ADI (Honeywell, spol. s r.o. - Security Products o.z.)


Pištěkova 782, Praha 4 149 00

ADI je obchodní značkou Honeywell, spol. s r.o. - Security Products o.z. (dříve ADI-OLYMPO).
Specializovaný velkoobchod, prodej,
technická podpora, dodávky do 24 hodin, servis, školení.
Komplexní bezpečnostní a zabezpečovací systémy.
EZS - el.zabezpečovací signalizace
-poplachové ústředny
-detektory(PIR, duální, otřesové,
infrazávory, magnetické kontakty,
tísňové hlásiče, detektory prostředí)
-sirény a majáky
-kabely a propojovací krabice
-zálohové zdroje, akumulátory.
CCTV - uzavřené televizní sledovací systémy
-průmyslová televize(video systémy)
-HONEYWELL (Ademco Video, American
Dynamics) Sensormatic, ELITAR,
Samsung Techwin, Mobotix,
Convision, Goyo Optical, Security
Group, AVMedia Systems, Inc., IFS
-kamery, objektivy, vnitřní a vnější
kryty, videopřepínače, videomatice,
kvadrátory a multiplexery, otočné
a naklápěcí hlavice, digitální
záznam obrazu, videodetektory
pohybu, přenosy analogového i
digitálního videosignálu datovými sítěmi TCP/IP.
EPS - systémy el.požární signalizace
-systémy LITES
-stabilní hasicí zařízení SHZ
-detekce úniku plynu
-požární detektory k ústřednám EZS System Sensor
-speciální požární hlásiče Alarmwire
-přídržné magnety MEC&FIRE
-elektromagnetické zámky
-majáky, sirény, tlačítka FULLEON
-ohniodolné kabely FIRECEL SR114H
-nadstavbový počítačový systém AlViS.
EKV - systémy kontroly přístupu
-s magnetickou kartou, proximitní
-biometrické (NORTHERN COMPUTERS,
INDALA, BIOSCRYPT, IRIDIAN
-elektrické zámky, domovní telefony
-videotelefony (FERMAX)
-kontrola docházky.

Pobočka:
-700 30 Ostrava, Rodinná 38
tel.: 596617425
fax: 596617426
e-mail obchod.ostrava.cz@adiglobal.com

Pobočka Slovensko:
-Bratislava
tel.: 00421244454660-1

IČ: 18627757
DIČ: CZ18627757
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba:

CCTV systémy, televizní sledovací systémy Praha

CCTV systémy, televizní sledovací systémy Praha

Brněnská společnost ADI (Honeywell, spol. s r.o. - Security Products o.z.) - oddělení CCTV (kamerové systémy) společnosti ADI Global Distribution nabízí dodávky CCTV technologií pro ekonomické a středně a vysoce náročné aplikace. Svým klientům nabízíme ucelený a široký sortiment IP kamer a IP serverů a komplexní softwarová a hw řešení. Vybrat a nainstalovat nejvhodnější uzavřený televizní sledovací systém (CCTV) pro konkrétní aplikaci nemusí být vždy snadné. Proto Vám nabízíme široké spektrum spolehlivých technologií od renomovaných výrobců včetně jejich kompletní technické podpory. Nabízíme průmyslové televize (video systémy) značek HONEYWELL (Ademco Video, American Dynamics), Sensormatic, ELITAR, Samsung Techwin, Mobotix, Convision, Goyo Optical, Security Group, AVMedia Systems, Inc., IFS. Dále pak kamery, objektivy, vnitřní a vnější kryty, videopřepínače, videomatice, kvadrátory a multiplexery, otočné a naklápěcí hlavice, digitální záznam obrazu, videodetektory pohybu, přenosy analogového i digitálního videosignálu datovými sítěmi TCP/IP. Pro více informací kontaktujte pracovníky oddělení CCTV. Navštívit můžete také naši provozovnu v Praze na ulici Pištěkova. Kompletní sortiment bezpečnostních systémů naleznete na webových stránkách naší společnosti.


Security Products, bezpečnostní systémy Praha

Security Products, bezpečnostní systémy Praha

ADI je obchodní značkou Honeywell, spol. s r.o.- Security Products o.z. Od roku 1991 nás znáte jako OLYMPO controls. V roce 2003 převzala naše obchodní aktivity nadnárodní společnost Honeywell, divize Honeywell Security, která je součástí skupiny ACS (Automation and Control Solutions). Vedle distribuce zabezpečovacích zařízení poskytuje naše společnost zákazníkům kvalitní služby, jako návrhy řešení, školení, konzultace, technickou podporu i servis systémů. Jsme specializovaný velkoobchod a prodejce komplexních bezpečnostních a zabezpečovacích systémů. Dodávku systémů pro Vás zajistíme do 24 hodin. Nabízíme široký sortiment bezpečnostních systémů - naše portfolio zahrnuje celou řadu bezpečnostních zařízení renomovaných značek jako je Ademco, Honeywell, Optex, System Sensor, Indala, HID, Fermax a mnoho dalších. Sortiment zboží: -elektronické zabezpečovací systémy -elektrická požární signalizaci a stabilní hasicí zařízení -kamerové systémy -elektronická kontrola vstupu a docházkové systémy -domovní telefony a videotelefony -perimetrické systémy a další. Prioritou společnosti je uspokojit požadavky klienta v nejkratším možném čase. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Praze na ulici Pištěkova. Kompletní nabídku bezpečnostních systémů naleznete v produktovém katalogu umístěném na našich stránkách.


Bezpečnostní a zabezpečovací systémy Honeywell Praha

Bezpečnostní a zabezpečovací systémy Honeywell Praha

Bezpečnostní a zabezpečovací systémy Honeywell. ADI je obchodní značkou Honeywell, spol. s r.o.- Security Products o.z. a již více než 20 let jsme přední distributor komponentů zabezpečovacích a bezpečnostních systému. Jsme specializovaný velkoobchod a prodejce komplexních bezpečnostních a zabezpečovacích systémů Honeywell. Zajistíme technickou podporu, servis i školení v českém jazyce. Dodávku zabezpečovacích systémů zajistíme do 24 hod. Naším prvořadým zájmem je uspokojit požadavky klienta v nejkratším možném čase. Nabízíme široký sortiment zabezpečovacích zařízení. Naše portfolio obsahuje celou řadu zabezpečovacích a slaboproudých zařízení renomovaných a zavedených značek. Jsou to hlavně Honeywell, Optex, System Sensor, Indala, HID, a další. Široký sortiment výrobků nám umožňuje splnit všechny požadavky klienta v oblasti zabezpečení majetku i osob. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte v Praze na ulici Pištěkova. Kompletní nabídku bezpečnostních a zabezpečovacích systémů naleznete v produktovém katalogu umístěném na našich stránkách, který si můžete ve formátu pdf také stáhnout.Další produkty a služby
  • elektronické zabezpečovací systémy, příslušenství elektronických zabezpečovacích systémů, kamerové systémy, komunikační systémy, požární signalizace
  • elektronická zabezpečovací signalizace, elektrická požární signalizace, systémy ochrany zboží, uzavřené kamerové okruhy


Související články
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek
Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek

Chcete mít klidný spánek a udělat to nejlepší pro ochranu osob, majetku i celých objektů? Společnost 4M zabezpečovací systémy je profesionálem v oblasti dodávky a instalace zabezpečovacích a kamerových systémů. Mimo to se zabývá protipožární ochranou, počítačovými sítěmi a realizací jakýchkoliv slaboproudých rozvodů.