Dusíkova 3
Brno - Lesná 638 00
tel.: +420 601 560 542
email: imi@imi.cz

KONTAKT
VíCE >

výroba reklamních předmětů s potiskem Brno, Praha, Ostrava reklamní tašky, textil potisk

Sídlo firmy, iMi Partner, a.s. +
DALŠÍ
FOTKY
Reklamní předměty výroba a prodej:
Značkové reklamní předměty a jejich výroba Brno, Praha, Ostrava, Plzeň, Liberec.

Vyberte si z našeho online katalogu, který obsahuje tisíce položek. Mezi nejoblíbenější patří:

Reklamní textil - trička, polokošile, košile, mikiny svetry vesty, bundy čepice. Vše samozřejmě s potiskem, nebo reklamní výšivkou vašeho loga nebo názvu firmy.

Reklamní kancelářské a psací potřeby s potiskem - rádia, přehrávače, hodinky hodiny, meteostanice, bloky, zápisníky, reklamní kalendáře a diáře s potiskem či vizitkáře.

Reklamní deštníky, nože, baterky...

iMi Partner je exkluzivním dodavatelem outdoorové značky Schwarzwolf, která vám zajistí pohodu v přírodě díky kvalitním bundám, mikinám, tričkám atd... Jde vždy o vysoce funkční oblečení, té nejvyšší kvality. Dále pak nemohou chybět nože baterky čelovky atd - kde všude můžete mít logo své společnosti. Tyto kvalitní výrobky jsou velmi hodnotným dárkem pro skutečně náročné klienty.

Využijte také reklamních předmětů do kanceláře jako jsou psaní potřeby, vizitkáře, hodiny, meteostanice, bloky, zápisníky, diáře, kalendáře s potiskem. Mohou posloužit jako dárek vašim zákazníkům, nebo můžete profesionalizovat vaše vnitropodnikové prostředí a posílit tak interní vnímání vaší značky.

3D reklamní předměty v dnešní době poskytují nekonečné možnosti výběru a právě to se také často stává největším problémem - vybrat ty správné produkty. iMi Partner je na trhu už více než 20 let a v současné době máme skladem desetitisíce produktů. S výběrem těch správných předmětů přímo pro vás vám rádi pomůžou naši obchodní zástupci, kteří naši nabídku kompletně znají a mohou tak vaši pozornost zaměřit na ty skutečně relevantní produkty.

Další kapitolou je pak volba vhodného potisku ať už na textil, nebo jiné materiály. Každý materiál má jiné technologie, které jsou pro použití vhodné, proto i zde doporučujeme spojit se s našimi obchodními zástupci, kteří vám pomohou s výběrem produktů i s ohledem na vaše představy pro potisk.

Před potiskem je potřeba nejdříve udělat grafickou přípravu, kterou provede naše grafické studio. Nabízíme prakticky všechny možnosti potisků:

Tamponový tisk - se používá nejčastěji u menších reklamních předmětů jako jsou propisky, otvíráky, tužky atd... Zde je však omezení na velikost potisku, které je 45 mm a maximální počet barev je 5 - ceník tamponového potisku - viz web.

Sítotisk - nejlépe se používá při potisku textilu ať už k názvu vaší firmy, loga či obojího. Nejčastější použití je tedy na potisk reklamních triček, košilí, čepic, protože vhodné materiály jsou zejména bavlna, nylon, polyester a podobné. Konkurencí této technologie může být například výšivka, která dodá vašemu tričku větší plasticitu.

Gravírování laserem - jde o technologii, kdy s laserem vypálí vaše požadované logo nebo název vaší společnosti do kovu, nebo tvrzených plastů. Nejčastěji se tato technologie používá pro reklamní nože, klíčenky, termosky, vizitkáře atd...

Disponujeme samozřejmě i dalšími technologiemi, jako jsou rotační sítotisk, výšivky, CO2 laser, ražba či sublimace.

Veškeré další informace naleznete online na našem webu, nebo přímo volejte naše telefonní číslo. Vše vám rádi vysvětlíme a poradíme.

-
VÍCE

Slogan: S KREATIVITOU SI TYKÁME
WEBOVÁ STRÁNKA iMi Partner, a.s.

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA iMi Partner, a.s.

http://www.imi.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Originální reklamní předměty, které zaručeně upoutají

Originální reklamní předměty, které zaručeně upoutají

Víme, že netradiční reklamou lze oslovit bez jakéhokoli dalšího přičinění velký počet potenciálních zákazníků. Stačí zaujmout jen jediného člověka, který se pro originální nápad nadchne. Právě on může být klíčovým článkem pro uzavření budoucí spolupráce. Ale jak zaujmout natolik, že se vaše značka začne šířit jako lavina? Originální reklamní předměty jsou přímo ideálním prostředkem.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kancelářské a psací potřeby s potiskem

Kancelářské a psací potřeby s potiskem

Reklamní předměty patří k prezentaci většiny úspěšných firem. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s jejich výběrem. K oblíbeným a praktickým reklamním předmětům patří kancelářské a psací potřeby s potiskem loga, kterých nabízíme široké ...

VÍCE MICROSITE


iMi Partner, a.s.
Dusíkova 3
Brno - Lesná
638 00

Telefon:
+420 601 560 542
Email:
email
Web:
Fax:
+420 545 425 410
IČ: 25308033
DIČ: CZ25308033
Okres: Brno-město
Právní forma akciová společnost
Kontaktní osoba: Eva Frömmelová
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Sídlo firmy, iMi Partner, a.s.


Sídlo firmy, iMi Partner, a.s.

PROSPEKTY

Výrobky zn. HANES - konec americké legendy, iMi Partner, a.s.

Prospekt č. 1

Výrobky zn. HANES - konec americké legendy, iMi Partner, a.s.

zobrazit

POBOČKY

Centrála
iMi Partner, a.s.
Dusíkova 3, Brno - Lesná 638 00
GPS: 49°14′2.18″ N, 16°37′37.38″ E
iMi Partner, a.s.
iMi Partner, a.s..
Pod Výtahem 371/32, Ostrava-Slezská Ostrava 710 00
GPS: 49°50′24.97″ N, 18°18′26.68″ E
iMi Partner, a.s..
iMi Partner a.s.
Rostovská 1481/2a, Praha 10 101 00
GPS: 50°4′5.74″ N, 14°26′31.6″ E
iMi Partner a.s.

VÍCE