matrace - bandáže a ortézy - dětské pomůcky - doplňky a příslušenství pro vozíčkáře - elektrické invalidní vozíky - elektrické skútry - elektrokola - hole a berle - chodítka - madla - mechanické vozíky - nájezdové ližiny, rampy - pohybové trenažéry - pojízdné zvedáky - polohovací lůžka, stolky a hrazdy - polohovací podložky - pomůcky pro sebeobsluhu - polohovací zařízení - rehabilitační pomůcky - sprchové sedačky - schodolezy - schodištové sedačky, plošiny - starší pomůcky - toaletní křesla, nástavce - toaletní podpěry - toaletní a sprchová křesla - toaletní a sprchové vozíky - vanové sedačky, stoličky a zvedáky - vertikální plošiny - zdravotní židle - zvedací a transportní systém. Vydáváme invalidní vozíky, kočárky, chodítka, polohovací lůžka, zvedáky, koupelnové a toaletní pomůcky na poukazy zdravotních pojišťoven. Rádi Vám poradíme!


Zdravotnické pomůcky prodej Kladno

Zdravotnické pomůcky prodej Kladno

Máme široký výběr zdravotníckých pomůcek a nabízíme: - antidekubitní sedáky a matrace - bandáže a ortézy - dětské pomůcky - doplňky a příslušenství pro vozíčkáře - elektrické invalidní vozíky - elektrické skútry - elektrokola - geriatrii - hole a berle - chodítka - madla - mechanické vozíky - nájezdové ližiny, rampy - pohybové trenažéry - pojízdné zvedáky - polohovací lůžka, stolky a hrazdy - polohovací podložky - pomůcky pro sebeobsluhu - polohovací zařízení - rehabilitační pomůcky - sprchové sedačky - schodolezy - schodištové sedačky, plošiny - starší pomůcky - toaletní křesla, nástavce - toaletní podpěry - toaletní a sprchová křesla - toaletní a sprchové vozíky - vanové sedačky, stoličky a zvedáky - vertikální plošiny - zdravotní židle - zvedací a transportní systém.


Zdravotní pomůcky

Zdravotní pomůcky

Máme široký výběr zdravotníckých pomůcek a nabízíme: - antidekubitní sedáky a matrace - bandáže a ortézy - dětské pomůcky - doplňky a příslušenství pro vozíčkáře - elektrické invalidní vozíky - elektrické skútry - elektrokola - geriatrii - hole a berle - chodítka - madla - mechanické vozíky - nájezdové ližiny, rampy - pohybové trenažéry - pojízdné zvedáky - polohovací lůžka, stolky a hrazdy - polohovací podložky - pomůcky pro sebeobsluhu - polohovací zařízení - rehabilitační pomůcky - sprchové sedačky - schodolezy - schodištové sedačky, plošiny - starší pomůcky - toaletní křesla, nástavce - toaletní podpěry - toaletní a sprchová křesla - toaletní a sprchové vozíky - vanové sedačky, stoličky a zvedáky - vertikální plošiny - zdravotní židle - zvedací a transportní systemDalší produkty a služby
  • pomůcky pro vozíčkáře, polohovací lůžka, bandáže, berle, gynekologické zrcátka, inhalátory, injekční jehly


Související články
Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“
Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“

Cukrovka je onemocnění, které se v lidském světě objevuje stále častěji. Doprovází ji mnoho útrap a jednou z nich je i komplikace nazývána „Syndrom diabetické nohy“. Při nedostatečné péči o nohy a nevhodné obuvi dochází ke vzniku diabetického vředu a následnému odumírání tkání. Následuje chirurgický zákrok. Ročně se u nás léčí na diabetickou nohu téměř 40 tisíc diabetiků.


Inkontinenční pomůcky zachovají vaši důstojnost i v nepříjemných chvílích
Inkontinenční pomůcky zachovají vaši důstojnost i v nepříjemných chvílích

S přibývajícím věkem člověka potkávají různé zdravotní komplikace. Jednou z nich může být i inkontinence, tedy nechtěný únik moči. I když se jedná o nepříjemný problém, inkontinence člověka nemusí příliš omezovat a trápit. Důležité je jen používat správné pomůcky, kterými jsou takzvané inkontinenční pleny, známé také jako inkontinenční kalhotky.


Lokomoční pomůcky
Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.


Jedním slovem inkontinence
Jedním slovem inkontinence

Máte problémy s inkontinencí? Znáte někoho ze svých příbuzných, kdo potřebuje pomoci formou různých pomůcek na tuto problematiku? Tato nepříjemnost může vzniknout z různých důvodů, následkem úrazu, onemocnění, ve stáří, po operaci dokonce i po těžkém porodu.