iMi Partner, a.s.
Sídlo firmy

Reklamní předměty výroba a prodej:
Značkové reklamní předměty a jejich výroba Brno, Praha, Ostrava, Plzeň, Liberec.

Vyberte si z našeho online katalogu, který obsahuje tisíce položek. Mezi nejoblíbenější patří:

Reklamní textil - trička, polokošile, košile, mikiny svetry vesty, bundy čepice. Vše samozřejmě s potiskem, nebo reklamní výšivkou vašeho loga nebo názvu firmy.

Reklamní kancelářské a psací potřeby s potiskem - rádia, přehrávače, hodinky hodiny, meteostanice, bloky, zápisníky, reklamní kalendáře a diáře s potiskem či vizitkáře.

Reklamní deštníky, nože, baterky...

iMi Partner je exkluzivním dodavatelem outdoorové značky Schwarzwolf, která vám zajistí pohodu v přírodě díky kvalitním bundám, mikinám, tričkám atd... Jde vždy o vysoce funkční oblečení, té nejvyšší kvality. Dále pak nemohou chybět nože baterky čelovky atd - kde všude můžete mít logo své společnosti. Tyto kvalitní výrobky jsou velmi hodnotným dárkem pro skutečně náročné klienty.

Využijte také reklamních předmětů do kanceláře jako jsou psaní potřeby, vizitkáře, hodiny, meteostanice, bloky, zápisníky, diáře, kalendáře s potiskem. Mohou posloužit jako dárek vašim zákazníkům, nebo můžete profesionalizovat vaše vnitropodnikové prostředí a posílit tak interní vnímání vaší značky.

3D reklamní předměty v dnešní době poskytují nekonečné možnosti výběru a právě to se také často stává největším problémem - vybrat ty správné produkty. iMi Partner je na trhu už více než 20 let a v současné době máme skladem desetitisíce produktů. S výběrem těch správných předmětů přímo pro vás vám rádi pomůžou naši obchodní zástupci, kteří naši nabídku kompletně znají a mohou tak vaši pozornost zaměřit na ty skutečně relevantní produkty.

Další kapitolou je pak volba vhodného potisku ať už na textil, nebo jiné materiály. Každý materiál má jiné technologie, které jsou pro použití vhodné, proto i zde doporučujeme spojit se s našimi obchodními zástupci, kteří vám pomohou s výběrem produktů i s ohledem na vaše představy pro potisk.

Před potiskem je potřeba nejdříve udělat grafickou přípravu, kterou provede naše grafické studio. Nabízíme prakticky všechny možnosti potisků:

Tamponový tisk - se používá nejčastěji u menších reklamních předmětů jako jsou propisky, otvíráky, tužky atd... Zde je však omezení na velikost potisku, které je 45 mm a maximální počet barev je 5 - ceník tamponového potisku - viz web.

Sítotisk - nejlépe se používá při potisku textilu ať už k názvu vaší firmy, loga či obojího. Nejčastější použití je tedy na potisk reklamních triček, košilí, čepic, protože vhodné materiály jsou zejména bavlna, nylon, polyester a podobné. Konkurencí této technologie může být například výšivka, která dodá vašemu tričku větší plasticitu.

Gravírování laserem - jde o technologii, kdy s laserem vypálí vaše požadované logo nebo název vaší společnosti do kovu, nebo tvrzených plastů. Nejčastěji se tato technologie používá pro reklamní nože, klíčenky, termosky, vizitkáře atd...

Disponujeme samozřejmě i dalšími technologiemi, jako jsou rotační sítotisk, výšivky, CO2 laser, ražba či sublimace.

Veškeré další informace naleznete online na našem webu, nebo přímo volejte naše telefonní číslo. Vše vám rádi vysvětlíme a poradíme.

-


Slogan: S KREATIVITOU SI TYKÁME
Katalog firem:    Reklamní předměty,  
Štítky: výroba reklamních předmětů s potiskem Brno, Praha, Ostrava reklamní tašky, textil potisk