Fronius Česká republika s.r.o.
Svařování

Svařování

Svářecí stroje, svařovací technologie, svářečská řešení na míru

Solární energie

Solární energie

Fotovoltaické systémy, řešení pro optimální využití solární energie


Produkty Fronius Česká republika s.r.o

Společnost Fronius s vlastním výrobním závodem, obchodní centrálou a sítí poboček po celém území České republiky zastupuje špičku v oboru svařovací techniky, solárních zařízení a nabíjecích systémů.

Cílem naší činnosti je nabízet zákazníkům moderní výrobky s vysokou efektivitou, které jsou vždy o krok napřed před očekáváním, čehož se snažíme dosáhnout pomocí intenzivních výzkumů.

Společnost Fronius je tvořena třemi obchodními jednotkami. Obchodní jednotka Fronius Perfect Welding nabízí stroje a příslušenství pro svařování metodami MIG/MAG, TIG, obalená elektroda, plasma, laser. Dále stroje pro ruční, automatizované a robotové svařování. Portfolio přístrojů doplňují služby záručního i pozáručního servisu, kalibrace, prodloužené záruky, odborných školení.

Obchodní jednotka Fronius Solar Energy, která nabízí zasíťované střídače pro fotovoltaické systémy, posouvá hranice energetické nezávislosti v souladu s vizí 24 hodin slunce.

Obchodní jednotka Fronius Perfect Charging vyvíjí moderní nabíjecí systémy pro snížení provozních nákladů v intralogistice.

Neustále rostoucí nároky a požadavky našich zákazníků mohou být splněny za předpokladu neustálého rozvoje technologií a posouvání bariér technického pokroku. Společnost Fronius je toho důkazem.


Slogan: What´s your welding challenge?
Katalog firem:    Ekologické stroje a zařízení,  Elektronické přístroje a komponenty,  Svářecí stroje,  
Štítky: obloukové svařování, solární energie, nabíjecí systémy pro trakční akumulátory, fotovoltaika