Ing.Kateřina Fraňková


Březohorská 253, Příbram 7 261 01

Služby:
-technické překlady
-doklady, smlouvy, audity, výpisy
-dokumentace
-právnické texty
-tlumočení konferenční doprovodné, konsekutivní,
simultánní, soudní
-překlady právní, technické, soudní a běžné
-ekonomika
-management jakosti.

IČ: 45089728
DIČ: CZ6254141322
Okres: Příbram
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Fraňková

Překlady, tlumočení Praha

Překlady, tlumočení Praha

Nabízím profesionální překlady a tlumočení z /do němčiny. Překlady - technické překlady, doklady, smlouvy, audity, výpisy, technické dokumentace , právnické texty, ekonomické texty, management jakosti. Tlumočení konferenční i konsekutivní . Vše kvalitně, rychle, spolehlivě, diskrétně.


Profesionální překlady čeština-němčina.

Profesionální překlady čeština-němčina.

Tlumočnické a překladatelské služby. Potřebujete profesionální překlad / tlumočení v jazykové kombinaci čeština-němčina? Můžete se spolehnout na bohaté zkušenosti, které jsem získala jako soudní tlumočnice a překladatelka za léta praxe. Od roku 1998 pracuji jako OSVČ. Jsem členkou Komory soudních tlumočníků ČR.


Překladatelské, tlumočnické služby Příbram

Překladatelské, tlumočnické služby Příbram

Nabízím překlady a tlumočení z a do němčiny zejména v těchto oborech: -strojírenství, stavebnictví, chemie, ekologie, odpadové hospodářství, čištění odpadních vod -systémy řízení kvality, ekonomika -automobilový průmysl, elektronika -průmyslové stroje, tiskařské stroje, elektrotechnika -povrchové úpravy, hornictví, průmyslové technologie -zdravotnické prostředky, právo, obchod, daňové poradenství.Další produkty a služby
  • překládání do světových jazyků, konsekutivní a simultánní tlumočení, soudní ověření překladu, překladatelé a tlumočníci


Související články
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.


Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop
Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.