Creditreform s.r.o.


Pelléova 55/17, Praha 6 160 00

Zprostředkováváme inkaso od dlužníků.

IČ: 49615076
DIČ: CZ49615076
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Dr. Wolfgang Metz

Hospodářské informace o firmách

Hospodářské informace o firmách

Společnost Creditreform s.r.o.zprostředkovává inkaso od dlužníků a poskytuje hospodářské informace o firmách. Organizace Creditreform byla založena v roce 1879 v Mohuči. Cílem byla ochrana klientů před ztrátami z nedobytných pohledávek. Na tom se dodnes nic nezměnilo. Napomáháme k tomu, aby se podnikání stalo průhlednějším, aby se zamezilo ztrátám a aby se minimalizovalo podnikatelské riziko. Během času jsme naše služby neustále optimalizovali a rozšiřovali, takže se dnes můžeme zařadit mezi moderní organizace nabízející služby v plném rozsahu v rámci řetězce procesů v integrovaném managementu zákazníků a rizik.Další produkty a služby
  • poskytování finančních služeb, nabídka finančních produktů, dohled nad investicemi, bankovní a spořitelní služby


Související články
SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků
SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.


Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě
Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Pravděpodobně jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali v co nejkratším čase převést jistou hotovost do zahraničí, nebo naopak ze zahraničí peníze přijmout. Právě na tyto případy myslí společnost Western Union, která zajišťuje převody peněz po celém světě. Mezi nejstarší agenty společnosti Western Union v České republice patří společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o.


Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.
Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Tato firma byla založena již v roce 1993, jejíž hlavním úkolem bylo zajištění kompletní nabídky pro zákazníky, co se týče cestovní kanceláře. Od samého začátku fungovaly služby odděleně. Prodej letenek, oddělené zájezdy a oddělení doprodeje, které zprostředkovávalo vstupenky na kulturní akce nebo jízdenky autobusem.