WEIKR, Stavební díly, spol. s r. o. Hliníkové fasádní systémy Kralupy


Vodárenská 75, Kralupy nad Vltavou 278 01

Jsme výrobci hliníkových oken, dveří, fasád a konstrukcí na zimní zahrady.

V našem programu naleznete také sklohliníkové požární dveře a dělicí příčky.

Zabýváme se ALU architekturou s hliníkovými profily.

Náš sortiment zahrnuje:
- hliníková okna a dveře
- skleněné skládací stěny
- kyvné a posuvné dveře
- sklo-hliníkové fasády
- konstrukce zimních zahrad.

Jsme výrobci požárních žáruvzdorných uzávěrů, požárních dveří a skleněných stěn a světlíků.

Z našich produktů si můžete vybrat:
- hliníková okna AVANTIS a Excellence 75 SI výklopná dovnitř i ven, otvíravá, posuvná svisle i vodorovně, střešní a ateliérová.
- dveře jedno a dvoukřídlé, kyvné, skládací, posuvné, automatické.

Všechny výrobky dodáváme nabarvené Vámi vybraným odstínem barvy podle vzorníku RAL, obložené nerezem či eloxované.
Vždy je vybavujeme kováním od firem GEZE, Sobinco, Fapim, Dr. Hahn nebo Sigenia.

V našem celoskleněném programu Vám nabízíme produkty DORMA, do kterých se řadí:
- skleněné posuvné a kyvné dveře
- skládací prosklené stěny
- koupelnové systémy.

Dodáme konstrukce pro zimní zahrady a hliníkové fasádní systémy značek SAPA a ALUPROF, které lze kombinovat s různými typy oken a dveří.
Stavba může být různě tepelně izolovaná i v různých šířkách skla 6-58 mm.

Vyrábíme také požáru odolné uzávěry, jako jsou:
- křídlové či automatické dveře
- protipožární skleněné stěny
- žáruvzdorné interní a externí fasády a střešní světlíky.

Získali jsme certifikát jakosti výroby a dvě požární osvědčení o kvalitě našich výrobků.

Naše systémy kvalitně plní své určení ve firmách:
- Penny Market
- Shell ČR
- České velvyslanectví v Římě, Berlíně a Moskvě
- ARTA s. r. o.
- NOWACO, s. r. o.
- Synthos, a. s.

Živnost subjektu byla ukončena.
IČ: 00507831
DIČ: CZ00507831
Okres: Praha-západ
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Vladimír Kretzer

Sklohliníkové profily SAPA a ALUPROF pro zimní zahrady Praha

Sklohliníkové profily SAPA a ALUPROF pro zimní zahrady Praha

Dodáváme zimní zahrady k domům vytvořené ze sklohliníkových profilů značky SAPA nebo ALUPROF. Systémy rozvážíme po Praze i celé ČR. Fasádní systémy SAPA a ALUPROF jsou vytvořeny z hliníku a skla a je možné je kombinovat i s jinými profily. Můžete tak tvořit velké fasádní systémy s různými okny a dveřmi, dle Vašich potřeb a vkusu. Díky těmto multifunkčním fasádním konstrukcím máte možnost vyrobit prostorné zimní zahrady. Rozmanitost systému dovoluje také různé druhy a úrovně tepelné izolace a dovoluje použít do oken sklo až do tloušťky 58 mm. Vytvořte si pohodlný kout Vašeho domova, kde budete v teple a pohodlí a zároveň v příjemném obětí okolní přírody s našimi sklohliníkovými fasádami SAPA a ALUPROF.


Hliníková střešní okna Kralupy nad Vltavou – profilové systémy ALUPROF a SAPA

Hliníková střešní okna Kralupy nad Vltavou – profilové systémy ALUPROF a SAPA

Montujeme hliníková střešní okna s profilovými systémy ALUPROF a SAPA v Kralupech nad Vltavou a okolí Prahy Ať chcete nejkvalitnější zaizolované profily s okny, nebo Vám stačí běžná řada bez přerušeného tepelného mostu, máme pro Vás kvalitní hliníková střešní i ateliérová okna. Nabízíme právě nejnovější luxusní okna z dřevohliníku od firmy Batimet. Při pořízení oken z řady Excellence 75 SI, které jsou zařazeny v dotačním programu Zelená úsporám, máte možnost získat od Státního fondu dotace na jejich montáž. Okna dodáváme v jakékoliv barvě RAL nebo obložené nerezem. Standardně užíváme kování od firem Sigenia, Fapim, Dr. Hahn, Sobinco a GEZE. Díky prvotřídní kvalitě Vám okna vydrží dlouho jako nová a ušetříte i za vytápění.


