CVP GALVANIKA, s.r.o.


Husova 550, Příbram 6 261 01

Česká společnost CVP Galvanika s.r.o. založená roku 1992 trojicí zaměstnanců galvanizovny ORTAS a.s.
Jsme jedním z hlavních dodavatelů galvanického zinkování a zinkování legované niklem.

Služby provozovny 1 + 2 (Příbram):
- hromadné zpracování Zn (max. vsázka 130 kg), ZnNi (max. vsázka 150 kg)
- závěsové zpracování Zn (2800 x 1100 x 350), ZnNi (1200 x 870 x 250)
- zakázková výroba pro závěsové a bubnové zpracování Zn
- nová technologie závěsového zpracování ZnNi a ZnPTFE (2800 x 1115 x 350).

Služby provozovny 3 (Ždánice):
- hromadné zpracování Zn, ZnNi (max. vsázka 130 kg)
- závěsové zpracování Zn (2800 x 1100 x 250; 4000 x 1150 x 380), ZnNi (4000 x 1150 x 380).

Služby provozovny 4 (Slavičín):
- kombinovaná linka kyselého a alkalického zinkování – závěsové zpracování (2200 x 1100 x 400), hromadné zpracování (max. vsázka 100 kg)
- prášková lakovna.

Název společnosti vznikl z počátečních písmen příjemní zakladatelů společnosti - CENKNER Augustin, VANČURA Ivan a PAJTAI Ján.

Od začátku jsme firmu směrovali k vzrůstající posílení produkčně-technického základu, nejvyšší možné automatizaci a k dosažení daných nároků na kvalitu.
Pro automobilový průmysl jsme již jeden z nejdůležitějších dodavatelů.

IČ: 47548282
DIČ: CZ47548282
Okres: Příbram
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Ján Pajtai

Galvanické zinkování legované niklem | Příbram

Galvanické zinkování legované niklem | Příbram

U nás provádíme povrchové úpravy kovových výrobků se zaměřením na galvanické zinkování legované niklem. Kovy jsou nejpoužívanějším materiálem pro nejrůznější záležitosti, a tak je nutné tyto materiály povrchově upravovat, a to například galvanickým zinkováním. Tyto metody vám může nabídnout česká firma nazývající se CVP GALVANIKA, s.r.o., která se zabývá povrchovými úpravami již několik let. I proto se můžete spolehnout na kvalitu služeb této zkušené a známé společnosti. Firma má několik provozoven, které se zabývají širokým spektrem povrchových úprav pro plechy a další kovové materiály pro další zpracování. Klient může využít možnost hromadného zpracování Zn, ale i zakázkovou výrobu pro závěsové a bubnové zpracování Zn. Služby této významné firmy se vyplatí jak menším, tak větším podnikům, které hledají kvalitní galvanické zinkování, anebo také zinkování legované niklem.


Galvanické zinkování, povrchová úprava kovů Příbram

Galvanické zinkování, povrchová úprava kovů Příbram

Ryze česká společnost CVP Galvanika je už více než dvacet let jedním z hlavních dodavatelů pro oblast galvanické zinkování a zinkování legované niklem. Na provozovně v Příbrami zajišťuje společnost CVP Galvanika: - hromadné zpracování zinku a ZnNi - závěsové zpracování zinku a ZnNi - zakázkovou výrobu pro závěsové a bubnové zpracování zinku - závěsné zpracování ZnNi a ZnPTFE pomocí nové technologie Ve Ždánicích pak zkušení technici společnost CVP Galvanika provádí: - hromadné zpracování zinku a ZnNi - i závěsové zpracování zinku a ZnNi Ve Slavičíně se pak technici postarají o: - závěsové i hromadné zpracování na kombinované lince kyselého a alkalického zinkování - práškové lakování Společnost CVP Galvanika jde neustále kupředu. Zdokonaluje své služby a jednotlivé procedury povrchové úpravy kovů a galvanického zinkování. Stará se i o neustálé vzdělávání svých zaměstnanců v těch nejnovějších trendech a metodách povrchové úpravy kovů a galvanickém zinkování. Přidejte se k zástupům jejich spokojených zákazníků nejen z oblasti automobilového průmyslu. Kvalifikovaní technici se postarají o to, aby veškeré úkony související s povrchovou úpravou kovů a galvanickým zinkováním probíhaly zcela bez problémů a v té nejvyšší možné kvalitě. Provozovny společnosti CVP Galvanika najdete v Příbrami, Ždánicích a Slavičíně.


