Vladimír Kopčáni


Merhautova 2, Brno 613 00

Oční optika.
Prodej:
-zhotovujeme brýle na lékařský předpis i bez předpisu
-vyšetření zraku
-aplikace kontaktních čoček
-brýlové čočky od renomovaných výrobců (Zeiss, Rodenstock, Essilor, Omega)
-velký výběr brýlových obrub v příznivých cenách
-pouzdra na brýle
-šňůrky, řetízky
-čistící prostředky na brýle
-sluneční brýle
-lupy, zvětšovací pomůcky
-roztoky na kontaktní čočky
-přijímáme platební karty, možnost platby dárkovými poukázkami Sodex a Ticket Benefit.

Služby:
-veškeré opravy a úpravy brýlí
-čištění brýlí ultrazvukem
-poradenské služby.

Provozovna další:
-nám.Míru 119, 666 01 Tišnov, tel 549410380

IČ: 65781783
DIČ: CZ6405240534
Okres: Brno-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Vladimír Kopčáni

Kontaktní čočky, dioptrické brýle, oční optika Brno

Kontaktní čočky, dioptrické brýle, oční optika Brno

Kontaktní čočky, dioptrické brýle, oční optika Brno. Sluneční brýle: -jsou nezbytnou ochranou zraku před slunečním zářením, ve volném čase a také často slouží jako módní doplněk. -při výběru Vám odborně poradíme -výběr není jen otázkou vkusu, mají i své funkční určení -pro řidiče, rybáře či piloty jsou určeny brýle s polarizačními skly-zajišťují lepší a jasnější vidění. Prodej značek: -Solano -Blue Point -3Guys -Envy aj. Kontaktní čočky: -jsou alternativou k dioptrickým brýlím -použití jak na běžné nošení tak i příležitostní např.: při sportu -kontaktní čočky:denní, čtrnáctidenní, měsíční -roztoky na kont. čočky. -aplikujeme kontaktní čočky. Dioptrické brýle: -přijímáme poukazy na brýle všech zdravotních pojišťoven -provádíme odborné vyšetření -k vyšetření používáme refraktometr Shin-Nippon Accurev K9001 a štěrbinovou lampu Zeiss -výběr minerálních skel a plastů -tvrzený plast, plast s antireflexem -brýlové čočky jednoohniskové, bifokální, multifokální -záruční i pozáruční opravy. BRÝLOVÉ OBRUBY Prodej značek: -Menrad -Charmant -Jaguar -Davidoff -Jump Up -Jaggy, -Eye Binde -Marcolin -Eklisse -Angelo Futuro -Okula Používáme skla: -Omega Optix -Dioptra -Rodenstock -Nikon -Hoya aj.


Oční optika Brno

Oční optika Brno

Oční optika Kopčáni Brno. Prodej: -dioptrické brýle, brýlové obruby, obroučky značek: Menrad, Charmant, Jaguar, Davidoff, Jump Up, Jaggy, Eye Binde, Marcolin, Eklisse, Angelo Futuro, Okula -kontaktní čočky, denní, čtrnáctidenní, měsíční -sluneční brýle, s polarizačními skly, značek:Solano, Blue Point, 3Guys, Envy. Služby: -měření zraku -zhotovujeme brýle na lékařský předpis i bez předpisu -záruční i pozáruční opravy.


Sleva 30% na brýlové obruby

Sleva 30% na brýlové obruby

Sleva 30% na všechny brýlové obruby při zakoupení plastových čoček s antireflexem.Další produkty a služby
  • zhotovení brýlí na předpis, dioptrické a sluneční brýle, kontaktní čočky, měření zraku, optické zboží


Související články
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik, která sídli v centru Liberce.


Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží
Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.


Pravidelné měření zraku odhalí nemoci včas
Pravidelné měření zraku odhalí nemoci včas

Kdyby se vás někdo zeptal, jaký z 5 smyslů je pro vás ten nejdůležitější, který byste vybrali? Většina z nás by odpověděla zrak. Ne vždy se ale k našemu nejdůležitějšímu smyslu chováme tak, jak by zasluhoval. Nestačí jen zařadit do svého jídelníčku mrkev, důležité jsou také pravidelné návštěvy očního lékaře.


Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce
Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří zrak a provedou potřebné vyšetření očí.