SEMIRAMIS, spol. s r.o.


Košinova 9, Brno 612 00

Návrhy, realizace, zahrady okrasné zeleně na klíč, vč. architektonického návrhu:
-jednotlivé práce (rekonstrukce trávníků, výsadba keřů a stromů i vzrostlých)
-pokládka předpěstovaných travních koberců
-stavby na klíč (okrasné zahrady, parky)
-střešní zahrady:
-statické posouzení nosnosti střešní konstrukce
-návrh, dodávka vhodné hydroizolace
-dodávka vegetačních vrstev včetně rostlin
-montáž zavlažovacího systému (RAIN BIRD a jiné) pro fotbalová hřiště a golfová hřiště:
-mobilní agrozávlahy pro zemědělce
-zavlažování vinic a sadů (kapénková závlaha)
-výzdoba interiérů rostlinami živými nebo umělými, popř. sušená aranžmá
-dodávka vhodné keramiky
-soukromé zahrady
-veřejná zeleň.

IČ: 47901110
DIČ: CZ47901110
Okres: Brno-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jindřich Bednařík

Střešní zahrady, Morava

Střešní zahrady, Morava

Střešní zahrady, Morava. Zrealizujeme Vám střešní zahradu. Vhodné pro domy bez zahrady. Kromě estetického důvodu jsou střešní zahrady velmi přínosné z hlediska ochrany konstrukce střechy a tepelné izolace. Dála pak tlumí hluk a produkuje kyslík. Lokalita: Morava.


Outdoor fitness, Brno

Outdoor fitness, Brno

Outdoor fitness, Brno. SEMIRAMIS, Brno Vám zrealizuje outdoor fitness. Jedná se o pohybovou aktivitu spojenou s pobytem v přírodě. Zajistíme: -zpracování architektonického návrhu umístění -dovoz posilovacích strojů -osazení strojů v terénu -konečná zahradní úprava včetně případné výsadby.


Závlahy, Brno

Závlahy, Brno

Společnost SEMIRAMIS Brno navrhuje a realizuje zavlažovací systémy: -zavlažování zahrad u rodinných domů -zavlažování veřejných ploch -závlahy sportovních ploch -agrozávlahy -mikrozávlahy ve sklenících a interiérech.


Návrhy, realizace zahrad, Brno, jižní Morava

Návrhy, realizace zahrad, Brno, jižní Morava

Firma SEMIRAMIS, Brno se zabývá návrhy a realizací okrasné zeleně: -projekce a realizace zahradních úprav -rekonstrukce stávající zeleně -střešní zahrady -zakládání trávníků výsevem -pokládání travnatých koberců -kácení a prořezávání okrasných a ovocných stromů a keřů -údržba zeleně -interiérová zeleň. Realizace okrasné zahrady „na klíč“. Oblast: jižní Morava.Další produkty a služby
  • revitalizace zeleně, sadové úpravy, ošetření stávajících dřevin, výsadba stromů a keřů, ošetření trávníku
  • realizace veřejné zeleně, projekty okrasných zahrad, koupací jezírka, montáž automatického zavlažování
  • doručování květin, individuální kytice, svatební kytice, smuteční kytice, originální kytice, realizace květinové výzdoby
  • úprava zahrad, design zahrad, zahradní rostliny, zahradní technika, prodej stromků, prodej ovocných stromů, prodej květin, prodej semen, prodej okrasných rostlin


Související články
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny
Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny

Do každé zahrady, ale třeba také na terasy a balkony neodmyslitelně patří krásné květiny. V Zahradnictví Petro Mělník je najdete! Pěstujeme a prodáváme zahradní, balkonové, ale i pokojové rostliny a bylinky. Vybrat a koupit si je můžete v samoobslužném skleníku na Mělníku nebo na našem e-shopu.


Zahradnictví Jiří Hruška - ovocné a okrasné školky Velim
Zahradnictví Jiří Hruška - ovocné a okrasné školky Velim

Každý milovník zeleně, ovocných nebo okrasných stromů a každý správný zahrádkář si určitě vyberete z širokého sortimentu, které nabízí Zahradnictví Jiří Hruška – Velim. V tomto místě naleznete také jejich prodejnu.


Pěstovat lesní sazenice a stromky za účelem prodeje má smysl
Pěstovat lesní sazenice a stromky za účelem prodeje má smysl

Mít ve svém okolí alespoň kousek přírody je vždy příjemné, ať už žijete ve městě nebo na vesnici. Sednout si ve vaší obci na lavičku do parku, které příjemně stíní okolní stromy, to může být idylka pro nejednoho z nás. Tyto stromy mohou pocházet od firmy Proplant Group, která se pěstování a prodeji lesních sazenic věnuje, čímž pomáhá zušlechťovat a kultivovat okolí kolem nás. Sazenice stromků jsou pěstovány klasickým způsobem, a to buďto jako semenáčky, podřezané či školkové sazenice. Zájemci o stromky, jimiž jsou většinou obce a města, ale i soukromé osoby, si tedy mohou vybrat dle vlastního požadavku a doporučení odborníků. Nejčastěji jsou pak sazenice a stromky využívány k výsadbě lesů.