KARS, spol. s r.o.


Koliště 49, Brno 602 00

Prodáváme pracovní obuv, zdravotní obuv, vycházkovou obuv, dále pak také obuv pro diabetiky. Jsme specializovaní také na obuv pro seniory. Najdete nás v Brně na Kolišti 49.

Pracovní obuv - vybrat si můžete standardní pracovní obuv, která je vhodná na denní použití, ale i pracovní obuv s vysokým stupněm ochrany.Tato obuv je vyrobena z kvalitního materiálu s vysokou odolností a životností.

Zdravotní obuv - velký výběr zdravotní obuvi, prodáváme bílé vzory, tak i různé barevné provedení. Tato obuv je vhodná do práce i na domácí obutí.

Obuv pro diabetiky - je klinicky testována se závěrem, že umí nejen oddálit, ale dokonce zabránit amputaci dolních končetin při diabetické noze.

Prestiže - jedná se o obuv vhodnou pro volný čas, pro sport, turistiku a pro práci. Je velmi pohodlná, pro bezpečnost na silnici je na patě reflexní značka Moleda. Vysoce komfortní při nošení.
Jedná se o certifikovanou obuv, splňuje požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví, dle ČSN EN ISO 20347:2005.
Vysoce odolná obuv proti uklouznutí v suchu i mokru.
Podešev je odolná proti palivovým olejům absorbce energie v oblasti paty (tlumí nárazy).

Prodáváme pánskou i dámskou domáci obuv - papuče, bačkory.
Gumáky, holínky - profesionální i pro hobby.

Doplňkový sortiment - kartáče, vložky do obuvi, přípravky na ošetření obuvi, nohou.

IČ: 49975790
DIČ: CZ49975790
Okres: Brno-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Dušan Sýkora

Pracovní i zdravotní obuv pro každé zaměstnání - holínky i farmářky

Pracovní i zdravotní obuv pro každé zaměstnání - holínky i farmářky

Pracovní obuv, zdravotní obuv, pohodlná i vycházková obuv, bezpečná obuv a obuv pro diabetiky zajistí firma KARS, spol. s r.o. v Brně.


Pracovní obuv s vysokým stupněm ochrany, standartní pracovní obuv

Pracovní obuv s vysokým stupněm ochrany, standartní pracovní obuv

Pracovní obuv s vysokým stupněm ochrany, standartní pracovní obuv pro běžné použití s vysokou odolností a dlouhodobou životností od firmy KARS, spol. s r.o. v Brně.


Obuv pro diabetiky, seniory, dětská a pracovní obuv

Obuv pro diabetiky, seniory, dětská a pracovní obuv

Obuv pro diabetiky, dětská a pracovní obuv, dodávka obuvi vhodné pro seniory, nabízí firma KARS, spol. s r.o. v Brně - zaručená kvalita.


Kalová a ponorná čerpadla, zahradní čerpadla do studní Brno

Kalová a ponorná čerpadla, zahradní čerpadla do studní Brno

Jihomoravská společnost KARS, spol. s.r.o. se sídlem v Brně nabízí čerpadla pro různé aplikace. Nabízíme širokou škálu různých druhů čerpadel. Naleznete u nás nejen čerpadla do studní, ať už kalová či ponorná, ale také čerpadla oběhová, zahradní i bazénová. Zakoupit u nás můžete i benzínová čerpadla, samonasávací, čerpadla pro odvádění splašků a pro zvyšování tlaku. Naši kamennou prodejnu s čerpadly naleznete v Brně na ulici Koliště 49. Více informací a kompletní nabídku čerpadel naleznete na webových stránkách společnosti.


Čerpadla do studní, kalová, ponorná, oběhová, bazénová, zahradní, Brno

Čerpadla do studní, kalová, ponorná, oběhová, bazénová, zahradní, Brno

Společnost KARS, spol. s.r.o. se sídlem v Brně nabízí velký výběr čerpadel: -čerpadla do studní -kalová čerpadla -ponorná čerpadla -oběhová čerpadla -zahradní a bazénová čerpadla -benzínová čerpadla -samonasávací čerpadla -čerpadla pro odvádění splašků -čerpadla pro zvyšování tlaku -samonasávací -cirkulační čerpadla pro teplou vodu. Prodejnu s čerpadly naleznete na adrese Koliště 49, 60200 Brno. Více informací a kompletní nabídku čerpadel na webových stránkách.Další produkty a služby
  • dámské kozačky, dámská společenská obuv, pánské kožené boty, pánské sandály, dívčí obuv, chlapecká obuv


Související články
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Každý z nás to jistě někdy zažil nebo jej to čeká. Doba středoškolského studia a první taneční. V tomto období by se mladí lidé měli učit nejen tanci a společenskému chování, ale mělo by je to vést také ke kultuře správného oblékání. Každá příležitost vyžaduje přizpůsobení se i v rámci toho, co máme na sobě. Netýká se to však jen šatů, ale také obuvi. Jako většina lidí ví, na svatbu není vhodné přijít v riflích a teniskách, stejně tak taneční vyžadují dodržení dress codu. Vhodně vybrané boty do tanečních navíc dámy i pány ušetří případných puchýřů a nepříjemných otlačenin. Vhodné boty na tanec jsou ty od společnosti H-Dance, které využijete v nejen tanečních, ale také při soutěžních tancích.


Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu
Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.


Pracovní oblečení značky SNICKERS
Pracovní oblečení značky SNICKERS

Pokud chcete, abyste při práci vypadali co nejlépe, dobře se cítili a zároveň prezentovali sebe nebo firmu, tak začněte především výběrem kvalitního pracovního oblečení. Jde nejen o to dobře vypadat, ale také nosit kvalitu, mít pohodlí a chránit při práci sebe i svůj běžný oděv. Jiný typ oděvu budete potřebovat při práci v kanceláři nebo v obchodě a jiný například při uklízení, malování pokojů nebo na stavbě. A aby každý získal co nejvhodnější oděv pro aktuální pracovní či jinou činnost, se profesionálně postará maloobchod a velkoobchod s pracovními oděvy a pomůckami a distributor značky SNICKERS, firma SK servis.


Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi
Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi

Základní údržba a ošetření je důležitým předpokladem pro dlouhodobou životnost obuvi. Sebekvalitnější boty se neobejdou bez jednoduché pravidelné údržby, která zajistí výdrž a zlepšení jejich vlastností. Česká firma VTR s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních přípravků od impregnace na boty přes barevné krémy, speciální spreje až po renovátory. Výběr ošetřujících prostředků je opravdu široký. Společnost se navíc pyšní prodejem výrobků prémiové značky SEAX, které zajistí profesionální ošetření a patří k absolutní špičce na trhu.