INGOMAT, spol. s r.o.


Železniční 2650/11, Plzeň 326 00

Velkoobchod, maloobchod, prodej se spojovacím materiálem.
Šrouby:
-závrtné, s okem, závěsné, stavěcí
-s válcovou hlavou
-s válcovou zapuštěnou hlavou
-do plechu
-samozávrné(TEKX)
-vratové.
Šrouby speciální:
-pluhové
-lavicové
-křídlaté
-do drážek
-napínací.
Šrouby se šestihrannou hlavou:
-s metrickými závity
-s jemnými závity
-s nemetrickými závity
-konstrukční.
Šrouby s vnitřním šestihranem.
-s válcovou hlavou
-s nízkou válcovou hlavou
-s půlkovou válcovou hlavou
-se zapuštěnou válcovou hlavou
-stavěcí.
Závitové tyče:
-délky 1, 2, 3 metry
-s metrickými závity
-s jemnými závity
-s trapézovými závity.
Matice šestihranné:
-s metrickými závity
-s jemnými závity
-s nemetrickými závity
-nízké, vysoké
-prodlužovací
-korunové
-korunové nízké
-navařovací
-uzavřené, kloboukové
-samozajišťovací, samojistné.
Matice křídlavé, závěsné, kruhové:
-s metrickými závity
-s trapézovými závity.
Podložky:
-pro šrouby se šestihrannou hlavou
-velkoplošné, konstrukční, pérové
-ozubené, vějířové
-čtyřhranné, klínové.
Vruty:
-se zápustnou hlavou a křížovou drážkou nebo TORX
-s půlkulatou hlavou a křížovou drážkou, nebo TORX se
šestihrannou hlavou.
Zajišťovací materiál:
-kolíky, nýty, čepy, závlačky
-ségrové kroužky, třmenové kroužky.
Kotevní materiál:
-plastové hmoždinky
-zatloukací hmoždinky
-ocelové kotvy
-chemické kotvy
-hřebíky stavební.
Výrobky z materiálů:
-v pevnostních třídách 4.6, 5.6, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9
-z nerezových ocelí A1, A2, A4.
-z mosazi.
Povrchové úpravy:
-bez povrchové úpravy
-galvanické pokovení (ZN, Ni).

Krátké dodací lhůty, vstřícné jednání.

IČ: 64831604
DIČ: CZ64831604
Okres: Plzeň-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Pavel Holý

Šrouby prodej -Plzeň

Šrouby prodej -Plzeň

Šrouby a další výrobky pro Vás připravila firma INGOMAT, spol. s r. o. Nabízíme Vám široký sortiment: - kolíků válcových, kuželových, kalených, pružných, s vnějším i vnitřním závitem i rýhované - nýtů s hlavou půlkulovou, zápustnou, plochou a šroubové hřeby - pojistné kroužky třmenové, pro hřídel i díru. Také tu pro Vás máme sadu per a závlaček. Pro povrchovou úpravu všech závitových komponentů používáme zinek, měď, nikl, chrom, kadmium, stříbro a cín. Lesk výrobku je buďto matný, pololesklý, lesklý či vysoce lesklý. Pro objednání volejte na telefonní číslo 377 442 800, nebo navštivte naší kamennou prodejnu. Jsme tu pro Vás každý všední den od 7:00 do 15:30.


Šrouby, matice i další spojovací materiály - Plzeň

Šrouby, matice i další spojovací materiály - Plzeň

Šrouby a matice všude, kam se podíváte? Tak přesně tak by se dala charakterizovat nabídka společnosti Ingomat. Jsme velkoobchod a maloobchod se spojovacími materiály a již řadu let dodáváme nejrůznější šroubky, matky a vruty zákazníkům v Plzni i okolí. Spojovací materiály jsou totiž naše parketa. Chcete zajistit, aby vše drželo tam kde má? Pak nakupujte spojovací materiály u společnosti Ingomat. Výběr je u nás opravdu široký. Kromě standardních šroubů u nás totiž seženete také další druhy šroubů, jako jsou závrtné, napínací či stavěcí šrouby. Stačí si vybrat, který typ šroubů právě potřebujete. Spojovací materiály Plzeň – jaké další pomocníky u nás najdete? Kromě rozličných šroubů u nás najdete také například: - Matice - Podložky - Vruty - Kolíky - Nýty - Pojistné kroužky Nabídka spolčenosti Ingomat je skutečně vysoká. Také v případě, že máte specifické přání a z nabídky spojovacích materiálů si nevybere, jsme tu však pro vás. Zákazníkům z celého plzeňského kraje totiž nabízíme nejen velkoobchodní a maloobchodní prodej spojovacích materiálů, ale také výrobu na zakázku přesně dle dodaných výkresů. Každé vaše přání je tak předem splněno, stačí nám dodat potřebné parametry a vyrobíme vám šroubky, matice i další spojovací materiály přesně na míru.


