S.U.P. spol. s r.o. & CLEANFIX, s.r.o.


Masarykova 118, areál Business parku, Modřice 664 42

Průmyslové čistící stroje.
Velkoobchod, maloobchod, prodej, půjčovna, servis, poradenství, konzultace, leasing:
-automaty (se sedící i chodící obsluhou, bateriový,
elektrický i LPG pohon)
-průmyslové vysavače (úklidové, speciální)
-čističe koberců - extraktory
-parní čističe s odsáváním
-dílenské i ruční zametače (bateriový, benzínový i LPG pohon)
-tlakové mycí stroje (tlakovky - horkovodní a studenovodní, elektrické, benzínové a naftové)
-jednokotoučové stroje (brusky, drbačky, myčky, leštičky) na různé typy podlah: beton, teraso, dřevo, lino, PVC, marmoleum aj.
-čisticí systémy pro potravinářství (dezinfekce, sanitace pěnou, satelity, centrální rozvody aj.)
-úklidové vozíky (různé typy, stavebnicový systém)
-ruční úklidová technika (mopy, rámy, stěrky, teleskopy, žiletky aj.)
-ekologické čisticí prostředky na podlahy a koberce (běžné mytí i speciální prostředky)
-ochranné podlahové nátěry na tvrdé, pružné i dřevěné podlahy (polymery, tvrdé vosky)
-pady, kartáče, smirky, brusné segmenty, aj.
-trakční baterie, automatické nabíječky
-podlahové jednokotoučové a planetové brusky.
Revoluční systém úpravy betonových povrchů SUPERBETON. Více informací na www.superbeton.cz

Přímé zastoupení výrobců: CLEANFIX, WIRBEL, SIBILIA, VEMA, PIONEER ECLIPSE, NBA, S.P.E., READY SYSTEM, ECOVER, AQUILA, TECNOVAP, ISAL, INJECTA, C2.

E-shop na: www.uklidovestroje.cz

IČ: 60697563
DIČ: CZ60697563
Okres: Brno-venkov
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Eva Pupišíková

Prodej čistících strojů, průmyslových vysavačů, sacích systémů Brno

Prodej čistících strojů, průmyslových vysavačů, sacích systémů Brno

Pokud potřebujete čistící stroj do Vaší firmy, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma S.U.P. spol. s r.o. & CLEANFIX, s.r.o. , má sídlo v Brně a zajišťuje prodej a dodávku čistících strojů, průmyslových vysavačů a sacích systémů. Rádi Vám poradíme s výběrem stroje a poskytneme Vám servis i konzultaci. Průmyslové vysavače se používají k odsávání usazeného prachu, kapalin a jiných materiálů. Dodáváme vysavače elektrické, dieselové a na stlačený vzduch. Na prodej máme také průmyslové i komplexní sací systémy v různých variantách, s velkým výběrem vybavení i příslušenství, a většinou sestavené na míru pro určitou aplikaci. Neváhejte vyzkoušejte nás. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej, půjčovna průmyslových mycích automatů a vysavačů Brno, Jihomoravský kraj

Prodej, půjčovna průmyslových mycích automatů a vysavačů Brno, Jihomoravský kraj

Jestli přemýšlíte o pronájmu nebo půjčení průmyslového vysavače, neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost S.U.P. spol. s r.o. & CLEANFIX, s.r.o., se zabývá prodejem, pronájmem a servisem průmyslových mycích automatů a vysavačů. U nás máte na výběr průmyslové vysavače a komplexní sací systémy v různých provedeních. Průmyslové vysavače se používají k čištění (odsátý materiál se stává odpadem, který se buď likviduje nebo recykluje), existují ale také aplikace, kdy je možné průmyslové vysavače velmi efektivně nasadit i pro přesun velkého množství sypkých i kapalných materiálů jednoho místa na druhé. Prodáváme průmyslové vysavače elektrické, dieselové a vysavače na stlačený vzduch. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Průmyslové vysavače pro odstranění hrubých nečistot i kapalin | Brno, e-shop