Požární uzávěry - žáruvzdorné dveře a stěny | Kralupy nad Vltavou

Požární uzávěry - žáruvzdorné dveře a stěny | Kralupy nad Vltavou

Požární uzávěry vyrábí, dodává a montuje společnost WEIKR Stavební díly. Pro Vaše bezpečí před ohněm a zplodinami vytváříme přesně na míru řešené žáruvzdorné dveře a prosklené stěny. Z našeho katalogu si můžete vybrat jednokřídlé i dvoukřídlé dveře, dělící stěny, automatické posuvné dveře a střešní světlíky. Vytvoříme Vám také externí i interní fasádu se silnou požární odolností. Všechny naše výrobky jsou v kategoriích od EW15 až po EI120. Vlastníme dva požární certifikáty kvality produktů od TZÚS


Hliníková okna a dveře | Kralupy nad Vltavou

Hliníková okna a dveře | Kralupy nad Vltavou

Okna a dveře s hliníkovými profily prodává a montuje společnost WEIKR, Stavební díly z Kralup nad Vltavou. Díky systémům ALUPROF a SAPA jsme schopni vyrobit okna: střešní, ateliérová, posuvná svisle i vodorovně, otvíravá i výklopná ven a dveře: kyvné, posuvné, skládací, automatické, jedno i dvoukřídlé. Nabízíme Vám výrobky levné bez přerušeného mostu tepla, luxusnější verzi s nejlepšími izolačními vlastnostmi a pro náročné objednavatele tu máme okna a dveře od firmy Batimet. Pokud si od nás necháte instalovat okna z řady Excellence 75 SI, můžete získat dotaci od Státního fondu životního prostředí z programu „Zelená úsporám“. Všechny námi prodávané a instalované produkty dodáváme v jakékoliv barvě z palety RAL, obložené nerezem či eloxované. Kování dodáváme od špičkových výrobců Sigenia, Sobinco, Dr. Hahn, GEZE a Fapim.


Výroba požárně odolné dveře

Výroba požárně odolné dveře

Společnost WEIKR, Stavební díly, spol. s r. o. vyrábí a dodává požárně odolné dveře. Jednotlivé konstrukce můžeme dodat v následujících kategoriích: - jedno a dvoukřídlové dveře - dělící stěny - fasáda s požární odolností z exteriéru - fasáda s požární odolností z interiéru - automatické posuvné dveře - střešní světlík.Další produkty a služby
  • prodej hliníkových oken, montáž kování na dveře, tříkomorový systém hliníkových oken, montáž tepelně izolačních oken


Související články
Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale
Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale

Firma GAVENDA s.r.o. disponuje rozšířeným sortimentem barevných kovů. V oblasti železářství a spojovacího materiálu jsou jedničkami. Zboží můžete zakoupit v jejich nové hale, ta obsahuje mnoho zajímavých výrobků. Firma působí v regionu Opavy a okolí, takže i v této oblasti najdete speciální prodejnu se spojovacím a dalším materiálem. Konkrétně se jedná o středisko v Oticích a Krnově.


Neomezené barevné provedení konstrukcí terasových přístřešků
Neomezené barevné provedení konstrukcí terasových přístřešků

Terasy a balkony už nemusí být jenom šedé nebo jednobarevné prvky na domově, které nijak zvlášť nevyniknou. Terasy i balkony lze jednoduše zastřešit pomocí proskleného zastřešení VITELLO FLEX® nebo VACANZA®. Hliníková konstrukce se nabízí ve všech barvách. I barvy hrají ve venkovním prostředí významnou roli, takže je nepodceňujte a vyberte si tu, která se Vám bude nejvíce líbit.


Kompletní nabídka sortimentu oken, dveří i garážových vrat
Kompletní nabídka sortimentu oken, dveří i garážových vrat

Na českém trhu působí řada výrobců kvalitních otvorových výplní – oken, dveří, ale také třeba garážových vrat. Portfolio produktů od jednoho výrobce přitom nemusí zákazníkům vyhovovat ve všech ohledech, často je vhodné kombinovat nabídku několika výrobců a využít tak plného potenciálu, který je k dispozici. Firma Bastl, působící na českém trhu již od roku 1993, se zabývá dodávkou a montáží otvorových výplní různých výrobců a pokrývá tak kompletní nabídku sortimentu na trhu.


Stavební firma z Olomouce, MKA-service zajišťuje prodej a montáž okenních hydroregulovatelných štěrbin BRISTEC
Stavební firma z Olomouce, MKA-service zajišťuje prodej a montáž okenních hydroregulovatelných štěrbin BRISTEC

MKA-service se pohybuje v oboru stavebnictví od roku 2001 a za tu domu mají načerpaných mnoho zajímavých zkušeností a přidávají neustále další. V dnešní době se věnují i tomuto chytrému automatickému větrání, které vám navrhnou, zašlou informaci o cenách a namontují.