VIKO Plzeň spol. s r.o. Výpočetní a zdravotnická technika Plzeň


Radyňská 27, Plzeň 326 08

Naše společnost VIKO Plzeň spol. s r.o. se zabývá prodejem výpočetní a zdravotnické techniky, stavebních materiálů, drátů a vodičů.

Dále poskytujeme servis pro VT. Máme odborně vyškolený personál, který disponuje širokou škálou diagnostických a servisních prostředků. Především se zaměřujeme na opravy monitorů, spínaných zdrojů apod. Také poskytujeme odborné konzultace ohledně PC. K dispozici máme obsáhlý archiv technické dokumentace a programové podpory.

Pro uspokojení všech zákazníků se naše produkty snažíme nabízet minimálně ve dvou cenových skupinách. Díky tomu náš obrat postupně roste a můžeme naši nabídku rozšířit o další produkty.

V současné době nabízíme zboží těchto značek: AOPEN, ACER PERIPHERALS, ADAPTEC, APC, EPSON, HP, IBM, IOMEGA, MATROX, MICROSOFT, PANDUIT, PCCHIPS, PLANET, QUANTUM, TEAC, 3COM, 3DFX.

Díky dobrým vztahům s našimi dodavateli jsme schopni splnit přání zákazníků a dodat sortiment i jiných značek ve velmi krátkém období za přijatelné ceny.

IČ: 40525562
DIČ: CZ40525562
Okres: Plzeň-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kohout

Prodej výpočetní techniky Plzeň

Prodej výpočetní techniky Plzeň

VIKO Plzeň spol. s r.o. nabízí maloobchodní a velkoobchodní prodej počítačů a jejich komponent především od firem ACER, APC, EPSON, HP, IBM, MICROSOFOT a PLANET. V oblasti výpočetní techniky zajišťujeme servis nebo odborné konzultace. V našem e-shopu naleznete: - grafické karty - HDD - chladiče - kabely - klávesnice, myši, tablety - mechaniky (DVD, Blu-ray) - monitory - multimédia (projektory, reproduktory, sluchátka, mikrofony, TV karty, tunery, web kamery, zvukové karty) - notebooky, stolní PC - paměti - procesory - servery - síťová zařízení - software - tiskárny - UPS. Vyberete si u nás ze široké nabídky výpočetní techniky. Těšíme se na Vaši návštěvu.Další produkty a služby
  • distribuce elektrických spínačů, prodej elektropříslušenství, prodej elektrických zásuvek, příslušenství pro průmyslové použití
  • prodej kopírek, značkové tiskárny, kvalitní skenery, skartovací stroje, počítačové monitory, stolní počítače, počítačové komponenty
  • zdravotnická technika, operační stoly a světla, přístroje pro rehabilitaci, interní medicína, kardiologie a gynekologie


Související články
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Vysoce kvalitní a spolehlivé elektroměry i veškeré služby související s jejich výrobou, prodejem a provozem najdete na jednom místě - u společnosti KRALgroup. Tato firma nabízí elektroměry na lištu DIN, speciální elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, systémy energetického managementu, měření energií i aplikaci systémů energetického managementu a mnohé další.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty
Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty

Společnost EPRO Trutnov s.r.o. je specializovaným velkoobchodem a maloobchodem s elektroinstalačním materiálem. Sortiment zboží zahrnuje od A do Z všechen potřebný materiál, široký sortiment výrobků, příslušenství a dokonce i služeb formou poradenství nebo provedených elektromontáží.


Plošné spoje a kabelové svazky – zakázková výroba od DURANGO electronic
Plošné spoje a kabelové svazky – zakázková výroba od DURANGO electronic

Sháníte-li firmu, která vám na zakázku vyrobí nejrůznější kabely, kabelové svazky a plošné spoje, kontaktujte společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně. Zakázkovou výrobou elektroniky se zabýváme už více než 20 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, které nyní uplatňujeme při řešení a zpracovávání zakázek.