Šrouby a spojovací materiál s širokým uplatněním (Plzeň)

Šrouby a spojovací materiál s širokým uplatněním (Plzeň)

Šrouby, vruty, matice, Železniční ulice. To je velkoobchod a maloobchod INGOMAT v Plzni. Nabízíme vám širokou škálu spojovacího a upevňovacího materiálu, který využijete ve všech průmyslových oblastech. Ve firmě INGOMAT víme, že právě zdánlivé maličkosti často rozhodují o funkčnosti a bezpečnosti celého stroje. Nabízíme vám proto pouze osvědčené šrouby a další spojovací materiály, které vyhovují předepsaným normám. Náš sortiment tak vyhoví v náročném průmyslovém provozu i v domácí dílně. V našem obchodě se snažíme vyhovět všem vašim potřebám a požadavkům. Proto pro vás máme hned několik různých druhů šroubů, kromě standardních typů u nás tak najdete také například: - Šrouby pluhové - Šrouby napínací - Šrouby křídlaté - Šrouby s metrickými závity - Šrouby s válcovou hlavou Pokud požadovaný typ, nebo rozměr není skladem, zajistíme objednání přesně dle Vašeho požadavku. Umíme zajistit i netypické „výkresové“ šrouby. Velkoobchod a maloobchod INGOMAT ovšem nenabízí pouze šrouby, vruty, matice. Máme pro vás také stavební hřebíky, podložky, či tesařské kování. Seženete u nás také veškeré potřebné příslušenství v podobě nejrůznějších hmoždinek, nýtů a pojistných kroužků. Vše co budete pro úspěšnou montáž potřebovat, tak jednoduše nakoupíte na jednom místě, a to v obchodě INGOMAT.


Prodej šroubů, velký výběr,  Plzeň.

Prodej šroubů, velký výběr, Plzeň.

Šrouby: -závrtné, s okem, závěsné, stavěcí -s válcovou hlavou -s válcovou zapuštěnou hlavou -do plechu -samozávrné(TEKX) -vratové. Šrouby se šestihrannou hlavou: -s metrickými závity -s jemnými závity -s nemetrickými závity -konstrukční. Šrouby s vnitřním šestihranem. -s válcovou hlavou -s nízkou válcovou hlavou -s půlkovou válcovou hlavou -se zapuštěnou válcovou hlavou -stavěcí. Šrouby speciální: -pluhové -lavicové -křídlaté -do drážek -napínací. Více informací viz. níže.


Kotevní a zajišťovací materiál Plzeň.

Kotevní a zajišťovací materiál Plzeň.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -zajišťovací materiál -kotevní materiál -šrouby standardní, ostatní -matice, podložky -vruty, hřebíky, kolíky, nýty, pojistné kroužky, pera, závlačky -kotvy, hmoždinky, doplňky. Pokud chcete vyrobit nějaký specifický spojovací materiál na zakázku, můžete nás kontaktovat emailem na adresu obchod@ingomat.cz a nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Výroba na zakázku je zaměřena na specifické či upravené zboží, než je běžně dostupné. Může jít například o normovaný produkt, ale v délce, která v normě není, či v jiném materiálu. Více na našich www stránkách.


Kotevní chemie, tesařské kování, brusné kotouče, vrtáky, nerez vruty, Plzeň.

Kotevní chemie, tesařské kování, brusné kotouče, vrtáky, nerez vruty, Plzeň.

Další sortiment, který je v současné době v naší nabídce: Hřebíky: - stavební dle ČSN 022825 Chemie: - kotevní chemie: kartuše VM - SF Vrtáky: - pro vrtání - do betonu, do kamene - DIAGER - SDS-plus pr. 6 - 20 mm - ULTRA - válcová stopka pr. 6 - 20 mm - Vrtáky do kovu HSS do pr. 13 mm Sadové závitníky a závitová očka od M3 - M20 Vruty pro dřevostavby se zap. a plochou hlavou pr. 8 - pr. 10 mm délka = od 80 do 300 mm Nerez vruty do exotických dřevin Čtvercové a obdélníkové záslepky pro jeklové profily Tesařské kování Rozbrušovací kotouče a brusné kotouče Tyrolit. Více informací viz. níže.


Spojovací materiál Plzeň.

Spojovací materiál Plzeň.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -spojovací materiál -šrouby -šrouby speciální -šrouby se šestistrannou hlavou -šrouby s vnitřním šestihranem -matice šestihranné, křídlové, závěsné, kruhové -závitové tyče -vruty -podložky.


Zajišťovací materiál Plzeň.

Zajišťovací materiál Plzeň.

Prodej zajišťovacího materiálu: -kolíky, nýty, čepy, závlačky -ségrové kroužky, třmenové kroužky.


Desta

Desta

nabízíme k odprodeji vysokozdvižný vozík Desta VZV BVHM 1321. Rok výroby 1981, provozní hodiny: 1100. Cena 25.000,- KčDalší produkty a služby
  • prodej strojních součástek, matice a šrouby, hmoždinky, závitové vložky, šrouby s okem, spojovací kotvy


Související články
Prodej hliníkových a nerezových profilů
Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.


Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín
Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín

Prodejnu spojovacích materiálů můžete najít u Kolína, konkrétně se jedná o pobočku v Kutné Hoře, firma Ivana Košátková. Hledáte partnera v oblasti spojovacích materiálů? Šrouby, matice, podložky, tesařské kování, nýty, nýtovací kleště, hřebíky to vše a ještě mnohem více najdete právě zde.


Stavba ocelové konstrukce a opláštění - celá Morava
Stavba ocelové konstrukce a opláštění - celá Morava

Na velké ocelové konstrukce je tady firma KAMAX - METAL s.r.o., která se zaměřuje na výstavbu ocelových konstrukcí a jejich opláštění. Společnost má dlouholetou tradici a mnoho cenných zkušeností a proto dokáže svým zákazníkům poskytnout pouze kvalitní a profesionální přístup. Zaměřuje se také na kovoobrábění a prodej hutního materiálu či spojovacích prvků.


Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž
Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž

O jakou oblast e-shopu se bude jednat? Její strůjcem je společnost Meesenburg s.r.o., která má tradici dlouhých 250 let a je úzce spjata s německým městem Flensburg. E-shop nabízí široké a rozsáhlé portfolio výrobků, které zohledňuje potřeby různých odvětví a zahrnuje okenní a dveřní kování, nářadí, profily, těsnění, zabezpečovací systémy a ještě mnohem více.