PLAMET s.r.o. Kódovací zámky výroba Klatovy


č. 52, Velké Hydčice 341 01

Společnost PLAMET s.r.o. z Velkých Hydčic se zabývá montážemi pro výrobní kooperaci v oboru konfekce kabelů a montáže kabelových forem a montáž zámků pro firmu Sudhaus.
Společnost založili tři společníci roku 1992.

V roce 2011 jsme naší nabídku rozšířili o montáž teleskopických držadel pro cestovní kufry značky Rimowa. Této společnosti také dodáváme držátka a kolečka.

V nynější době se především zabýváme výrobou:
- různé druhy zámků a držátek a kufry
- zámky na popelnice, skříňky s kódem a kufry Fimosa, Samsonite
- kolečka na kufry
- díly pro automobilový průmysl Audi, BMW
- hustoměry na chladící kapalinu do automobilových chladičů

Dále mezi naše výrobní možnosti můžeme zařadit montáže plastových a kovových dílů, tampónový potisk a sítotisk nebo úpravy povrchu laserem.

V našem e-shopu naleznete:
- popelnicové zámky
- poštovní schránky s kódovacím zámkem
- kódovací zámky (kombinace kódu a klíče)
- zámky na brašny, kufry a kabelky
- panty na kabelky, kufry a krabičky.

IČ: 45359750
DIČ: CZ45359750
Okres: Klatovy
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Zdenka Vlčková

S kódovými zámky získáte kvalitní zabezpečení s jednoduchou obsluhou

S kódovými zámky získáte kvalitní zabezpečení s jednoduchou obsluhou

Potřebujete inteligentní řešení zabezpečení skříněk, poštovních schránek, kufrů, popelnic nebo kancelářského nábytku? Spolehněte se na moderní způsob bez použití klíčů. Kódové zámky zaručují nejlepší ochranu vašeho majetku a mají široké využití.


Bezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, Klatovy

Bezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, Klatovy

Už více než 20 let se staráme o vaši bezpečnost. Kdo jsme a co děláme? Jsme společnost Plamet a zabýváme se výrobou bezpečnostních kódovacích zámků. Naše zámky využijete například při jejich aplikaci na cestovní kufry. Dodáváme totiž zámky přímo firmám Rimowa a Samsonite, které se zabývají výrobou cestovních kufrů. Naše bezpečnostní zámky ale využijete i při jiných příležitostech. Jsou třeba ideální k instalaci na popelnici či na skříňky s kódovacím mechanismem umístěných buď na soukromých či veřejných místech. Vyrábíme několik druhů bezpečnostních kódovacích zámků, ke kterým dodáváme také příslušenství, jako kryt na dřevo nebo na plech či zavírací plech rovný nebo zahnutý. Navštivte náš e-shop a vyberte si zámek přesně pro vaše potřeby. A jak naše bezpečnostní zámky fungují? Najdete na nich 3 číselníky, s kterými můžete vytvořit mnoho číselných kombinací. Nastavte si svůj kód a nedejte zlodějům jedinou šanci. Myslíme na vše, takže máme i náhradní plán v případě zapomenutí hesla. K odemčení zámku slouží klíček, díky kterému si můžete nastavit novou kódovou variaci. Klíček dodáváme ale pouze k vybraným typům bezpečnostních zámků. Některé jsou tak nedobytné, že při zapomenutí hesla už zůstane zámek navždy uzavřený. Společnost Plamet má v oblasti výroby bezpečnostních zámků bohaté zkušenosti. Jsme držiteli mnoha výrobních certifikátů. Sídlem naší firmy jsou Horažďovice, které najdete v blízkosti Strakonic.


Kodované zámky

Kodované zámky

Vyrábíme kódové zámky pro skříňky a kufry, speciální zámky na popelnice, (lze objednat již osazené na plastových popelnicích), díly pro autoprůmysl. Nabízíme dekorativní úpravu povrchu laserem nebo tampónovým tiskem a sítotiskem.


Výroba galanterního kování okr. Klatovy.

Výroba galanterního kování okr. Klatovy.

Výroba: -zámky na koženou galanterii -zámky a kování -popelnicové kodovací zámky na skříňky -zámky, držátka na školní aktovky, kufry, zavazadla, tašky -ovládací tlačítka pro dveřní systémy prostředků hromadné dopravy -kabely, kontakty, konektory a propojky -zámky kódovací na plechové skříňky -plastové a kovové součástky pro automobilový průmysl. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Kódové zámky do skříní a kufrů Velké Hydčice

Kódové zámky do skříní a kufrů Velké Hydčice

Vyrábíme různé typy zámků a držátek na kufry, zámky na popelnice, zámky na skříňky s kódovacím mechanismem, kolečka a zámky na kufry. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • zámečnická výroba, bezpečnostní závory, cylindrické vložky, petlice a řetězy, druhy zámků, dveřní kování
  • spojovací materiál, hřebíky a šrouby, vruty a matice, železářské zboží, hmoždinky a podložky
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů


Související články
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky
Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Vilém Mach je firma, která vyrábí nejen celé betonové stavebnice pro připojení na plyn a na elektřinu, ale také disponuje širokým sortimentem v oblasti dvířek a dalších doplňků nebo samotných skříní, které se pro tato odvětví používají.


Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje
Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.