Průmyslové vysavače pro odstranění hrubých nečistot i kapalin | Brno, e-shop

Průmyslové vysavače online na e-shopu nabízí S.U.P. Brno. Když se řekne vysavač, většina z nás si pravděpodobně vybaví přístroj, který má doma každý a s jehož pomocí pravidelně uklízíme naše domy či byty - tedy přístroj, bez kterého si lze úklid představit jen těžko. Běžné vysavače jsou sice vhodným pomocníkem pro vykonávání obvyklých domácích prací, avšak v průmyslové výrobě či místech s větším množstvím hrubých nečistot by obstály těžko. A právě pro tyto potřeby nabízíme průmyslové vysavače. Průmyslové vysavače dobře poslouží všude, kde je třeba odstranit větší množství nečistot, hrubé nečistoty nebo kapaliny. Průmyslové vysavače mají vysoký výkon, ale jejich obsluha je snadná. V porovnání s běžnými domácími vysavači jsou průmyslové vysavače mnohem rozměrnější a odolnější, mají větší nádobu na nečistoty a mnohem větší výkon, což se však neprojevuje na jejich mobilitě a ovládání - to zůstává snadné. Průmyslový vysavač se skládá ze tří základních částí, kterými se odlišují od běžných vysavačů do domácností. Jde o podvozek, pevnou sací lištu a překlápěcí zásobník. V naší nabídce najdete 3 základní typy průmyslových vysavačů: - elektrické průmyslové vysavače - dieselové průmyslové vysavače - průmyslové vysavače na stlačený vzduch V případech, kdy je nutné řešit odsávání vzdušného prachu dříve, než se stihne usadit, je třeba použít průmyslové filtry, které v naší nabídce také najdete. Navštivte nás osobně v naší pobočce, nebo si prohlédněte kompletní nabídku na našem e-shopu. Pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, naši odborníci vám velice rádi poradí.


Prodej a servis švýcarských čistících systémů

Prodej a servis švýcarských čistících systémů

Sháníte prodejce, nebo půjčovnu švýcarských čistících systémů? Potom neváhejte a obraťte se na nás. Jsme česká pobočka švýcarského výrobce profesionálních čistících systémů CLEANFIX Reinigungssysteme AG. V ČR a na Slovensku fungujeme již od roku 1994. Zabýváme se distribucí, prodejem, půjčovnou i servisem švýcarských čistících systémů. Pro naše zákazníky máme ucelená řešení čištění a úklidu s důrazem na špičkovou kvalitu, spolehlivost, jednoduchost obsluhy a rozumnou cenu. Dodáváme mycí automaty - mytí a odsávání v jednom kroku, dále pak -vysavače - vysávání prachu a kapalin, kobercové extraktory - vhodné k mokrému čištění koberců. Prodej - jednokotoučové stroje - mytí, broušení, leštění, parní čističe k čištění párou, zametače - suché zametání s odsáváním, baterie a nabíječky - kyselé i gelové akumulátory, nabíječky. U nás můžete zakoupit čistící prostředky, jako jsou detergenty, odmašťovače, průmyslová chemie a doplňkový sortiment čistících systémů. Máte krátkodobě pronajmout čistící stroje, nebo odkoupit použité nebo předváděcí stroje. Více informací najdete na webových stránkách.


Mycí automaty, stroje pro mytí podlah Brno Modřice

Mycí automaty, stroje pro mytí podlah Brno Modřice

Hledáte dodavatele čistících strojů či průmyslových vysavačů? Vyzkoušejte firmu S.U.P. spol. s r.o. & CLEANFIX, s.r.o. - velkoobchodní i maloobchodní prodejce čistících strojů, průmyslových vysavačů a sacích systémů. Děláme servis, poradenství a konzultace. Průmyslové vysavače jsou převážně určené na odsávání usazeného prachu, kapalin a dalších materiálů. Dodáváme elektrické vysavače, dieselové i na stlačený vzduch. Prodáváme průmyslové i komplexní sací systémy. Jsou v různých provedeních a mají velký výběr vybavení a příslušenství. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • průmyslové centrální vysavače, čističe koberců, tlakové mycí stroje, úklidové vozíky, komunální zametače a kropiče


Související články
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Výroba smetáků, košťat a kartáčů
Výroba smetáků, košťat a kartáčů

Společnost Tekas s.r.o., se zaměřuje na tradiční a klasickou výrobu smetáků, košťat a kartáčů a dalších obdobných pomůcek. Smeták je všem znám už od nepaměti, ale věděli jste například, že má i v dnešní době pořád velké využití?


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.


Ochraňte svou fasádu proti sprejerům
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.