Cleverlance Enterprise Solutions a.s.


Dukelských hrdinů 34, Praha 7 170 00

Cleverlance se během několika let po svém založení stala jedním z největších dodavatelů vícevrstvých, otevřených řešení na tuzemském trhu a předním hráčem v středoevropském měřítku.

V současnosti tvoří tým Cleverlance více než 300 špičkových specialistů, jenž je připraven splnit bezezbytku požadavky z oblasti analýzy, návrhu, vývoje a implementace aplikací, včetně projektového řízení, technické podpory či úplného outsourcingu IS. Cleverlance se pyšní faktem, že fluktuace zaměstnanců je pod hranicí 8%, a tedy velmi cenné zkušenosti plynoucí z realizovaných projektů zůstávají k dispozici dalším zákazníkům.

Technologické zázemí pro vývoj zahrnuje rozsáhlou znalost platforem J2EE a Microsoft .NET, nejrozšířenějších databázových serverů a síťových technologií, včetně nejmodernějších mobilních řešení a různých frameworků pro vývoj aplikací včetně řešení vlastních. Právě díky aplikačním frameworkům dnes rovněž neplatí, že vývoj aplikace na míru je pomalejší než implementace hotového řešení.

IČ: 27408787
DIČ: CZ27408787
Okres: Praha-město
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Dobromil Podpěra

Další produkty a služby
  • počítačové služby, programovací služby, instalace operačních systémů, zálohování dat, obnova ztracených dat, zrychlení PC systému, výměna komponentů počítače


Související články
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky
Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku
Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.


Odborník v přístupových a docházkových systémech
Odborník v přístupových a docházkových systémech

Firma se postupem času rozšiřovala a přibírala si další moderní systémy. Zdokonalují vývoj a vývin klasických technologií, ale mezi jejich další činnosti patří stravovací systémy a systémy pro sběr a evidenci výrobních dat.