Hromadné a závěsové zpracování ZnNi Příbram, Ždánice, Slavičín

Hromadné a závěsové zpracování ZnNi Příbram, Ždánice, Slavičín

Povrchové úpravy materiálů jsou základním předpokladem k dosažení daných mechanických i technologických vlastností výrobků. CVP GALVANIKA, s.r.o. je expertem na hromadné i závěsné zpracování ZnNi. Podnik vlastní dvě provozovny, jednu v Příbrami a druhou v obci Ždánice. Každá nabízí zpracování ZnNi. Konkrétně ta v Příbrami se specializuje na: - Hromadné zpracování Zn a ZnNi s maximální vsázkou 130 kg a 150 kg - Závěsové zpracování Zn a ZnNi s rozměry 1200 x 870 x 250 a 2800 x 1100 x 350 Provoz v Příbrami je určený pro menší série a pro zakázkovou výrobu. CVP GALVANIKA Ždánice nabízí: - Závěsové zpracování ZnNi 2800 x 1100 x 250 a 4000 x 1150 x 380 - Zn, 4000 x 1150 x 380 - Hromadné zpracování ZnNi + Zn se vsázkou 130 kg CVP GALVANIKA, s.r.o. klade důraz na kvalitu provedených úkonů a na následnou spokojenost svých zákazníků.


Galvanické zinkování, hromadné, závěsové Czech Republic.

Galvanické zinkování, hromadné, závěsové Czech Republic.

Výroba, služby : -galvanické zinkování hromadné, závěsové max.rozměry 2.800x1.100x350 mm Galvanická těžká protikorozní ochrana, zinek legovaný niklem. -galvanické slitinové zinkování hromadné max.rozměry 1.200x870x250 -pasivace modrá, transparentní, žlutá, černá–ZnNi i bez Cr6+ Certifikováno podle norem : DIN EN ISO 9001:2000 VD 6.1


Povrchová úprava kovů galvanickým zinkováním Příbram

Povrchová úprava kovů galvanickým zinkováním Příbram

Provádíme galvanické zinkování hromadné, závěsové, galvanické slitinové zinkování. Certifikováno podle norem DIN EN ISO 9001:2000, VD 6.1 PROVOZ 1+2 Příbram -hromadné zpracování Zn, max. vsázka 130 kg -hromadné zpracování ZnNi, max. vsázka 150 kg -závěsové zpracování Zn, 2800 x 1100 x 350 -závěsové zpracování ZnNi, 1200 x 870 x 250 Provoz 02 je určen pro menší série a zakázkovou výrobu pro závěsové a bubnové zpracování Zn.


Galvanické zinkování, Příbram

Galvanické zinkování, Příbram

Nabízíme povrchové úpravy kovů - galvanické zinkování a zinkování legované niklem.


Povrchová úprava kovů Příbram

Povrchová úprava kovů Příbram

Provádíme galvanické zinkování hromadné, závěsové, galvanické slitinové zinkování. Certifikováno podle norem DIN EN ISO 9001:2000, VD 6.1Další produkty a služby
  • galvanické úpravy povrchů, antikorozní úprava povrchu, anodická oxidace, broušení a leštění, moření a pasivace


Související články
Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Firma SVUM-CZ, s.r.o. se zabývá povrchovou a antikorozní úpravou kovů
Firma SVUM-CZ, s.r.o. se zabývá povrchovou a antikorozní úpravou kovů

Společnost se nachází v okrese Kolín a má veškeré potřebné znalosti a prostředky k tomu, aby se mohla odborně a precizně zabývat tímto tématem. Povrchová úprava kovů a antikorozní ochrana kovů je v posledních letech velice žádaná. Naše firma dbá také na pravidla, a proto je každý materiál v souladu s ekologickou úpravou.


Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení
Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.


Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou
Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou

Když se řekne žíhání, tak jde o druh tepelného zpracování kovů, díky kterému se zlepšují některé vlastnosti materiálů a tím i možnost dalšího zpracování. O proces žíhání a pájení oceli a nerezových materiálů se díky moderní technologii a zkušenostem odborně postará společnost D&K Brazing s.r.o. s provozovnou v Olomouci.