HOTEL EVROPA Baláž Ervín


Antonínova výšina 2, Františkovy Lázně 351 01

Hotel
-ubytování

IČ: 10340840
DIČ: CZ400907737
Okres: Cheb
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Garni hotel Evropa Františkovy lázně.

Garni hotel Evropa Františkovy lázně.

Nabízíme příjemné ubytování v nádherném prostředí lesního zámečku – garni Hotelu Evropa s kapacitou 9 pokojů a 18ti lůžek, vhodné pro lázeňské hosty, turisty, rodiny s dětmi i s domácími mazlíčky a zamilované páry. Hotel se nachází v klidném prostředí 2km od centra Františkových Lázní. K standardnímu vybavení pokojů patří plasmová televize, manželské postele, sprchový kout, wc, rádio, CD přehrávač. K nadstandardním službám, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování patří hlídané parkoviště, wifi připojení k internetu, nonstop bar, letní terasa s krásným vyhledem do přírody. Františkovy Lázně jsou malé útulné město s přírodními léčivými prameny. V současné době je aktivně využíváno 23 pramenů. Františkovy Lázně byly založeny 27. dubna 1793 jako Ves císaře Františka a jsou pojmenovány podle císaře Františka I. V roce 1992 byly vyhlášeny památkovou rezervací. Symbolem Františkových Lázní je socha malého chlapce, který v ruce drží rybu. K soše Františka se váže legenda, podle níž každá žena, která se dotkne palce na levé noze otěhotní.


Garni hotel Františkovy Lázně.

Garni hotel Františkovy Lázně.

Nabízíme příjemné ubytování v nádherném prostředí lesního zámečku – garni Hotelu Evropa s kapacitou 9 pokojů a 18ti lůžek, vhodné pro lázeňské hosty, turisty, rodiny s dětmi i s domácími mazlíčky a zamilované páry. Hotel se nachází v klidném prostředí 2km od centra Františkových Lázní. K standardnímu vybavení pokojů patří plasmová televize, manželské postele, sprchový kout, wc, rádio, CD přehrávač. K nadstandardním službám, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování patří hlídané parkoviště, wifi připojení k internetu, nonstop bar, letní terasa s krásným vyhledem do přírody. Františkovy Lázně jsou malé útulné město s přírodními léčivými prameny. V současné době je aktivně využíváno 23 pramenů. Františkovy Lázně byly založeny 27. dubna 1793 jako Ves císaře Františka a jsou pojmenovány podle císaře Františka I. V roce 1992 byly vyhlášeny památkovou rezervací. Symbolem Františkových Lázní je socha malého chlapce, který v ruce drží rybu. K soše Františka se váže legenda, podle níž každá žena, která se dotkne palce na levé noze otěhotníDalší produkty a služby
  • ubytování a salonky, firemní akce, rodinné oslavy, pořádání konferencí, obchodní jednání
  • studená kuchyně, teplá kuchyně, občerstvení s posezením, možnost cateringu, společenské akce


Související články
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí
Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.