PNP FURNITURE, s.r.o.


Krymská 41, Karlovy Vary 360 01

Maloobchod:
-nábytek
-vybavení veškerých interiérů
-byty
-kanceláře
-hotely
-dílny
-archivy
-kartotéky
-zahradní nábytek
-školní nábytek.

Živnost subjektu byla dočasně přerušena.
IČ: 46885323
DIČ: CZ46885323
Okres: Karlovy Vary
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Petr Klán

Sedací soupravy, kancelářský nábytek, dětský pokoj Karlovy Vary, Sokolov.

Sedací soupravy, kancelářský nábytek, dětský pokoj Karlovy Vary, Sokolov.

Nabízíme kompletní služby týkající se prodeje nábytku, jako jsou návrh interiéru bytovým architektem a vypracování projektu návrhu, výroba atypického nábytku, prodej nábytku a bytových doplňků, doprava, donáška, montáž a instalace, záruční i pozáruční servis nábytku a odvoz starého nábytku. Návrh interiéru architektem - dle požadavku zákazníka zajišťujeme vypracování kompletního návrhu interiéru bytovým architektem. Výroba atypického nábytku - výrobou atypického nábytku v naší truhlárně nabízíme širokou škálu výrobků z plošných materiálů různých druhů. Dále Vám můžeme zajistit mimojiné změnu rozměrů či odstínu u mnoha nabízených typizovaných výrobků prodávaných v maloobchodní prodejně. Prodej nábytku a bytových doplňků - snažíme se nabídnout zákazníkovi co nejširší možnosti výběru celého sortimentu nábytku, jako jsou moderní i klasický nábytek do obývacích pokojů, sedací nábytek, křesla, pracovny, dětské a studentské pokoje, ložnice tzn. skříně, postele, zdravotní matrace a rošty, noční i toaletní stolky, komody, dále kuchyně na míru, jídelní stoly, židle a lavice a kancelářský nábytek a židle atd. U většiny sortimentu si zákazník může zvolit sestavu, odstín nebo materiál dle vzorníků. Doprava a donáška nábytku - dopravu a donášku prodávaného nábytku zajišťujeme pomocí soukromého autodopravce dle tarifu. Montáž a instalace - montáž a instalace nábytku provádíme proškolenými montážníky dle tarifu. Záruční a pozáruční servis - na prodávaný nábytek dáváme dle reklamačního řádu záruku 2 roky pokud není uvedeno jinak. Řešení problémů spojených s reklamací zajišťujeme ve spolupráci s výrobci pomocí servisních techniků. Pozáruční servis poskytujeme v rámci možností na vybraný sortiment. Odvoz starého nábytku - zákazník si může u našeho autodopravce objednat odstěhování a odvoz starého nábytku.Další produkty a služby
  • skříně z masivu, ložnicové nábytkové sestavy, přikrývky a polštáře, postele a matrace, noční stolky
  • zakázková výroba nábytku, atypický nábytek, obývací pokoje, nábytek z masivu, vestavěné skříně
  • kožené sedací soupravy, rozkládací pohovky, křesla a taburety, židle a stoličky, čalouněný nábytek
  • šatní skříně, vestavěné skříně, skříňky s boxy, šatníky a knihovny, spížní skříně, policové skříňky
  • plastové židle, ratanová křesla, kovové stolky, lavice a lehátka, plátěné slunečníky, proutěný a teakový nábytek
  • kancelářské židle, kancelářské stoly, PC stoly, šuplíky do kanceláří, kancelářské zásuvky, psací stoly


Související články
Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru
Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 1996. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.


Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků
Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků

V dnešní době se výroba nábytku přizpůsobuje dle požadavků klientů. Na přání Vám vyrobíme vestavěné skříně do ložnice, skříně do obývacího pokoje, sestavíme i celou předsíň nebo vyrobíme kuchyni podle daného prostoru přesně na zakázku.


Kvalitní nábytek na míru vám zajistí truhlářství Hranol
Kvalitní nábytek na míru vám zajistí truhlářství Hranol

Chtěli byste svou chatu, byt nebo kancelář vybavit nábytkem přesně podle vašich představ? Truhlářství a sklenářství Hranol z Ostravy pro vás na míru vyrobí celou kuchyň, podlahu, skříň nebo třeba jen poličku či práh.