Podhrázský Pavel Autoservis Cheb


Vrázova 10, Cheb 350 02

Podnikatel Podhrázský Pavel, se specializuje na veškeré mechanické opravy Vašich vozů. Naše firma sídlí v Chebu.

V našich službách naleznete záruční i pozáruční servis Vašich vozů všech značek, diagnostická měření, veškerý servis klimatizací, testy motorů, měření emisí, pneuservis, odtahová služba a prodej náhradních dílů.

Měříme emise z benzínových a naftových motorů osobních, nákladních automobilů a traktorů.
Výhoda společného areálu s STK
Dle Vašeho přání vyzvedneme Váš vůz, změříme emise, zajistíme provedení STK a vůz Vám přivezeme zpět.

Servis klimatizací - CLIM SERVICE, dezinfekční čištění klimatizací (výparníků i průduchů) suchou i mokrou metodou.

Montujeme tažná zařízení a provádíme inspekční prohlídky všech vozidel.

Můžete využít naší odtahovou službu, Vaše nepojízdné vozidlo odtáhneme a přivezeme přímo do naší firmy kde opravíme Váš vůz a opravené auto Vám vrátíme.

Dbáme na spokojenost našich zákazníků a v tomto oboru máme letité zkušenosti.

IČ: 10339400
DIČ: CZ6401130857
Okres: Cheb
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Pavel Podhrázský

Opravy automobilů, pneuservis,odtahová služba Cheb

Opravy automobilů, pneuservis,odtahová služba Cheb

Autoservis Podhrázský Pavel nabízí opravy automobilů, pneuservis a odtahovou službu. Nabízíme: - záruční a pozáruční servis na osobní a nákladní vozidla - diagnostiku vozidel - opravy a servis klimatizací - montáž tažných zařízení - opravy brz, tlumičů. Pneuservis pro osobní a užitková vozidla, pro vozidla offroad. Nepojízdný automobil odtáhneme k ním do servisu, kde zajistíme opravu. Vlastníme kvalifikovaný, zkušený personál, který se Vám bude plně věnovat.Zajistíme opravu vašeho vozidla v co nejkratším možném čase za rozumné ceny.


Autoservis, veškeré mechanické opravy, inspekční prohlídky, Cheb.

Autoservis, veškeré mechanické opravy, inspekční prohlídky, Cheb.

Náš autoservisnabízí služby: - záruční a pozáruční servis - mechanické opravy (brzdy, řízení, tlumiče apod.) - diagnostická měření a opravy - BOSCH, ATAL, PLANET, PROXIA - osciloskopická měření - testy motorů a dalších veličin. - opravy a kompletní servis klimatizací - CLIM SERVICE - dezinfekční čištění klimatizací (výparníků i průduchů) suchou i mokrou metodou. Montáž tažných zařízení.Inspekční prohlídky všech vozidel. Nabízíme také odtahovou službu.


STK osobních a dodávkových vozidel, pneuservis, odtahová služba, Cheb.

STK osobních a dodávkových vozidel, pneuservis, odtahová služba, Cheb.

Pneuservis pro osobní a užitková vozidla včetně offroad vozů. Odtahová služba -nepojízdné vozidlo odtáhneme do autoservisu k opravě. Výhoda společného areálu s STK. Přípravíme a zajistíme STK osobních a dodávkových vozidel. Na přání vůz vyzvedneme (nepojízdné vozidlo odtáhneme vlastní odtahovou službou), změříme emise, zajistíme provedení STK a vůz přivezeme zpět. Pokud automobil STK nevyhoví a nebude smět vjet na veřejnou komunikaci, převezeme vůz bez rizika v rámci areálu do našeho autoservisu, opravíme jej a zajistíme následnou STK po opravě.


Autoservis, emise, diagnostika, pneuservis, odtah, Cheb, Sokolov.

Autoservis, emise, diagnostika, pneuservis, odtah, Cheb, Sokolov.

Veškeré mechanické opravy Vašeho vozu, záruční a pozáruční servis vozů všech značek,diagnostická měření, testy motorů (osciloskopické), kompletní servis klimatizací a další související služby. Od roku 1990. V autoservisu Podhrázský jste v dobrých rukou vysoce kvalifikovaného, zkušeného a vstřícného personálu. Naší snahou je kvalitně opravit Váš vůz v nejkratším čase, nejlépe v tentýž pracovní den, podle rozsahu práce. Díky tomu pro Vás máme krátké objednací lhůty (0-7 dnů). Běžně na přání vyzvedáváme a vracíme vůz přímo u zákazníka. Při práci využíváme velmi vyspělé technologické zařízení. Stanice měření emisí: -měření emisí z benzínových i naftových motorů osobních, nákladních automobilů i traktorů. I když emise měříme i bez předchozí objednávky, doporučujeme se předem objednat na tel. č. 354 435 930. Pneuservis pro osobní a užitková vozidla včetně offroad vozů. Odtahová služba-nepojízdné vozidlo odtáhneme do autoservisu k opravě.Další produkty a služby
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • asistenční služba při autonehodě, odtah vozidel, převoz nestandardních nákladů, pronájem odtahových zařízení
  • oprava defektů, výměna ojetých kol, kompletní zimní přezutí vozidla, uskladnění ojetých pneumatik, prodej pneumatik
  • stanice technické kontroly, měření emisí, měření výfukových plynů, technické prohlídky automobilů, technické prohlídky motocyklů
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů


Související články
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Nepodceňujte obutí svého automobilu. Se správným výběrem pneumatiky jak pro osobní automobil, tak také například pro lehký nákladní automobil vám pomůže firma CZECH STYLE spol. s.r.o., která prodává pneumatiky různých značek. Pobočky firmy najdete v Praze, Brně a ve Zlíně. Nakupovat můžete pneumatiky také zvlášť na jejich e-shopu.


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje
Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.


Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK
Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK

Pro vaše vozidlo potřebujete servis osobních a užitkových vozů, díky kterému najdete všechny potřebné služby na jednom místě a to od autoservisu až po pneuservis a prodej náhradních dílů a provedení STK. Přesně takové podmínky svým klientům poskytuje firma AMB servis s.r.o.