REFIL, spol. s r.o.


Přemilovická 135, Karlovy Vary - Sedlec 360 01

Firma REFIL, spol. s r.o. se již řadu let soustředí na vývoj a výrobu filtračních polomasek pro ochranu dýchacích orgánů. Při výrobě respirátorů kladem důraz na kvalitní zpracování a vysoký komfort při použití. Naše produkty jsou vyvinuty pro použití i v nejnáročnějších pracovních podmínkách a splňují veškeré legislativní požadavky. Sídlíme v Karlových Varech, místní část Sedlec.

Výroba, velkoobchod, distribuce, prodej:
- filtrační polomasky pro ochranu dýchacího ústrojí
- ochranné respirátory
- filtrační masky skládací, tvarované
- ochranné obličejové polomasky s aktivním uhlím
- masky k ochraně proti pevným částicím, kapalným aerosolům.

Díky kvalitě našich produktů máme řadu spokojených zákazníků, nejen v České republice, ale i v řadě evropských zemí.

Filtrační polomasky jsou vyráběny ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č.21/2003 Sb., které je v souladu s evropskou směrnicí č.89/686/EHS, ve znění směrnic č. 93/68/EHS a č.96/58/EHS.

Naše výrobky jsou certifikovány a vyráběny ve shodě s harmonizovanou normou EN 149:2001 "Ochranné prostředky dýchacích orgánů - Filtrační polomasky k ochraně proti částicím - Požadavky, zkoušení a značení".

IČ: 48364215
DIČ: CZ48364215
Okres: Karlovy Vary
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: RNDr. Hana Česáková

Filtrační polomasky, respirátory pro ochranu dýchacího ústrojí

Filtrační polomasky, respirátory pro ochranu dýchacího ústrojí

Filtrační polomasky, respirátory pro ochranu dýchacího ústrojí před pevnými a kapalnými částicemi, pro použití v náročných provozech vyrábí společnost REFIL, spol. s r.o.Další produkty a služby
  • ochranné přilby, pracovní rukavice, ochranné brýle, svařovací kukly, svařovací štíty, chrániče sluchu, ochranné roušky, prodej respirátorů, filtrační polomasky, pracovní zástěry


Související články
Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků
Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků

Pracovní oděvy, obuv a další pomůcky jsou nedílnou součástí veškerých pracovních úkonů. Takové oděvy a pomůcky poskytují určité pohodlí, komfort, šetření oblečení, které máte na běžné nebo sváteční nošení, ale i bezpečnost. A právě o tento komfort se stará společnost OSAPO, s.r.o. s působením v Libereckém kraji.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Ochranné pracovní pomůcky
Ochranné pracovní pomůcky

Firma TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o. nabízí široký sortiment pro všechna odvětví průmyslné i řemeslné výroby. Mezi naše zákazníky se řadí firmy stavební, strojírenské, energetické, chemické, potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře.


Široký sortiment materiálů, nářadí i pracovních pomůcek
Široký sortiment materiálů, nářadí i pracovních pomůcek

Pustili jste se do stavění nebo rekonstrukce a potřebujete nejen veškerý stavební materiál, ale také další příslušenství jako třeba nářadí, pracovní oděvy nebo ochranné pomůcky? Vaše stavba půjde od ruky nejen díky stavebnímu materiálu a příslušenství, ale také díky odbornému poradenství, které vám pomůže vybrat správně. A takové služby včetně sortimentu poskytuje společnost TOMIreko, s.r.o. se sídlem v Třebíči.