Mgr. Luboš Havlíček


Šindlovy Dvory 58, České Budějovice 370 01

Půjčovna lodí a raftů na Vltavě.
Naše půjčovna lodí a raftů sídlí v Českých Budějovicích a v kempu u Vikinga (na Pískárně). Specializujeme se především na řeku Vltavu. Zapůjčení lodě, raftu, kanoe, vodácký kurz a výlet, firemní akce - lze uskutečnit také na řekách: Lužnice, Otava.
Vltava je celoročně bez problémů sjízdná/splavná v celém úseku z Vyššího Brodu do Boršova. Vodácký materiál - lodě, rafty a pod. vozíme - předáváme vodákům nejčastěji ve Vyšším Brodě, v Rožmberku, v kempu na Pískárně - U Vikinga, v Českém Krumlově a ve Zlaté Koruně.
Nejčastěji splouvaným úsekem řeky Vltavy je trasa Vyšší Brod - Rožmberk - Boršov. Tento úsek řeky se dá bez problémů splout za 3 - 5 dní. Záleží na Vašich schopnostech, množství zastávek ve vodáckých kempech a na počasí.
K dispozici máme 130 ks plastových lodí Vydra, 40 ks raftů Colorado a nafukovací čluny Pálava a Baraka 20 ks.

IČ: 60067420
DIČ: CZ60067420
Okres: České Budějovice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Luboš Havlíček

Další produkty a služby
  • vodní dopravní prostředek, hladinová plavidla, ponorky a remorkéry, osobní přeprava, výletní lodě, nákladní lodní doprava


Související články
Zakázková výroba pontonů pro přívozy, hausboaty, pracovní a rybářské lodě
Zakázková výroba pontonů pro přívozy, hausboaty, pracovní a rybářské lodě

Lodě představují pohodu, klid, rybaření, ale také značnou fyzickou námahu, přesto dostatek odpočinku, výhled na krásný západ slunce, ale také zábavu s přáteli a další potěšení. Toužíte již delší dobu po vlastní lodi? V tom případě si ji nechejte postavit naší firmou NAUTIG SE.


Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví
Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.


Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?
Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Chtěli byste strávit dovolenou na lodi? Společnost Nika Yacht zajišťuje pronájem lodí ve všech jachtařsky zajímavých oblastech světa. Stačí si vybrat zemi, oblast, termín, počet osob a na základě toho si vyberte plachetnici či motorovou loď. Pečlivě si však zjistěte veškeré podrobnosti a informace o podmínkách pronájmu.


Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství
Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Nemáte příliš v lásce zimní období a raději byste utekli do teplých krajin? Nemusí to pro vás být jen sen, ale stát se může realitou! Exotická dovolená na lodi je ideální volba pro všechny, kteří milují moře. Momentálně je nejvhodnější doba na to vybrat si a objednat si plavbu na období podzim až jaro. Zámořské destinace vám nabízejí mnoho nádherných zákoutí, na které budete jistě ještě dlouho po návratu vzpomínat.