Příčná 462
Planá nad Lužnicí 391 11
tel.: +420 728 112 305
email: molitanky@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >

Výroba, prodej molitanová lehátka, stavebnice, sedací a lehací nábytek, molitankový svět, Tábor

Molitanové matrace Tábor, Molitanky Marcela Svobodová +
DALŠÍ
FOTKY
Lehátka z molitanu pro mateřské školky jsou náš hlavní výrobní program. Sídlíme v Plané nad Lužnicí, provozujeme e-shop.

Za zhruba dvacet let, kdy naše firma existuje, jsme jich dodali do školek tisíce, protože mají řadu nesporných výhod. Molitanová lehátka jsou lehká, děti si je snadno mohou přenést samy, protože na straně lehátek je ucho k snadnému uchopení. Zespodu je otíratelná šusťákovina, celý potah se dá snadno svléknout a vyprat.
Lehátka jsou měkká a pohodlná, příjemná na dotek. Dají se snadno stohovat. A také se samozřejmě dají použít i ke hraní a cvičení.

Zrovna takové vlastnosti mají i naše ostatní výrobky, třeba matrace (i za postel), žíněnky nebo stavebnice, které jsou dle slov ředitelek a učitelek z mateřských škol vůbec nejoblíbenějšími hračkami.
Stavebnicemi z molitanu si děti při stavbě rozvíjí fantazii, učí se barvy, geometrické tvary a hlavně si krásně vyhrají bez nebezpečí uhození. V terapeutickém bazénu s míčky se zase vyřádí a jsou šťastné.

Opravdu máme potvrzené, že jakmile se dítě ponoří mezi barevné míčky, automaticky se začne usmívat a zlepší se mu nálada. Ke klidnějším aktivitám nabízíme zase různé sedací soupravy nebo lehací prvky, jako váledla, matrace, rozkládací lehátka a podobně.

V nabídce jsou i různé prolézačky z molitanu, které u dětí pomáhají rozvíjet nejen pohybovou aktivitu, ale i fantazii a prostorové vnímání. Možná by vás i zajímalo, že jsme ryze česká firma, používáme hlavně české materiály a je zde velký poměr ruční práce. Naši práci máme rádi a myslíme, že jejími výsledky děláme radost i ve školkách a školách, ale i v dětských koutcích, nemocnicích, dětských domovech a jiných zařízeních, kde pobývají děti.

Pokud byste od nás nějaké takové vybavení chtěli, ozvěte se jakýmkoliv způsobem, který vám bude vyhovovat. Moc se na vás těšíme.
VÍCE

Slogan: Rozvíjí a baví!
WEBOVÁ STRÁNKA Molitanky Marcela Svobodová

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA Molitanky Marcela Svobodová

http://www.molitanky.cz/

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Molitanové výrobky Tábor – barevné, zábavné a pro děti bezpečné

Molitanové výrobky Tábor – barevné, zábavné a pro děti bezpečné

Hledáte hravé a bezpečné doplňky a hračky do dětských koutků, čekáren a školek? Široký sortiment molitanových výrobků z rodinné firmy MOLITANKY cz z Tábora Vás jistě nadchne a uchvátí.

VÍCE MICROSITE


Molitanky
Marcela Svobodová

Příčná 462
Planá nad Lužnicí
391 11

Telefon:
+420 728 112 305
Email:
molitanky@seznam.cz
Web:
IČ: 63871700
DIČ: CZ5653242012
Okres: Tábor
Právní forma podnikatel se ŽO
Kontaktní osoba: Marcela Svobodová
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Molitanové matrace Tábor, Molitanky Marcela Svobodová


Molitanové matrace Tábor, Molitanky Marcela Svobodová